Sodyba miške – poilsis ieškantiems sielos ramybės

Sodyba miške

Foto: sodyba miške ir poilsis Dzūkijoje

„Dzūkijos uoga“ – sodyba miške prie ežero

Sodyba miške ir ramus poilsis prie ežero  Dzūkijos pušynų apsuptyje – tai puikus vaistas nuo streso ir daugybės kitų XXI a. civilizacijos „šalutinių produktų“. Sodybos miške dovanojamas privatumas, sveikas oras, gaivus vanduo, šalimais dygstantys grybų pulkai ir uogų kilimai leis atitrūkti nuo nesibaigiančių darbų, susikaupusios įtampos ir pasinerti į savaitgalio  poilsį su šeima.

Taigi, jeigu darbo užrašų knygutėje nebeliko laisvos vietos, tiesiog užverskite ją. Pabėkite! Jūsų laukia „Dzūkijos uoga“ – kaimo turizmo sodyba miške prie Druskininkų, Dzūkijos nacionalinio parko gilumoje.

Ką gali pasiūlyti sodyba miške prie Merkio?

Sodybos miške nuoma poilsiui - "Dzūkijos uoga"

Kiek kainuoja poilsis šeimai naujoje ir stilingoje  sodyboje  miške ? Tikrai mažiau, nei jūsų psichologo paslaugos. Netgi mažiau, nei jūs išleistumėte tūnodami bare ar gaudydami „paskutinės minutės“ savaitgalio pasiūlymus. Mūsų miško sodyba yra vos už valandos kelio nuo Vilniaus ar  nuo Kauno.Netoli sodybos  teka Merkys, na o iki Druskininkų vos 18 km.

Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga“ įsikūrusi mažame etnografiniame Dzūkijos kaimelyje su trimis gyventojais. Sodybos kiemas ribojasi su mišku, tvenkiniu ir upeliu. Pas mus rasite švarą, ramybę, privatumą, modernų vidaus dizainą , naujumu kvepiančius kambarius ir viską, prie ko esate pripratę savo namuose.

Sodybos miške nuoma - vidinis kiemas "Dzūkijos uoga" sodyboje

Tačiau pravėrus sodybos duris akys gėrėsis nuostabiais Dzūkijos miško vaizdais. Vakarais skambės svirplių čirškimas ir lakštingalų giesmės , o nosį lepins lauko gėlių skleidžiami aromatai ir laužo dūmų kvapas. Sodyba miške turi visą šūsnį įvairiausių dydžių „ pliusų“!

Pramogos kaimo turizmo sodyboje miške

Sodybos miške prie upės pramogos

Poilsiaujant kaimo turizmo sodyboje miške, pramogų pasirinkimas tikrai didelis. Dažnam, pavargusiam nuo savo paties gyvenimo tempo, norisi tiesiog išsitiesti saulutės atokaitoje prie vandens ir “pamedituoti” klausant pušų ošimo ir upelio čiurlenimo. Romantišką poilsį vakare pratęsite prie laužo su vyno taure ar lepinantis malkinės pirties malonumais.

Uogavimas sodyboje prie miško

Liepą – rugsėjį miškuose aplink kaimo turizmo sodybą rasite gausybę grybų ir uogų. Rinkite, valgykite, virkite grybienę, kaupkite vitaminų atsargas – tai patiks net ir vaikams!

Grybavimas miške aplink sodybą - "Dzūkijos uoga"
Dzūkijos nacionalinio parko miškai garsėja upių ir upelių gausa. Upėmis vingiuoja daugybė Dzūkijos baidarių maršrutų, tinkančių tiek šeimoms su mažais vaikais, tiek ir aktyvaus irklavimo mėgėjams. Plaukimas baidarėmis Dzūkijoje – tai viena populiariausių vasaros pramogų .

Sodybos miške pramogos: plaukimas baidarėmis Merkiu šeimai - "Dzūkijos uoga"

Šalimais nužymėtos 13 dviračių trasų, besidriekiančių miškais ir vaizdingomis Dzūkijos vietomis. Parke gausite netgi detalius kiekvienos trasos aprašymus su žemėlapiais.Čia sodybos pramogos Youtube paskyroje.

Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga“ siūlo edukacines – pramogines maisto gaminimo programas Dzūkijos miškų apsupty. Maistą kartu paruošime moliniame pečiuje sodybos kieme ir ant laužo. Išbandysime dzūkiškos bandos receptus, kepsime picas, troškinius, virsime įvairiausias sriubas iš aplink surinktų miško gėrybių, mėgausimės mėsos ar žuvies patiekalais ant grotelių. Gurmanai ragaus vietinių gamintojų brandintų sūrių , klausydamiesi  vietinių sūrininkų pasakojimų.

Sodybos miške maitinimas - "Dzūkijos uoga"

Netoliese, atokioje sodyboje miške gyvena žinomas juodosios keramikos meistras . Jis taipogi kviečia į edukacinę juodosios keramikos programą, teikiančią džiaugsmo visų amžiaus grupių poilsiautojams.

„Dzūkijos uoga“ –  sodybos Varėnos rajone video

Aplink atostogų namelį Dzūkijos miške  rasite ir daugiau laisvalaikio pramogų: etnografinį Zervynų kaimą, Čepkelių raistą, bitininkystės muziejų, žvakių liejimo užsiėmimus, žvejybą Dzūkijos upėse ar ramų poilsį prie ežero.  Mūsų sodyba pušų apsuptyje padės jums „harmonizuotis “ su motule gamta bei  atstatyti dvasinę pusiausvyrą. Užsukite į „Dzūkijos uogą“. Tai daugiau, nei tik  sodybos nuoma. Pas mus rasite kokybišką poilsį šeimai ir nerūpestingas  atostogas Lietuvos kaime!

TEIRAUKITĖS DĖL SODYBOS MIŠKE NUOMOS!

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254