Druskininkai

Sodybos Druskininkuose - nuoma ir lankytinos vietos

Kur ieškoti nakvynės ar sodybos Druskininkuose, ką čia pamatyti, ką aplankyti Druskininkuose ? – tai bene dažniausi klausimai, kylantys besiruošiant savaitgalio išvykai į Pietų Lietuvos kurortą.

druskininkų lankytinos vietos
Druskininkų lankytinos vietos

Garsas apie Druskininkus sklinda ne tik pas mus. Druskininkų pramogas ypatingai pamėgo kaimynių šalių svečiai. Poilsis Druskininkuose tapo pilnaverčiu savaitgalio taikiniu ir atostogų kurortu didžiųjų Lietuvos miestų gyventojams.

Druskininkuose gausybė lankytinų vietų, daug jaunimo, šmėžuoja dviračiai ir  paspirtukai, miestas tiesiog žydi ir gražėja. 15-20 km atstumu išsidėstę ir kaimo turizmo sodybos, siūlančios nakvynę Dzūkijos pušynų glėbyje.

Sodybos Druskininkuose nuoma

Sodyba Druskininkuose - "Dzūkijos uoga"
“Dzūkijos uoga” – kaimo turizmo sodyba Druskininkuose

Sodybos Druskininkuose – tai puikus pasirinkimas nakvynei ir poilsiui  kurorte su šeima ar draugų kolektyvu. Sodybos nuoma Druskininkuose turi daug privalumų lyginant su viešbučiu ar privataus sektoriaus butų nuoma pačiame miesto centre. Ypač jeigu esate būrys kolegų, norinčių praleisti laiką kartu ir pailsėti niekam netrukdant. Šalia kurorto nesunkiai rasite platų sodybų Druskininkuose pasirinkimą. Kelios iš jų yra visiškai naujos ir skoningai prižiūrėtos. Komfortiška ir stilinga  “Dzūkijos uoga” yra vos 18 km nuo kurorto.

360° TURAS PO JAUKIĄ SODYBĄ “DZŪKIJOS UOGĄ” >> TRUMPALAIKĖ SODYBŲ NUOMA DRUSKININKUOSE  

Sodybos Druskininkuose pasiūlys ne tik apgyvendinimą, bet ir gausybę pramogų gamtoje, maitinimą  ir edukacines programas. Sodybos Druskininkuose nuoma – bene geriausias nakvynės kurorte pasirinkimas šeimoms su vaikais ar svečiams, mėgstantiems privatumą.

Kolėl sodybos aplink Druskininkus?

 • Sodyboje “Dzūkijos uoga” nakvynės sąlygos geresnės, nei daugumoje modernių viešbučių
 • Džiaugsitės privatumu – niekas netrukdys, sodyboje ir visoje teritorijoje būsite vieni, be pašalinių
 • Gyvenant sodybose aplink Druskininkus, jums bus ranka pasiekiamos tiek Dzūkijos nac. parko, tek ir Druskininkų lankytinos vietos
 • Prireikus, sodybos aplink Druskininkus šeimininkai pasirūpins ypatingu maitinimu- krosnies ar barbekiu patiekalais, dzūkiška babka

Sodybos Druskininkuose privalumai

 • Pageidaujant asmeniškai organizuosime laisvalaikį Druskininkuose ir pramogas Dzūkijos nacionaliniame
 • Jūs galėsite ramiai atsipūsti malkomis kūrenamoje pirtyje , kol vaikai  žais sodybos Druskininkuose kieme
 • Kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje leis pajausti tikrą Dzūkijos dvasią
 • Ryte pabusite ne nuo muzikinio fontano garsų, bet nuo paukščių čiulbėjimo
 • Turėsite daug daugiau erdvės poilsiui ir bendravimui nei standartiniame viešbučio kambariuke

Sodybos Druskininkų savivaldybėje

Kaimo turizmo sodyba Druskininkų sav - "Dzūkijos uoga"
Sodybos Druskininkuose nuoma – “Dzūkijos uoga”

Ieškantiems  nakvynės kurorte verta pasidomėti ne tik pačiame mieste esančiomis apgyvendinimo įstaigomis, bet ir sodybos Druskininkų sav. nuoma ar netgi Varėnos rajone poilsį siūlančiomis sodybomis. Priežastis paprasta: Druskininkų savivaldybė  ir Varėnos rajonas yra vienas kito kaimynystėje. Dalis Varėnos rajono kaimo turizmo sodybų  išsidėstę  vos 10- 20 km atstumu nuo Druskininkų kurorto  (arba tik 15-20 min kelio automobiliu). Taigi, jei sodybos poilsiui Druskininkų sav. rezervuotos,  tiesiog  žvilgtelkite į aplink Druskininkus esančias sodybas Google žemėlapyje !

Druskininkų lankytinos vietos ir pramogos

Nepriklausomai nuo amžiaus, pomėgių ir galimybių, ką aplankyti ir ką pamatyti Druskininkuose ras kiekvienas.Kurorte smagu tiesiog pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiu.Gausybę dviračių ir elektrinių transporto priemonių nuomos punktų rasite miesto centre. Kavos ir bandelės pertraukėlei verta užsukti į “Boulangerie” kepyklėlę M.K. Čiurlionio gatvėje.

