Druskininkai

Sodybos Druskininkuose - nuoma ir įdomios lankytinos vietos

Kur ieškoti nakvynės ar sodybos Druskininkuose? Ką čia pamatyti, kaip praleisti laisvalaikį, kokios lankytinos vietos Druskininkuose? – tai bene dažniausi klausimai, kylantys besiruošiant savaitgalio išvykai į pietų Lietuvos kurortą.

Druskininkų lankytinos vietos

Lankytinos vietos Druskininkuose

Garsas apie Druskininkus sklinda ne tik pas mus. Lietuvos kurorto pramogas ypatingai pamėgo kaimynių šalių svečiai. Šeimyninis poilsis Druskininkuose tapo populiaria savaitgalio kryptimi didžiųjų Lietuvos miestų gyventojams.

Druskininkuose gausybė lankytinų vietų, daug jaunimo, šmėžuoja dviračiai ir paspirtukai, miestas tiesiog žydi ir gražėja. 15-20 km atstumu išsidėstę ir kaimo turizmo sodybos, siūlančios nakvynę Dzūkijos pušynų glėbyje.

Kaimo sodybos Druskininkuose

Sodyba Druskininkuose - "Dzūkijos uoga"
“Dzūkijos uoga” – kaimo turizmo sodyba Druskininkuose

Kaimo sodybos Druskininkuose – tai puikus pasirinkimas nakvynei kurorto prieigose šeimoms su vaikais ir draugų kolektyvams. Sodybos nuoma poilsiui Druskininkuose suteiks daugiau erdvės, lyginant su privataus sektoriaus apgyvendinimo pasiūlymais miesto centre arba viešbutyje . Ypač jeigu esate būrys kolegų, norinčių praleisti laiką kartu ir pailsėti niekam netrukdant.

 

360° TURAS PO  “DZŪKIJOS UOGĄ” >> JAUKIĄ IR PRABANGIĄ SODYBĄ DRUSKININKUOSE  

 


Šalia kurorto nesunkiai rasite platų sodybų Druskininkuose pasirinkimą. Kelios iš jų yra visiškai naujos, ganėtinai prabangios ir skoningai prižiūrėtos. Komfortiška ir stilinga “Dzūkijos uoga” yra vos 18 km nuo kurorto.

Kaimo sodybos Druskininkuose pasiūlys ne tik apgyvendinimą, bet ir gausybę pramogų Dzūkijos gamtoje, maitinimą ir edukacines laisvalaikio programas. Sodybos Druskininkuose nuoma – bene geriausias nakvynės kurorte pasirinkimas šeimoms su vaikais ar svečiams, mėgstantiems privatumą.

Dėl  sodybos prie Druskininkų nuomos teiraukitės užpildę paklausimo formą puslapio apačioje. Taipogi atsakome ir į paklausimus  “Dzūkijos uoga” Facebook paskyroje !

Kaimo sodybos Druskininkuose miegamasis kambarys - "Dzūkijos uoga"

Kodėl sodybos prie Druskininkų?

 • Sodyboje “Dzūkijos uoga” nakvynės sąlygos geresnės, nei daugumoje modernių kurorto viešbučių.
 • Džiaugsitės privatumu – niekas netrukdys jūsų poilsiui, visoje sodybos teritorijoje būsite vieninteliai svečiai, be pašalinių.
 • Gyvenant sodybose prie Druskininkų, jums bus ranka pasiekiami tiek Dzūkijos nac. parko pramogų pasiūlymai, tek ir Druskininkų lankytinos vietos.
 • Sodybos prie Druskininkų šeimininkai pasirūpins ypatingu maitinimu. Krosnyje keptos grikinės „babkos“, dzūkiškos „bandos“ ar ant laužo virtos grybienės kurorto restoranuose nerasite.
Žemuogės sodybos Druskininkuose kieme - "Dzūkijos uoga"

Kaimo sodybos Druskininkuose privalumai

 • Pageidaujant asmeniškai organizuosime laisvalaikį Druskininkuose ir pramogas Dzūkijos nacionaliniame parke.
 • Jūs galėsite ramiai atsipūsti malkomis kūrenamoje pirtyje , kol vaikai džiaugsis žaidimų aikštele sodybos kieme.
 • Kaimo sodybos prie Druskininkų leis pajausti tikrą Dzūkijos dvasią. Visos kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje yra medinės, išlaikę regiono etnografinį stilių ir jaukumą.
 • Ryte pabusite nuo paukščių čiulbėjimo, o ne nuo muzikinio fontano melodijų. Na o uogos ir grybai čia auga tiesiog kieme.
 • Turėsite daug daugiau erdvės poilsiui ir bendravimui nei standartiniame Druskininkų viešbučio kambariuke.

