Kambariai

Sodybos Varėnos rajone - nuoma poilsiui

„Dzūkijos uoga“ – tai jauki ir stilinga sodyba Varėnos rajone su atskirais miegamaisiais. Kaimo turizmo sodyboje yra 2 apgyvendinimui skirti pastatai, kuriuose įrengti 7 miegamieji kambariai.

Sodyba nuomojama tik vienai poilsiautojų grupei, be pašalinių svečių. Jeigu esate kelios šeimos su vaikais arba 10 – 18 bendraminčių kolektyvas, visoje sodybos teritorijoje atostogausite vieni.

Kaimo turizmo sodybos Varėnos rajone - nuoma - "Dzūkijos uoga"

“Dzūkijos uoga” – kaimo turizmo sodybos Varėnos rajone nuoma

„Dzūkijos uoga“ įsikūrusi nacionalinio parko pušynų ir vandens telkinių apsuptyje. Esame mažame Viršurodukio kaimelyje, pasislėpusiame ant Varėnos rajono ir Druskininkų savivaldybės ribos.

360° TURAS>> PRABANGIOS SODYBOS NUOMA VARĖNOS RAJ.

Sodybos kiemą supa miškas, teritorijoje yra tvenkinys ir teka upelis. Kieme rasite vaikų žaidimų aikštelę, pavėsinę, terasą, picų pečių, kepsninę, malkomis kūrenamą pirtį ir mažo Dzūkijos kaimelio ramybę bei privatumą.

Organizuojame pramogas darbo kolektyvams ir aktyvų poilsį šeimoms su vaikais.

Kaimo turizmo sodybos Varėnos rajone - pagrindinis namas

"Dzūkijos uoga" - sodyba Varėnos rajone

“Dzūkijos uoga” – sodybos Varėnos rajone kiemas su pagrindiniu  namu ir mažuoju nameliu

Poilsiautojų grupes iki 13 žmonių apgyvendiname pagrindiniame sodybos name su 6 atskirais miegamaisiais kambariais. Jeigu svečių daugiau, nakvynę siūlome ir mažajame namelyje su 5 miegamosiomis vietomis. Pagrindinio sodybos namo pirmame aukšte yra du vonios kambariai, dvigulis miegamasis, didelė svetainė su televizoriumi, audio centras ir židinys.

GRAŽIAUSIOS SODYBOS NUOTRAUKOS >>

Svetainė jungiasi su moderniai įrengta virtuve. Virtuvėje yra šaldytuvas, viryklė, indaplovė, mikrobanginė krosnelė, stalo įrankiai, indai ir kiti naudingi reikmenys.

Šios Varėnos rajono sodybos antrame aukšte yra dar 5 miegamieji bei didelis vonios kambarys su dušu. Kaimo turizmo sodybos teritorijoje veikia bevielis internetas, yra visi kiti komfortą užtikrinantys „civilizacijos pasiekimai“. Už lango ošia pušys, čiulba paukšteliai ir čiurlena upelis, įsiliedamas į mažą miško ežerą.

Sodyba Varėnos rajone - miegamasis1 - Dzūkijos uoga

Varėnos rajono kaimo turizmo sodybos

Miegamieji pagrindiniame name

 • 3 dviviečiai  su dviem atskiromis lovomis
 • 3 dviviečiai su  viena didele dvigule lova
 • 1 trivietis kambarys su  dvigule ir viengule lova
 • 3 dideli vonios kambariai
Sodybos varenos rajone svetainė - Dzūkijos uoga

Sodybos Varėnos rajone

Pagrindinio namo erdvės

 • Didelė svetainė 
 • Pasisėdėjimų kampelis prie židinio su staliuku
 • Jauki stilinga virtuvė  su buitine technika
 • Minkštas kampas su televizoriumi
 • Erdvūs koridoriai
 • 3 atskiri įėjimai
Sodybos Varėnos rajone su židiniu nuoma - " Dzūkijos uoga"

Varėnos rajono sodybos

Patogumai pagrindiniame name

 • Visi patogumai
 • Nemokamas Wi-Fi ryšys
 • Išskleidžiami stalai
 • Minkšti baldai
 • Projektorius, audio sistema
 • Buitinė technika
 • Virtuvės įranga ir reikmenys

“Dzūkijos uoga” – sodyba Varėnos rajone. Filmukas.

Moderni sodyba Varėnos rajono miškų apsuptyje užtikrins komfortišką poilsį ir privatumą. Mažų įmonių kolektyvai ir šeimos su vaikais yra pagrindiniai mūsų svečiai.

