Druskininkai

Sodybos Druskininkuose - nakvynė

Kur apsistoti Druskininkuose, ką čia veikti, ką pamatyti? – tai bene dažniausi klausimai, kylantys besiruošiant savaitgalio išvykai į Pietų Lietuvos kurortą.Garsas apie Druskininkus sklinda ne tik pas mus. Miestą ypatingai pamėgo kaimynių šalių svečiai. Poilsis Druskininkuose tapo pilnaverčiu savaitgalio taikiniu ir atostogų kurortu didžiųjų Lietuvos miestų gyventojams.  Čia daug jaunimo, šmėžuoja dviračiai, miestas tiesiog žydi ir gražėja.

Druskininkų lankytinos vietos

Sodybos nuoma Druskininkuose

Sodybos Druskininkuose – tai puikus pasirinkimas nakvynei kurorte su šeima ar draugų kolektyvu. Sodybos nuoma Druskininkuose turi daug privalumų lyginant su viešbučiu ar buto nuoma. Ypač jeigu esate būrys kolegų, norinčių praleisti laiką kartu ir pabendrauti niekam netrukdant. Šalia miesto nesunkiai rasite platų sodybų nuomos Druskininkuose pasirinkimą. Kelios iš jų yra visiškai naujos ir skoningai prižiūrėtos. Sodyba Dzūkijos uoga yra vos 18 km. nuo miesto.

Sodybos Druskininkuose pasiūlys ne tik apgyvendinimą, bet ir gausybę pramogų gamtoje, maitinimą  ir edukacines programas. Sodybos Druskininkuose – bene geriausias apgyvendinimo kurorte pasirinkimas šeimoms su vaikais ar svečiams, mėgstantiems privatumą.

Sodybos aplink Druskininkus

  • Sodyboje Dzūkijos uoga nakvynės sąlygos geresnės, nei daugumoje modernių viešbučių
  • Džiaugsitės privatumu – niekas netrukdys, sodyboje ir visoje teritorijoje būsite vieni, be pašalinių
  • Gyvenant sodyboje šalia Druskininkų, jums bus ranka pasiekiamos ne tik Dzūkijos nac. parko, bet ir Druskininkų lankytinos vietos
  • Prireikus, sodybos aplink Druskininkus šeimininkai pasirūpins ypatingu maitinimu- krosnies ar griliaus patiekalais

nakvynės šalia Druskininkų privalumai

  • Pageidaujant asmeniškai organizuosime pramogas Dzūkijos nac. parke ir Druskininkų gamtoje
  • Jūs galėsite ramiai atsipūsti pirtelėje su SPA , kol vaikai  žais sodybos šalia Druskininkų kieme
  • Ryte pabusite ne nuo muzikinio fontano garsų, bet nuo paukščių čiulbėjimo
  • Turėsite daug daugiau erdvės pabendravimui nei standartiniame viešbučio kambariuke

Druskininkų lankytinos vietos

Nepriklausomai nuo amžiaus, pomėgių ir galimybių, ką pamatyti Druskininkuose ras kiekvienas.Kurorte smagu tiesiog pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiu.Gausybę dviračių ir elektrinių transporto priemonių nuomos punktų rasite miesto centre. Kavos ir bandelės pertraukėlei verta užsukti į Boulangerie kepyklėlę M.K. Čiurlionio gatvėje.

Puikūs pėsčiųjų ir dviračių maršrutai Druskininkuose driekiasi palei Nemuną, Druskonio ir Vijūnėlės ežerus. Asfaltuotu miško takeliu galima patekti ir į Švendubrę, prie Ilgio ežero su įrengtomis maudymosi vietomis, į Grūto parką ar kitas Druskininkų lankytinas vietas.

 

druskininkų lankytinos vietos

Ką pamatyti Druskininkuose

Dineikos parkas

Dineikos parkas – lankytina vieta Druskininkuose, pačioje kurorto širdyje.Čia yra atskira pliažo zona, supynės bei karstyklės vaikams. Pušyne driekiasi asfaltuoti takeliai. Dineikos parką Druskininkuose verta aplankyti mėgstantiems ramybę ar šeimoms su mažais vaikais.

Dzūkijos nac.parkas

Dzūkjos nacionalinis parkas įsikūręs šalia Druskininkų. Čia rasite lankytinų vietų: gamtos paminklų, pažintinių takų, edukacinių programų, etnografinių Dzūkijos sodybų. Parke veiklos ras tiek istorijos ar gamtos tyrinėtojai, tiek ir aktyvaus poilsio mėgėjai.

Girios aidas

Miško muziejuje “Girios aidas” pilnas raganų ir velnių, besislepiančių už drevėtų ąžuolų. Gausi miško žvėrelių ir Lietuvos paukščių ekspozicija. Muziejuje rengiamos juodosios keramikos, drožybos ir juvelyrikos  parodos. Muziejus yra M.K Čiurlionio gatvėje.

Kavinės

Druskininkuose yra dugybė kavinių, bulkinių ir restoranėlių. Išrankiesiems galima papietauti “Velvetti” restorane Vilniaus alėjoje arba “Sicilia-2” M.K čiurlionio gatvėje. Ieškantiems šeimyninių pietų su vaikais verta užsukti į Druskininkų Forto dvarą.

Nuotykių parkas

Nuotykių parkas įrengtas medžiuose. Čia rasite įvairiausio sudėtingumo laipiojimo trasų, galima išbandyti skrydį per Nemuną. Yra ir kavinė belaukiantiems

Vandens parkas

Druskininkų vandens parke yra daugybė vandens atrakcijų visoms amžiaus grupėms.Šią Druskininkų pramogą galima aplankyti lietingą ar šaltą dieną.

Garlaivis

Pasiplaukiojimas garlaiviu. Jis kursuoja Nemunu iki Liškiavos ir atgal. Liškiavoje verta aplankyti nuostabų vienuolyną. Jo rūsiuose įrengra ekspozicija su mumifikuotais vienuolių palaikais.

Grūto parkas

Parke  pamatysite ne tik skulptūras. Grūte pajusite tarybinės epochos alsavimą. Lankytojams su šeimomis įrengtas nedidelis žvėrynėlis, aikštelė su supynėmis. Parko takeliai asfaltuoti ir prižiūrėti, žydi gėlės.

Čiurlionio muziejus

Memorialiniame M.K Čiurlionio muziejuje susipažinsite su menininko darbų reprodukcijomis ir eksponatais, iliustruojančiais kūrėjo biografiją.

Žaidimai

Boulingas  ir  teniso kortai  yra šalia Druskonio ežero.

SPA kompleksai

Gausybė SPA kompleksų – tai Druskininkų lankytinos vietos, kuriomis kurortas garsėja visame pasaulyje.

Snow arena

Druskininkų Snow arena –  tai gera vieta pramokti kalnų slidinėjimo tiek vaikams, tiek suaugusiems. Arenoje yra ir slidžių nuoma.

Dzūkijos uoga-   sodybos  Druskininkuose nuoma ir ranka pasiekiamos Druskininkų lankytinos vietos!

TEIRAUKITĖS DĖL SODYBOS DRUSKININKUOSE NUOMOS!

Verification: 0b2d3744007cf254