Lankytinos vietos Druskininkuose – laisvalaikis

 

Druskininkų lankytinos vietos

 

Nepriklausomai nuo amžiaus, pomėgių ir galimybių, ką aplankyti ir ką pamatyti Druskininkuose ras kiekvienas poilsiautojas. Tačiau įdomios ir lankytinos vietos  Druskininkuose  – tai tik viena iš daugelio laisvalaikio pramogų šeimoms su vaikais.

Kurorte smagu tiesiog pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračių takais. Dviračiai bei elektriniai paspirtukai nuomojami pačiame miesto centre ir prie ežero. Šeimoms su mažais vaikais galima išsinuomoti dviračių priekabą ar net visą „karietą su pedalais“ .

“Kavos su bandele” pertraukėlei verta užsukti į “Boulangerie” kepyklėlę M.K. Čiurlionio gatvėje. Gardėsiai čia visuomet švieži ir nuostabūs!

 

Druskininkai - laisvalaikis kavinėje "Boulangerie"

 

Puikūs pėsčiųjų ir dviračių maršrutai Druskininkuose driekiasi palei Nemuną, palei „Druskonio“ ir „Vijūnėlės“ ežerus. Tai „Poilsio parko“ – takas nuo Druskininkų gondolos iki „Meilės“ salos; „Gydyklų parko“ takeliai, vingiuojantys pro „šokantį fontaną“ ir „grožio šaltinį“ pačiame kurorto centre; taipogi “Saulės“ takas palei Ratnyčios upelį ir pasivaikščiojimų takas aplink „Druskonio“ ežerą.

Asfaltuotais miško takeliais galima aplankyti ir Švendubrę, „ Ilgio“ ežero maudymvietę , „Grūto“ parką ar kitas Druskininkų lankytinas vietas. Apie vykstančius renginius ir ką pamatyti Druskininkuose konkrečiu metu patars sodybų šeimininkai bei Druskininkų turizmo informacijos centro darbuotojai.

Ką galima aplankyti Druskininkuose saulėtą dieną?

Druskininkai : laisvalaikis garlaivyje - "Dzūkijos uoga"

 

Saulėtą dieną Druskininkuose laisvalaikį praleiskite lauke. “Nuleiskite garą“ laipiodami nuotykių parke su vaikais. Pasidžiaukite saulės spinduliais Druskininkų paplūdimiuose, patirkite kelionę garlaiviu iki Liškiavos vienuolyno Nemuno upe, aplankykite A. Česnulio skulptūras, užsukite į Grūto parką. Druskininkų įdomios vietos laukia jūsų!

Na o „po dienos darbų“ skaniai papietaukite „Sicilijoje“ arba rezervuokite specialų vakarienės meniu „Velvetti“ restorane. Abi šios maitinimo įstaigos tikrai nenuvils:)

Druskininkai – laisvalaikis lietingą dieną

SPA pirtyje Druskininkų sodyboje - "Dzūkijos uoga"

Lyjant lietui Druskininkų laisvalaikį verta planuoti uždarose patalpose. Aplankykite „Aqua“ parką, užsisakykite SPA procedūras viename iš sveikatinimo centrų. Žvilgtelėkite į Druskininkų muziejų ekspozicijas, paridenkite kamuolį boulingo klube ar  išsivanokite pirtelėje, kurią siūlo kaimo turizmo sodybos prie Druskininkų .

Jeigu pasiilgote žiemos, kabelinio keltuvo gondola pakilkite iki „Snow arenos“. Čia galima slidinėti ištisus metus – tiek saulei šviečiant, tiek ir lyjant ar sningant. Kiekvienai iš pateiktų veiklų planuokite mažiausiai pusdienį. Na o Druskininkų restoranai ir kavinės veikia bet kokiu oru!

Druskininkai – ką pamatyti ir kas čia įdomaus: plačiau

lankytinos vietos Druskininkuose: Dineikos parkas - "Dzūkijos uoga"

K.Dineikos parkas

K.Dineikos parkas yra ganėtinai įdomi vieta Druskininkuose, pačioje miesto širdyje. Šalia Ratnyčios upelio čia rasite atskirą pliažo zoną su pirtimi. Pušyne driekiasi asfaltuoti takeliai , įrengtos supynės bei žaidimų aikštelė vaikams. K.Dineikos parką Druskininkuose verta aplankyti mėgstantiems ramybę poilsiautojams ar šeimoms su mažais vaikais.

