Sodybos Alytaus rajone nuoma

Sodybos su atskirais miegamaisiai nuoma Alytaus rajone

Sodyba su atskirais miegamaisiais Alytaus rajone - "Dzūkjos uoga"
Ieškant sodybos Alytaus rajone poilsiui su šeima – sodyba su atskirais miegamaisiais yra tiesiog būtina sąlyga ramiam komfortiškam poilsiui Lietuvos kaime. Ypač jei ruošiatės atostogauti su vaikais , o studentiški vakarėliai jau seniai nebedera prie toleruojamo gyvenimo būdo ar veiklos.Ieškant tinkamos sodybos Alytaus rajone, galima pažiūrėti, ir ką siūlo kaimynystėje esančios sodybos Varėnos rajone.

Sodyba su atskirais miegamaisiais Alytaus regione -"Dzūkijos uoga"
Taigi, įjungus “sodybos su atskirais miegamaisiais” filtrą, sodybų Alytaus rajone paieškos rezultatai smarkiai susiaurėja. Na o jeigu tokioje sodyboje norite būti vieninteliai svečiai, mėgstate nepriekaištingą švarą ar unikalią gamtą bandote suderinti su šiuolaikiniais civilizacijos pasiekimais, iš didelio kaimo turizmo objektų sąrašo telieka tik kelios išrinktosios sodybos Alytaus rajone, kuriose mielai praleistumėte išsvajoto poilsio akimirkas su šeima ir vaikais.

Plaukimas baidarėmis su nakvyne sodyboje su atskirais miegamaisiais - "Dzūkijos uoga"

Netoli Alytaus yra Dzūkijos nacionalinis parkas. Čia driekiasi Ūla, Grūda, Nemunas ir Merkys. Plaukimas baidarėmis Ūlos, Grūdos ir Merkio upėmis vilioja šeimas su vaikais ir aktyvių pramogų gamtoje mėgėjus.Tai puiki aktyvaus laisvalaikio idėja poilsiaujantiems kaimo turizmo sodybose Alytaus rajone.

Poilsis Dzūkijoje – sodybos nuoma Alytaus rajone

Renkantis sodybą šeimos poilsiui aplink Alytų, akys nejučia krypsta į Dzūkijos nacionalinį parką, besiribojantį su Alytaus rajonu. Poilsiautojus čia traukia pušynai, garsusis Druskininkų kurortas, vaizdingi Ūlos ir Merkio upių vingiai, smėlėti ežerų krantai, paslaptingasis Čepkelių raistas, senieji mediniai Dzūkijos etnografiniai kaimai ir daugybė kitų įdomybių.

Nesvarbu, koks vaikų amžius, visi jie ras širdžiai malonios  veiklos sodybose aplink Alytų. Alytaus apskrities gamta pasiūlys daugiau, nei moderniausi prekybos centrai ar įdegusiais kūnais nukloti paplūdimiai. Sodybos nuoma Alytaus rajone – tai spendimas, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir praleisti kelis romantiškus vakarus prie laužo kaimo turizmo sodybos prie Alytaus kieme.


Norintiems apsistoti smėlėtų Dainavos pušynų prieglobstyje, nakvynę pasiūlys 13 kaimo turizmo sodybų, išsibarsčiusios po nykštukinius Dzūkijos nacionalinio parko kaimelius Alytaus regiono valdose.

Sodybos Dzūkijoje nuoma su atskirais miegamaisiai
Daugelis jų – garbų amžių menančios autentiškos Dzūkiškos pirkios, viliojančios savo paprastumu ir garbinga istorija. Tačiau jei galvoje sukasi nauja, švari, stilinga modernaus išplanavimo sodyba su atskirais miegamaisiais, pritaikyta šeimos poilsiui su vaikais- aplink Alytų tokių nedaug.

Stilingos sodybos su židiniu nuoma prie Alytaus

Dzūkijos uoga” – tai nauja sodyba su 7 atskirais miegamaisiais , židiniu ir pirtimi pačiame Dzūkijos nacionalinio parko centre, apsupta Alytaus regiono pušynų ir vandens, vos 18 km nuo Druskininkų.

Kaimo turizmo sodybos kieme teka upelis, yra pirtis, tvenkinys, supynės, vaikų žaidimų aikštelė, pavėsinė, laužavietė, tikras molio plytų pečius, dengta terasa ir grilius.Nuo sodybos “Dzūkijos uoga” iki Alytaus – 40 km arba geras pusvalandis kelio.

„Dzūkijos uoga“ poilsiui priima 8-18 svečių grupes. Nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus, ši sodyba su atskirais miegamaisiais vienu metu nuomojama tik vienam kolektyvui, be pašalinių.Tai puikus sprendimas tiems, kas ieško komfortiškos sodybos Alytaus regione ar netoli Dzūkijos sostinės.

Sodybos nuoma prie Alytaus -"Dzūkijos uoga"
Ką rasite naujoje sodyboje Alytaus regione?

„Dzūkijos uoga“ viduje rasite ne tik atskirus sodybos miegamuosius, bet ir erdvų svečių kambarį su židiniu, modernią virtuvę, švytinčius dušus, stilingą vidaus dizainą, švarą, privatumą ir mažo Alytaus regiono kaimelio netoli ramybę.

Sodyba su atsirais miegamaisiais šalia Alytaus - "Dzūkijos uoga"
Šeimos su vaikais galės džiaugtis aktyviomis pramogomis aplink žaliuojančiuose pušynuose: plaukti baidarėmis, minti pedalus nužymėtais dviračių maršrutais, grybauti, uogauti, pasinerti į edukacinius užsiėmimus ar gėrėtis gamta žingsniuojant pažintiniais Dzūkijos girių takais.


Vakare erdviame sodybos kieme veiklos taipogi užteks visiems: romantikai prie laužo gėrėsis žvaigždėtu dangumi, gurmanai – ruoš nepakartojamą vakarienę tikrame moliniame pečiuje ar rusenančiose žarijose, pirties entuziastai lepinsis šiluma iš vantų teikiamais malonumais.

Maitinimas sodyboje su atskirais miegamaisiais Druskininkuose - "Dzūkijos uoga"
Na o pavargusius nuo aktyvių pramogų ar staiga pasiilgusius civilizacijos, sodybos prie Alytaus kambariuose lauks Wi-Fi, Hi-Fi, Sat-Tv ir kiti jaunosios kartos „traukos centrai“. Tėvai tuo metu galės mėgautis sodybos su atskirais miegamaisiais teikiamu privatumu bei nuostabiais gamtos vaizdais pro langą.

Kaimo turizmo sodyba su atskirais miegamaisiais Alytus - "Dzūkijos uoga"Parašykite komentarą


Demos

Layout

Wide
Boxed
Share it!
Verification: 0b2d3744007cf254