Sodyba miške – poilsis ieškantiems sielos ramybės

Sodyba miške poilsiui gamtoje

Foto: sodyba miške ir poilsis Dzūkijoje

Sodyba miške ir ramus poilsis Druskininkų pušynų apsupty – tai puikus vaistas nuo streso ir daugybės kitų XXI a. civilizacijos „šalutinių produktų“. Sodybos miško apsuptyje dovanojamas privatumas, sveikas oras, gaivus vanduo, šalimais augantys grybų pulkai ir uogų kilimai leis atitrūkti nuo nesibaigiančių darbų, susikaupusios įtampos ir pasinerti į miško ramybę su šeima ar vaikais.

Taigi, jeigu darbo užrašų knygutėje nebeliko laisvos vietos, tiesiog užverskite ją. Pabėkite! Jūsų laukia „Dzūkijos uoga“ – kaimo turizmo sodyba miške prie Druskininkų, Dzūkijos nacionalinio parko gilumoje.

Sodybos miške nuoma ir stilingas turizmas pušynų apsuptyje

Sodybos miške nuoma poilsiui - "Dzūkijos uoga"

Kiek kainuoja naujos ir stilingos sodybos miške nuoma? Tikrai mažiau, nei jūsų psichologo paslaugos. Netgi mažiau, nei jūs išleistumėte tūnodami bare ar gaudydami „paskutinės minutės“ savaitgalio pasiūlymus. Mūsų miško sodyba yra vos už valandos kelio nuo Vilniaus ir nuo Kauno. Na o iki Druskininkų tik 18 km.

„Dzūkijos uoga“ įsikūrusi mažame etnografiniame Dzūkijos kaimelyje su trimis gyventojais. Sodybos miško apsuptyje kiemas ribojasi su tvenkiniu ir upeliu. Pas mus rasite švarą, ramybę, privatumą, modernų vidaus dizainą , naujumu kvepiančius kambarius ir viską, prie ko esate pripratę savo namuose.

Sodybos miške nuoma - vidinis kiemas "Dzūkijos uoga" sodyboje

Tačiau pravėrus duris akys gėrėsis nuostabiais Dzūkijos miško vaizdais. Vakarais skambės svirplių čirškimas ir lakštingalų giesmės , o nosį lepins lauko gėlių skleidžiami aromatai ir laužo dūmų kvapas. Sodybos miške nuoma turi visą šūsnį įvairiausių dydžių „ pliusų“!

Kaimo turizmo sodybos miške pramogos

Sodybos miške prie upės pramogos

Poilsiaujant kaimo turizmo sodyboje miške, pramogų pasirinkimas tikrai didelis. Dažnam, pavargusiam nuo savo paties gyvenimo tempo, norisi tiesiog išsitiesti saulutės atokaitoje prie vandens ir “pamedituoti” klausant pušų ošimo ir upelio čiurlenimo. Romantišką poilsį vakare pratęsite prie laužo su vyno taure ar lepinantis malkinės pirties malonumais.

Uogavimas sodyboje prie miško

Liepą – rugsėjį miškuose aplink kaimo turizmo sodybą rasite gausybę grybų ir uogų. Rinkite, valgykite, virkite grybienę, kaupkite vitaminų atsargas – tai patiks net ir vaikams!

Grybavimas miške aplink sodybą - "Dzūkijos uoga"
Dzūkijos nacionalinio parko miškai garsėja upių ir upelių gausa. Upėmis vingiuoja daugybė Dzūkijos baidarių maršrutų, tinkančių tiek šeimoms su mažais vaikais, tiek ir aktyvaus irklavimo mėgėjams. Šalimais nužymėtos 13 dviračių trasų, besidriekiančių miškais ir vaizdingomis Dzūkijos vietomis. Parke gausite netgi detalius kiekvienos trasos aprašymus su žemėlapiais.

Sodybos miške maitinimas - "Dzūkijos uoga"

Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga“ siūlo edukacines – pramogines maisto gaminimo programas Dzūkijos miškų apsupty. Maistą kartu paruošime moliniame pečiuje sodybos kieme ir ant laužo. Kepsime picas, troškinius, virsime įvairiausias sriubas iš aplink surinktų miško gėrybių, mėgausimės mėsos ar žuvies patiekalais ant grotelių. Gurmanai ragaus vietinių gamintojų brandintų sūrių , klausydamiesi sūrininkų pasakojimų.

Netoliese, atokioje sodyboje miške gyvena žinomas juodosios keramikos meistras . Jis taipogi kviečia į edukacinę juodosios keramikos programą, teikiančią džiaugsmo visų amžiaus grupių poilsiautojams.

Miške šalia sodybos rasite ir daugiau laisvalaikio pramogų: etnografinį Zervynų kaimą, Čepkelių raistą, bitininkystės muziejų, žvakių liejimo užsiėmimus ar žvejybą Dzūkijos upėse ir ežeruose. Mūsų sodyba miško apsupty padės jums „harmonizuotis “ su motule gamta atstatyti dvasinę pusiausvyrą. Užsukite į „Dzūkijos uogą“ Druskininkų pušynuose prie vandens! Tai daugiau, nei sodybos nuoma.

 Kaimo turizmo sodybos miške nuoma - "Dzūkijos uoga"

TEIRAUKITĖS DĖL SODYBOS MIŠKE NUOMOS!

Verification: 0b2d3744007cf254