Dzūkijos nacionalinis parkas - lankytina vieta prie Druskininkų

Dzūkijos nac. parkas

Dzūkijos nacionalinis parkas įsikūręs šalia Druskininkų. Čia rasite, ką aplankyti: gausybė gamtos paminklų, pažintinių takų, edukacinių programų, etnografinių Dzūkijos kaimo sodybų ir kitų įdomių vietų. Parke veiklos ras tiek istorijos ar gamtos tyrinėtojai, tiek ir aktyvaus poilsio su šeima mėgėjai. Ramiam poilsiui čia ieškokite ir sodybos Druskininkuose.

Druskininkų įdomios vietos - apverstas namas

Apverstas namas

“Apverstas namas”- pastoviai veikianti ekspozicija Vilniaus al., kuri sudomins ieškančius kažko įdomaus. “Girios aidas”- tai miško muziejus M.K.Čiurlionio gatvėje, pilnas raganų ir velnių, besislepiančių už drevėtų ąžuolų. Gausi miško žvėrelių ir Lietuvos paukščių ekspozicija. Čia rengiamos juodosios keramikos, drožybos ir juvelyrikos parodos. 

Restoranai aplink Druskininkus - "Dzūkijos uoga" grybų karpačo

Restoranai Druskininkuose

Kuriuos Druskininkų restoranus verta aplankyti? Išrankiems galima papietauti “Sicilia-2” restorane M.K Čiurlionio gatvėje. Čia visuomet nusidriekę lankytojų eilės. Gurmaniškai vakarienei rezervuokite „Velvetti” (Vilniaus alėjoje) meniu patiekalus. Neįmantrių, bet greitų šeimyninių pietų su vaikais užsukite į “Forto dvarą“.

Druskininkų nuotykių parkas - "Dzūkijos uoga"

Nuotykių parkas

Nuotykių parkas įrengtas medžiuose. Tai nuostabi pramoga Druskininkuose verta aplankyti su vaikais. Čia rasite įvairiausio sudėtingumo laipiojimo trasų tiek mažiems, tiek dideliems. Galima išbandyti „skrydį per Nemuną“. Čia yra ir kavinė ramesnio poilsio mėgėjams.

Druskininkų vandens parkas - Druskininkų įdoi vieta

Druskininkų vandens parkas

Druskininkų vandens parke yra daugybė vandens atrakcijų visoms amžiaus grupėms. Tai viena iš labiausiai lankytinų vietų Druskininkuose. Vandens parką galima aplankyti lietingą ir šaltą dieną.

Garlaivis Druskininkuose - ką veikti su vaikais

Kurorto garlaivis

Garlaivis kursuoja Nemunu iki Liškiavos vienuolyno ir atgal. Liškiava – tai istorinė įdomi vieta Druskininkų pašonėje. Čia verta pamatyti vienuolyno rūsiuose įrengtą ekspoziciją su mumifikuotais vienuolių palaikais, pasivaikščioti po vienuolyno ansamblį.

Grūto parkas - ką pamatyti Druskininkuose

Grūto parkas

Tikrai įdomi Druskininkų vieta. Grūte pamatysite ne tik monumentus. Čia pajusite tarybinės epochos alsavimą. Lankytojams su vaikais įrengtas nedidelis žvėrynas, aikštelė su žaidimų aikštele. Grūto parkas yra pakeliui į „Dzūkijos uogą“ – sodybą Druskininkuose.

Čiurlionio muziejus

Memorialiniame M.K Čiurlionio muziejuje susipažinsite su menininko darbų reprodukcijomis ir eksponatais, iliustruojančiais kūrėjo biografiją. Ši Druskininkų lankytina vieta yra pačiame kurorto centre. Tai galutinis „Čiurlionio kelio “ , prasidedančio Varėnoje, taškas.

Druskininkų gondola

Druskininkų gondola – tai kabelinis keltuvas, poilsiautojus keliantis nuo vandens parko iki Snow arenos. Tai ne vien transporto priemonė, bet ir laisvalaikio Druskininkuose pramoga. Galbūt todėl dažnai tenka palaukti eilėje.

SPA Druskininkuose

Lietuvos kurortas pasaulyje garsėja mineraliniu vandeniu ir SPA gydyklomis. Kurią SPA pasirinkti – spręsti jums. Jei finansai nevaržo, “SPA Vilnius” atitiks daugelio lūkesčius. Tačiau kiti sveikatinimo centrai taipogi puikūs.