Puikūs pėsčiųjų ir dviračių maršrutai Druskininkuose driekiasi palei Nemuną, Druskonio ir Vijūnėlės ežerus. Asfaltuotu miško takeliu galima patekti ir į Švendubrę, prie Ilgio ežero su įrengtomis maudymosi vietomis, į Grūto parką ar kitas Druskininkų lankytinas vietas,apie kurias pašnibždės sodybos Druskininkuose šeimininkai.

 

druskininkų lankytinos vietos

Ką pamatyti ką aplankyti Druskininkuose ?

Dineikos parkas

Dineikos parkas – lankytina vieta Druskininkuose, pačioje kurorto širdyje.Čia yra atskira pliažo zona, supynės bei karstyklės vaikams. Pušyne driekiasi asfaltuoti takeliai. Dineikos parką Druskininkuose verta aplankyti mėgstantiems ramybę ar šeimoms su mažais vaikais.Na o jeigu ieškote ramios nakvynės, užsukite į kaimo turizmo sodybas Varėnos rajone

Dzūkijos nac.parkas

Dzūkijos nacionalinis parkas įsikūręs šalia Druskininkų. Čia rasite, ką aplankyti: gausybė gamtos paminklų, pažintinių takų, edukacinių programų, etnografinių Dzūkijos sodybų. Parke veiklos ras tiek istorijos ar gamtos tyrinėtojai, tiek ir aktyvaus poilsio su šeima mėgėjai.Čia ieškokite ir sodybos Druskininkuose

Girios aidas

Miško muziejuje “Girios aidas” pilnas raganų ir velnių, besislepiančių už drevėtų ąžuolų. Gausi miško žvėrelių ir Lietuvos paukščių ekspozicija. Muziejuje rengiamos juodosios keramikos, drožybos ir juvelyrikos  parodos. Muziejus yra M.K Čiurlionio gatvėje.Šią  vietą verta aplankyt su vaikais.

Druskininkų kavinės

Druskininkuose yra daugybė kavinių, bulkinių ir restoranėlių – kurį iš jų verta aplankyti? Išrankiesiems galima papietauti “Velvetti” restorane Vilniaus alėjoje arba “Sicilia-2” M.K Čiurlionio gatvėje, tačiau čia beveik visuomet nusidriekę eilės. Ieškantiems greitų šeimyninių pietų su vaikais verta užsukti į Druskininkų “Forto dvarą”.

Nuotykių parkas

Nuotykių parkas įrengtas medžiuose. Tai nuostabi pramoga Druskininkuose verta aplankyti su vaikais. Čia rasite įvairiausio sudėtingumo laipiojimo trasų, galima išbandyti skrydį per Nemuną. Yra ir kavinė belaukiantiems

Druskininkų vandens parkas

Druskininkų vandens parke yra daugybė vandens atrakcijų visoms amžiaus grupėms.Šią Druskininkų pramogą galima aplankyti lietingą ar šaltą dieną.Ką pamatyti čia ras tiek vaikai, tiek ir suaugę.

Garlaivis

Pasiplaukiojimas garlaiviu. Jis kursuoja Nemunu iki Liškiavos ir atgal. Liškiavoje verta aplankyti nuostabų vienuolyną, pamatyti rūsiuose įrengtą ekspoziciją su mumifikuotais vienuolių palaikais.Tai verta dėmesio Druskininkų  pramoga.

Grūto parkas

Parke  pamatysite ne tik skulptūras. Grūte pajusite tarybinės epochos alsavimą. Lankytojams su šeimomis įrengtas nedidelis žvėrynas, aikštelė su supynėmis. Parko takeliai asfaltuoti ir prižiūrėti, žydi gėlės. Grūto parkas yra netoli nuo mūsų sodybos Druskininkuose.

Čiurlionio muziejus

Memorialiniame M.K Čiurlionio muziejuje susipažinsite su menininko darbų reprodukcijomis ir eksponatais, iliustruojančiais kūrėjo biografiją.Ši Druskininkų lankytina vieta yra pačiame centre.

Kabelinis keltuvas ir žaidimai

Šalia Druskininkų aqua parko įrengtas kabelinis keltuvas, keliantis į Snow areną. Boulingą  ir  teniso kortus rasite prie  Druskonio ežero.

Druskininkų SPA

Gausybė SPA kompleksų – tai Druskininkų lankytinos vietos, kuriomis kurortas garsėja visame pasaulyje.Kurį pamatyti iš arčiau – spręsti jums. Jei finansai nevaržo, “SPA Vilnius” atitiks daugelio lūkesčius.

Snow arena

Druskininkų Snow arena –  tai, ką būtina pamatyti Druskininkuose. Aplankyti Snow areną galima ir ne slidininkams. Tai gera vieta pramokti kalnų slidinėjimo tiek vaikams, tiek suaugusiems. Snow arenoje yra ir slidžių nuoma.


Kaimo turizmo sodyba “Dzūkijos uoga”. Sodybos Druskininkuose pramogų ir poilsio kanalas youtube >>

“Dzūkijos uoga” – sodybos Druskininkuose nuoma ir Druskininkų lankytinos vietos bei pramogos! Susisiekite su mumis: užpildykite  sodybos rezervacijos paklausimo formą arba susisiekite  : “Dzūkijos uoga” sodyba kontaktai

TEIRAUKITĖS DĖL SODYBOS DRUSKININKUOSE NUOMOS!

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254