Organizuojame plaukimą baidarėmis, dviračių turus, pažintinius žygius po vaizdingas Varėnos rajono vietas ir edukacines programas Dzūkijos parke. Ypač populiarios sodybos pirties paslaugos ir plovo gaminimas ant ugnies.

Susigundėte poilsiu jaukioje Varėnos rajono sodyboje? Susisiekite „Dzūkijos uoga“ kontaktais!

Sodyba Varėnos rajone: mažasis namelis

Kaimo turizmo sodybos Varėnos rajone - Dzūkijoje nuoma - "Dzūkijos uoga"

Sodybos “Dzūkijos uoga” kiemas : mažasis namelis , pavėsine ir pagrindinis namas

Jei svečių grupė didesnė nei 13 žmonių, poilsiui atveriamas ir mažasis namelis. Pirmame namelio aukšte įrengta sodybos pirtis, yra nedidelė svetainė su židiniu ir vonios kambarys.

Antrajame mažojo namelio aukšte yra miegamasis, padalintas į 3 atskiras erdves. Čia gali nakvoti iki 5 žmonių. Prie namelio rasite lauko terasą. Iš šalia esančio tvenkinio čiurlena upelis.

Sodybos Varėnos rajone pirties miegamasis - Dzūkijos uoga

Varėnos turizmo sodybos

Miegamieji mažajame namelyje

 • 3 pertvaromis atskirti miegamieji
 • 2 dviviečiai su 2 viengulėmis lovomis
 • 1 vienvietis su 1 viengule lova
 • Miegamieji įrengti 2 aukšte
Sodybos Varėnos rajone pirties vidus - Dzūkijos uoga

Varėnos kaimo sodybos

Mažojo namelio erdvės

 • Nedidelė svetainė su židiniu
 • Pasisėdėjimų kampelis su stalu
 • Persirengimo kambarys
 • Laiptai į miegamuosius
Sodybos Varėnos rajone pirties poilsio kambarys - Dzūkijos uoga

Kaimo sodybos Varėnos rajone

Mažojo namelio patogumai

 • Vonios kambarys su dušu
 • Dengta lauko terasa, ežerėlio vaizdas
 • Malkinė pirtis – sauna

Kodėl verta rinktis Varėnos rajono sodybą „Dzūkijos uoga“ ?

Jaukios sodybos nuoma Lietuvoje - "Dzūkijos uoga" židinys

“Dzūkijos uoga – jauki sodyba su židiniu Varėnos rajone

♦ Mus supa nuostabūs vaizdai. Čia gera ir ramu. Kaimelis apsuptas pušyno, tik 3 nuolatiniai gyventojai. „Dzūkijos uoga“ teritorijoje teka upelis, yra tvenkinys. Netoliese vingiuoja Ūla ir Merkys. O Dzūkijos kaimo turizmo sodybos patogumai leis jums jaustis kaip namie!

♦Ieškote išskirtinės švaros, jaukumo, stilingo interjero ir komfortiškos nakvynės su aktyvaus poilsio programa? Mes esame viena iš nedaugelio Varėnos rajono sodybų, galinčių visa tai pasiūlyti čia ir dabar.

♦Vienu metu priimame tik vieną poilsiautojų grupę (nuo 10 iki 18 žmonių). Vertiname privatumą, todėl būsite vieninteliai svečiai visoje „Dzūkijos uoga“ teritorijoje. Šeimininkai atvyksta tik organizuoti aktyvų poilsį šeimoms su vaikais, gyvena kitoje vietoje.

Kaimo turizmo sodybos Varėnos rajone - "Dzūkijos uoga" kiemas

“Dzūkijos uoga” –  miško ir vandens apsupta sodyba Varėnos rajone

♦ Mūsų lokacija suteikia didesnį veiklų pasirinkimą. Sodyba prie Druskininkų. Poilsiautojai vienu metu turi galimybę džiaugtis stilingu poilsiu miško apsuptyje ir laisvalaikiu pietų Lietuvos kurorte.

♦Sodyba yra Dzūkijos nacionaliniame parke. Aplink mus gausybė nacionalinio parko siūlomų pramogų: pažintiniai takai, Merkinės lankytinos vietos ir istorinis palikimas, dviračių ir baidarių maršrutai, poilsiui pritaikyta infrastruktūra, edukaciniai užsiėmimai ir turizmo informacijos centrai.