Snow arena

Snow arena – tai, ką galima aplankyti Druskininkuose ištisus metus. Sniego arena yra gera vieta pramokti kalnų slidinėjimo tiek vaikams, tiek suaugusiems. Snow arenoje yra ir slidinėjimo įrangos nuomos punktas, galima pasisamdyti instruktorių.

Druskininkų rajono lankytinos vietos

Druskininkų rajono lankytinos vietos - Dzūkijos nacionalinis parkas - "Dzūkijos uoga"

 

Druskininkų savivaldybė su Varėnos rajonu dalinasi Lietuvos pušynų karaliumi – Dzūkijos nacionaliniu parku. Pastarasis tik 10-20 min. kelio nuo kurorto centro. Čia ir yra išsidėstę pagrindinės Druskininkų rajono lankytinos vietos , traukiančios būrius gamtos išsiilgusių poilsiautojų.

Dzūkijos parke vingiuoja baidarių maršrutai, dviračių takai ir pažintiniai takeliai. Miškuose glūdi Čepkelių raistas, siūlantis įdomias ekskursijas Dzūkijos gamtoje. Miškuose gausybė grybų ir uogų, kuriais uoliai „rūpinasi“ etnografinių kaimelių gyventojai. Taigi, jeigu ieškote ką aplankyti Druskininkų apylinkėse, judėkite Dzūkijos nacionalinio parko kryptimi!

Ką pamatyti Druskininkų rajone su vaikais?

Druskininkų rajono lankytinos vietos - Liškiavos vienuolynas

Viskas priklauso nuo jūsų pomėgių ir laiko, kurį galite skirti poilsiui Druskininkų apylinkėse su šeima. Gero pusdienio užteks pamatyti Liškiavos vienuolyno kompleksą ar užsukti į Grūto parką. Aktyviam visos dienos poilsiui verta išbandyti baidares Druskininkų apylinkėse arba praeiti Zackagirio (Dziackagirio) pažintiniu taku ( jis prasideda Marcinkonyse).Taipogi galima padaryti turą vienu iš 12 siūlomų dviračių maršrutų.

Na o pageidaujantiems plačiau susipažinti su kurorto apylinkėmis, teks pasinaudoti kurios nors kaimo turizmo sodybos prie Druskininkų teikiama nakvyne. Po dienos plaukimo baidarėmis Ūla ar Merkiu, vakare galėsite išbandyti Dzūkišką pirtelę ir grybienę ant laužo. Turėsite progą apsilankyti Merkinės piramidėje, Puvočių apžvalgos bokšte ir Musteikos drevinės bitininkystės muziejuje.

Maksimonių kaime vaikai susipažins su juodosios keramikos meistru, o per pietus gardžiuositės „Šilos kopa“ kavinės gurmaniškais patiekalais. Iš kaimo sodybos kiemo jums bus ranka pasiekiamos visos lankytinos vietos Dzūkijoje !

Sodybos nuoma Druskininkų rajone

Kaimo turizmo sodyba Druskininkų sav - "Dzūkijos uoga"
“Dzūkijos uoga” – sodybos Druskininkuose vidus

Ieškantiems nakvynės aplink kurortą verta pasidomėti ne tik sodybos Druskininkų rajone nuoma, bet ir poilsiu Varėnos rajono apgyvendinimo įstaigose. Priežastis paprasta: Druskininkų savivaldybė ir Varėnos rajonas yra vienas kito kaimynystėje.


Dalis kaimo turizmo sodybų Varėnos rajone išsidėstę vos 20 km spinduliu nuo Druskininkų. Jų svečiai džiaugiasi pušynų skleidžiamu aromatu ir rytinėmis paukščių giesmėmis, o kurortą automobiliu gali pasiekti per 15-20 minučių. „Dzūkijos uoga“ – viena tokių stilingo turizmo sodybų prie Druskininkų. Šeimos su mažais vaikais čia ypatingai laukiamos. Užsukite!


Kaimo turizmo sodyba “Dzūkijos uoga”. Sodybos Druskininkuose Youtube kanalas >>

“Dzūkijos uoga” – sodybos Druskininkuose nuoma šeimoms ir lankytinos vietos Druskininkuose. Susisiekite su mumis  “Dzūkijos uoga” sodybos kontaktais  arba užpildykite  sodybos rezervacijos paklausimo formą puslapio apačioje.

TEIRAUKITĖS DĖL SODYBOS DRUSKININKUOSE NUOMOS

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254