Geriausios sodybos Lietuvoje – kaip išsirinkti?

Geriausios kaimo turizmo sodybos Lietuvoje - kaip išsirinkti?

Geriausios kaimo turizmo sodybos Lietuvoje - Dzūkijos uoga

Kaip išsirinkti geriausią sodybą Lietuvoje, kuri atitiktų jūsų lūkesčius? Juk geriausios, gražiausios ar prabangiausios kaimo turizmo sodybos nominacijos dažnai yra tik subjektyvūs pasisakymai visuomenės informavimo priemonėse ar rinkodaros įtakoti vertinimai, teturintys mažai bendro su realybe.

Kas tinka ramiam šeimos poilsiui su vaikais, visai netinka energija trykštančiam jaunimėliui. Kaimo turizmas, teikiantis vestuvių salės nuomos paslaugas, tikrai nebus patrauklus ekstremalių ir aktyvaus laisvalaikio pramogų gamtoje ištroškusiems entuziastams. Taigi, kaip rasti tą vienintelę geriausią sodybą Lietuvoje, kuri atitiktų konkrečius jūsų poreikius?

Geros sodybos nuoma Lietuvoje - Dzūkijos uoga

Pradėkite nuo, kokia sodyba geriausia būtent jums – ko jūs tikitės iš poilsio gamtoje. Lietuvos kaimo turizmo sodybos jau pradėjo segmentuotis pagal teikiamų paslaugų rūšį , todėl turite aiškiai žinoti, ko ieškote – ramaus poilsio, aktyvių pramogų, ar šventės, lydimos garsia muzika bei „šokiais su kardais“.Pasirinkus vieną iš krypčių, geriausių kaimo turizmo sodybų ratas smarkiai susiaurės.

Geriausios kaimo turizmo sodybos su baidarėmis Lietuvoje nuoma - Dzūkijos uoga

Na o įjungus papildomus filtrus, tokius kaip sodybos regionas (pvz. sodybos Varėnos rajone nuomasodybos Alytaus rajone nuoma, ..) sodybos vieta (sodyba miške ar prie ežero), sodybos vidaus dizainas, patogumai, švara, miegamųjų skaičius, nugyventas amžius (statybos metai), teikiamos paslaugos (pvz. aktyvaus laisvalaikio pramogų organizavimas, pirties nuoma, maitinimas) ar talpinamas svečių kiekis – beliks tos kelios „geros kaimo turizmo sodybos“, kurias verta aplankyti.

Prieš galutinai pasirenkant „geriausią sodybą“ nereiktų pamiršti pasidomėti ir kaip ją vertina anksčiau čia buvę poilsiautojai. Nebloga mintis užsukti į pasirinktą sodybą dar prieš jūsų viešnagę – juk fotografijos ne visuomet atspindi tikrąjį kaimo turizmo sodybos „vaizdelį“ bei šeimininkų požiūrį į poilsiautojus.

Kur ieškoti geros kaimo turizmo sodybos ?

Čia jums padės visagalė „Google“, „Bing“ ar „Yahoo“ paieška pagal konkrečius kriterijus (pvz. sodyba poilsiui su vaikais, sodybos Druskininkuose ir pan. ). Sodybų paieškos viršuje dažniausiai pamatysite rezervacijos sistemų ir katalogų teikiamus pasiūlymus. Nereiktų pamiršti, kad šios sistemos turi savo reitingavimo tvarką ( pvz.- pelningiausių užsakovų rodymas viršuje:) ) , todėl nesidrovėkite peržvelgti ir antrą ar net trečią paieškos rezultatų puslapį.

Uogavimas geriausioje Lietuvos sodyboje - Dzūkijos uoga

Kada geriausia rezervuoti patikusią kaimo turizmo sodybą?

Mūsuose aktyvus kaimo turizmo sezonas tetrunka vos 3 vasaros mėnesius, todėl nenuostabu, kad geriausios kaimo turizmo sodybos Lietuvoje išgraibstomos dar iki jam prasidedant. Patraukliausios kaimo turizmo sodybos užsakymus ateinančiai vasarai pradeda rinkti jau spalį. Ieškant geros jūsų poreikius atitinkančios sodybos sezono piko metu, pasirinkimas smarkiai susiaurėja, siūlomi tik likę „langai”.
Jeigu ieškote jaukios sodybos 10-20 žmonių kolektyvui, apie tai verta susimąstyti jau vasario –kovo mėnesį. Žinoma, visuomet yra alternatyvų. Rugsėjį ar gegužę oras poilsiui Lietuvoje tiesiog idealus, o gerų kaimo turizmo sodybų užimtumas daug mažesnis, jas rezervuoti galima daug paprasčiau.

Poilsis geriausioje sodyboje prie ežero - Dzūkijos uoga

Kaip geriausia užsisakyti sodybą Lietuvoje?

Tiesioginis kontaktas su sodybos šeimininku visuomet suteiks daugiau informacijos ir abipusio pasitikėjimo. Geros Lietuvos sodybos brangina savo vardą, todėl kiekvienam užsakovui stengsis rasti išskirtinį poilsio pasiūlymą ar susitarti dėl papildomų aprašymuose nenurodytų paslaugų. Tiesiogiai su šeimininku galite kontaktuoti ir per kaimo turizmo sodybos Facebook profilį.
Kaimo turizmo sodybų užsakymus galima atlikti ir per rezervacijų platformas ( tiek lietuviškas, tiek ir tarptautines). Didelė dalis geriausių Lietuvos kaimo turizmo sodybų čia taipogi reklamuoja savo paslaugas. Ne paslaptis, kad rezervavimo sistemos dažniausiai taiko fiksuotą arba 5-15% paslaugos užsakymo mokestį, kuris gula ant sodybų savininkų pečių.
Taigi, vasaros poilsį Lietuvoje planuokite iš anksto – turėsite apsčiai laiko įvertinti geriausias kaimo turizmo sodybas, o atėjus atostogų metui išvengsite nereikalingų rūpesčių!

“Dzūkijos uoga” sodyba miško ir vandens apsuptyje.

KLAUSKITE DĖL GEROS SODYBOS  STILINGAM POILSIUI LIETUVOJE REZERVACIJOS!

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254