♦ „Dzūkijos uoga“ yra netoli Lietuvos didmiesčių – Vilniaus ir Kauno. Sodybą Varėnos rajone pasieksite per valandą, tačiau jausitės kaip patekę į kitą pasaulį:)

Norite daugiau argumentų? Ieškokite „Dzūkijos uoga“ sodybos atsiliepimų, peržvelkite gražiausius sodybos Youtube filmukus. Mes rūpinamės savo poilsiautojais!

Poilsis Varėnos rajone - pramogos

Plaukimas baidarėmis  Varėnos rajone su vaikais

Varėnos kraštas žymus miškų platybėmis ir upių gausa. Miestiečius traukia grynas oras ir turiningas laisvalaikis gamtoje. Plaukimas baidarėmis Ūlos upe ar plaustais Merkiu, šeimyninis poilsis prie ežero Varėnos rajone su vaikais ir sodybos pirtelės dūmų kvapas padės nors trumpam atsipūsti nuo darbų. Sulėtinti gyvenimo tempą, permąstyti tikslus ir prioritetus.

Gamtos lobiai suteiks visą eilę pasirinkimų jūsų poilsiui Varėnos rajone. Galbūt ieškote didžiojo „nieko neveikimo“ mėgaujantis saulės voniomis nuošaliame miško paplūdimyje? O gal pribrendo laikas „stačia galva“ nerti į „ kažką naujo“ ? Čia rasite viską.

Alternatyvios pramogos Varėnos raj.

Didžiausio lankytojų antplūdžio Varėnos rajonas sulaukia šiltuoju periodu. Tuomet Dzūkijos nacionalinis parkas lankytojams atveria visą eilę veiklų. Netgi jaučiantys poreikį „nerti stačia galva“ čia ras ekstremalaus poilsio užsiėmimų.

Sodybos “Dzūkijos uoga” ekstremalios pramogos Varėnos rajone

Spaudžiantis šaltukas ir balta sniego danga pasidabinę miškai taipogi teikia savo žavesio. Vienas iš kaimo turizmo žiemą teikiamų malonumų – tai malkomis kūrenama pirtis ir maudynės sniege!

Malkomis kūrenama pirtis žiemą. Poilsis sodyboje Varėnos rajone.

Plaukimas plaustu Merkiu

Plaukimas plaustu Merkiu yra ramaus poilsio prie ežero alternatyva šeimoms su vietoje nenustygstančiomis atžalomis. Čia lygiai taip pat galite degintis ir maudytis. Vaikai bus užimti irklavimu, o prie viso to dar ir vaizdai pastoviai keisis:) .

Plaukimas plaustais Merkiu beveik nereikalauja jokių pastangų ar „laivybos“ įgūdžių. Prie Merkio poilsiautojų nedaug, o reginiai tiesiog užburia. Upė vingiuoja apdainuotais Varėnos rajono pušynais , pro vaizdingas vietas ir gražius kaimelius.

Startavę Perlojoje, plaustais Merkiu praplauksite Milioniškes, Mardasavą, Puvočius, Kasčiūnus, Trasninką ir Lankininkus , kol galiausiai atsidursite Nemune ties Merkine. Tai 1,5 – 2 dienų maršrutas (plausto greitis yra 30% mažesnis, nei plaukiant baidare).

Plaukimas plaustu Merkiu su vaikais - "Dzūkijos uoga"

Plaukimas plaustu Merkio upe Varėnos raj. – Dzūkijos nacionaliniame parke

Plaukiant plaustais galima apsistoti Dzūkijos nacionalinio parko įrengtose Mardasavo ir Puvočių stovyklavietėse. Nakvynę taipogi siūlo prie Merkio įsikūrusios Varėnos rajono kaimo turizmo sodybos. Plaustų nuoma Merkiu užsiima tie patys baidarių nuomotojai :).

„Dzūkijos uoga“ sodyba organizuoja plaukimą raftais Merkiu 6-15 poilsiautojų grupėms. Pramogą organizuojame tik kaimo turizmo sodybos svečiams.

Susidomėjote poilsiu Varėnos rajono sodyboje? Užpildykite formą apačioje. Į paklausimą atsakysime tą pačią dieną. Aplankykite sodybos Facebook profilį! Graži ir jauki kaimo turizmo sodyba Varėnos rajone laukia poilsiautojų!

KLAUSKITE DĖL KAIMO TURIZMO SODYBOS NUOMOS VARĖNOS RAJONE !

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254