Baidarės

Plaukimas baidarėmis su nakvyne

Plaukimas baidarėmis - Dzūkijos uoga

Dzūkijos nacionalinis parkas pasižymi upių ir upelių gausa. Daugelis jų šaltiniuoti, todėl gaivina net ir per didžiausius vasaros karščius.Plaukimas baidarėmis su nakvyne Dzūkijoje prasideda jau ankstyvą pavasarį, tirpstant sniegui – kai upės tampa sraunios  ir vandeningos.

Baidarių nuoma su nakvyne Dzūkijoje užsiima daugybė kaimo turizmo sodybų, todėl savaitgaliais darbas  čia tiesiog verda.Menka paslaptis ir tai, kad poilsio dienomis smarkiai pakyla ir baidarių su nakvyne kainos. Baidarių nuoma Ūla – ypatingai populiari paslauga. Taigi, norintiems sutaupyti ar pasidžiaugti ramybe plaukimą  geriau rinktis paprastomis darbo dienomis. Paprastą dieną nesudėtingai gausite ir  leidimus plaukimui baidarėmis Ūla.

Sodybą su baidarėmis ir nakvyne verta rezervuoti iš anksto.Ypač liepos – rugpjūčio savaitgaliais ,  kai Dzūkiją užplūsta didžiausias lankytojų srautas. Baidarių nuomą su nakvyne pasiūlysime ir mes. Kaimo turizmo sodybos “Dzūkijos uoga” svečius nuvešime tiesiai į starto vietą, o baigus plaukimą baidarėmis – pasiimsime ir atvežame atgal į sodybą. Svečiams pageidaujant, lydėsime viso plaukimo baidarėmis metu.

360° TURAS PO SODYBĄ SU BAIDARĖMIS “DZŪKIJOS UOGA” >> TRUMPALAIKĖ SODYBŲ NUOMA  

Sodyba su baidarėmis ir nakvyne

Plaukimas Ūlos upe - baidarės su nakvyne - Dzūkijos uoga-

Baidarės Ūla

Baidarių nuoma Ūla

Baidares Ūla renkasi  ieškantys gražiausių baidarių maršrutų  Lietuvoje. Sraunūs Ūlos vingiai, stačios smėlingos atodangos ir ant krantų įsikūrę senoviniai  kaimai pritraukia gausų būrį irklavimo entuziastų.

Baidarių nuoma Ūla yra tokia populiari, kad Dzūkijos nacionalinis parkas riboja baidarių Ūla skaičių.Taigi, plaukimui Ūla reikalingi leidimai, kuriais verta  pasirūpinti  iš anksto.

 “Dzūkijos uoga” – kaimo turizmo sodyba Dzūkijoje –   pasirūpins  baidarių nuoma Ūla ir viskuo, kas reikalinga tikram poilsiui su šeima ar kolektyvu. Baidares Ūla geriausia planuoti paprastomis dienomis, kuomet plaukiančių srautas yra mažiausias.

Po plaukimo baidarėmis Ūlos upe  sodyba su pirtimi  bus didžiausia palaima. Grįžus po plaukimo sodyboje “Dzūkijos uoga” jūsų lauks malkomis kūrenama pirtis su kvepiančiomis vantomis! Kreipkitės dėl baidarių nuomos Ūla ir poilsio sodyboje su pirtimi!

Plaukimo Ūla  maršrutai:

 • Kašėtos-Zervynos (apie 4 val)
 • Zervynnos-Trakiškiai (apie 5 val)
 • Zervynos-Mančiagirė (apie 2 val)
 • Mančiagirė-Trakiškiai (apie 3val)
 • Trakiškiai-Mardasavas -toliau Merkiu-Puvočiai (apie 5 val)
Plaukimas Merkiu - baidarės su nakvyne - Dzūkijos uoga

Plaukimas baidarėmis Merkiu

Baidarės su nakvyne sodyboje

Plaukimas Merkiu  tinkamas ramiam  poilsiui su šeima ar pasiplaukiojimui plaustais. Gėrintis lėta upės tėkme ir pamažu besikeičiančiais gamtos vaizdais ar džiaugiantis vaikų klegesiu.

Baidarių nuoma su nakvyne Dzūkijoje patiks tiek pradedantiems turistams, tiek pageidaujantiems ramaus plaukimo Merkiu bei poilsio su vaikais vaizdingos gamtos apsuptyje.

Baidarės su nakvyne ir sodyba prie Merkio – puiki kombinacija poilsiaujantiems lėtai. Sodybos nuoma išspręs daugelį buitinių klausimų ieškantiems ramaus savaitgalio poilsio  šeimai su vaikais.

Na o tie, kas nespėjo užsisakyti sodybos su baidarėms, gali apsistoti ir Dzūkijos kempinguose. Ant Merkio krantų yra įrengtos kelios stovyklavietės. Populiariausia tarp jų yra  Puvočių stovyklavietė su visa būtina infrastruktūra.

Plaukimo baidarėmis Merkiu maršrutai:

 • Senoji Varėna-Perloja (apie 3 val)
 • Perloja- santaka su Skroblaus upeliu(apie 5,5 val)
 • Ūlos/Merkio santaka- Merkio/Grūdos santaka (apie 1,5 val)
 • Merkio/Grūdos santaka – A4 tiltas per Merkį (apie 1,5 val)
 • Merkio/Grūdos santaka – Merkinė (apie 2 val)
Baidarės Grūda -sodyba su baidarėmis - Dzūkijos uoga

Plaukimas baidarėmis Grūda

Baidarių nuoma su nakvyne Dzūkijoje

Plaukimas baidarėmis Grūdos žemupiu patiks mėgstantiems ekstremalų poilsį. Prieš santaką su Merkiu Grūda nusėta slenksčiais ir akmenimis.

Baidarių nuoma su nakvyne ir  plaukimas Grūda  populiarus pavasarį arba  gausiai palijus – tuomet  visa upė yra praplaukiama.

Esant pakankamam vandens kiekiui,  plaukimas baidarėmis Grūdos žemupiu tikrai įspūdingas. Viena kita atodanga bei nuostabiais gamtos vaizduais džiaugsis  ir plaukiantys Grūdos aukštupiu. Baidarių nuomą su nakvyne  rasite Dzūkijos nacionalinio parko sodybose.

Plaukimą baidarėmis Grūdos žemupiu reikėtų planuoti atsižvelgiant į vandens lygį. Baidarių nuoma gali smarkiai pabrangti arba tapti išvis neįmanoma, jei  vandens lygis Grūdoje smarkiai sumažėjęs.

Baidarių nuoma su nakvyne ir pirtimi – tinkamas sprendimas norintiems greitai sušilti po plaukimo Grūda.”Dzūkijos uoga” – sodyba su baidarėmis laukia jūsų!

Populiariausi plaukimo baidarėmis Grūda maršrutai:

 • Darželiai- Marcinkonys ( apie 2 val)
 • Marcinkonys- Kašėtos (apie 4-5val)
 • Kašėtos-Puvočiai (apie 2-2,5 val)
Naktinis plaukimas baidarėmis Dzūkijoje- "Dzūkijos uoga"

Naktinis plaukimas baidarėmis Dzūkijoje

Ekstremalus plaukimas baidarėmis naktį

Plaukimas baidarėmis naktį suteiks džiaugsmo ekstremalių pramogų mėgėjams. Galime organizuoti naktinį plaukimą Merkiu, Ūla ar net srauniosios Grūdos  žemupiu. Po naktinio plaukimo baidarėmis  sodyboje svečių laukia iškūrenta malkinė pirtis ir vakaras prie laužo. Jeigu ieškote tik lengvos pramogos, tiks naktinis plaukimas Merkiu. Na o tie, kas nori naktį plaukti Ūla ir Grūda, turėtų būti pasiruošę rimčiau.

Organizuojame naktinius plaukimus 8-18 svečių grupėms, reikalui esant palydime viso plaukimo baidarėmis metu. Plaukimo metu reikia turėti ciklopus. Planuojantiems naktinį plaukimą  su vaikais rekomenduojama rinktis Merkio upę ir šiltą nakvynę  kaimo turizmo sodyboje Varėnos rajone .

Plaustų nuoma ir plaukimas plaustais Dzūkijoje

Plaukimas plaustais - plaustų nuoma Dzūkijoje - Dzūkijos uoga

Plaustų nuoma – tinkamas sprendimas tiems, kas neturi plaukimo baidare praktikos.  Plaustų nuoma  ypač vilioja poilsiaujančius su mažais vaikais. Plaukti plaustu daug paprasčiau, nes jis nevirsta, nereikia pastoviai irkluoti. Plaukimo plaustu greitis  yra mažesnis, nei plaukiant baidarėmis, todėl maršruto įveikimo laikas  yra 15- 30% ilgesnis, nei baidare.

Plaustų nuoma yra mažiau populiari, nei baidarių nuoma Dzūkijoje. Todėl plaustų nuoma užsiima vos kelios Dzūkijos sodybos. Aktyvų poilsį šeimoms su vaikais  ir plaustų nuomą gali pasiūlyti “Dzūkijos uoga” sodyba prie Druskininkų .

Organizuosime plausto nuomą bei plaukimą plaustais Merkio upe 6- 15 žmonių grupėms.Svečius pasiimsime tiesiai iš kaimo turizmo sodybos ir nuvešime  į plaukimo starto vietą. Na o atplaukus- visi bus parvežti atgal į sodybą.Poilsiautojus aprūpinsime gelbėjimo liemenėmis ir  kita reikalinga plaukimo įranga.Įmonėms galime organizuoti įvairius aktyvaus laisvalaikio renginius ir seminarus sodyboje.

“Dzūkijos uoga” sodyba  – plaukimas baidarėmis  su nakvyne naujoje stilingoje sodyboje Dzūkijoje! Apie plaukimą baidarėmis Dzūkijoje su nakvyne teiraukitės užpildę žemiau pateiktą formą arba “Dzūkijos uoga” sodybos kontaktais

KLAUSKITE APIE PLAUKIMĄ BAIDARĖMIS IR PLAUSTAIS SU NAKVYNE SODYBOJE!

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254