Sodybos nuoma – virtualus turas 360°

Prabangi sodyba: virtualus turas 360°

Virtualus turas po prabangią sodybą trumpalaikei nuomai. Spausdami rodyklę galite pasižvalgyti po „Dzūkijos uoga“ kiemą ir virtualiai pasivaikščioti stilingos sodybos viduje.

Kreipkitės dėl trumpalaikės sodybos nuomos ir jaukaus poilsio Dzūkijos miškų apsuptyje: info@dzukijosuoga.lt  +37069963565   

„Dzūkijos uoga“ sodybos kontaktai ir kainos čia .

  Prabangi sodyba turi daug reikšmių:) . „Dzūkijos uoga“ yra jauki ir stilinga apgyvendinimo įstaiga, apsupta Druskininkų regiono miškų ir ežerų. Yra buvę svečių, kurie pavadino sodybą prabangia.

  Gražios kaimo turizmo sodybos kieme yra tvenkinys, teka upelis, aplink ošia pušynas. Čia rasite švarą ir privatumą. Modernus vidaus dizainas „nuspalvins“ jūsų savaitgalį gamtoje vien tik šviesiomis spalvomis:) .

  Stengiamės svečiams suteikti aukščiausios kokybės apgyvendinimo paslaugas. Patys organizuojame aktyvų poilsį su mažais vaikais ir laisvalaikio pramogas įmonių darbo kolektyvams .

  Prabangios sodybos nuoma miške prie ežero - "Dzūkijos uoga"

  Trumpalaikę sodybos nuomą siūlome kolegų būrio ar kelių šeimų ratelio „pabėgimui į gamtą“. Baidarių nuoma su nakvyne domisi vandens turizmo mėgėjai. Pečiuje ir ant laužo pagamintas sodybos maistas yra puikus argumentas mėgstantiems skaniai užkąsti. Na o sodyba su pirtimi vilioja spa malonumų „medžiotojus“.

  Daugiau informacijos apie prabangią sodybą galite gauti susisiekę „Dzūkijos uoga“ kontaktais  arba užpildę paklausimo formą. Į žinutes atsakome  iš karto arba tą pačią dieną. 

  Trumpalaikė prabangios sodybos nuoma

  Trumpalaikė prabangios sodybos nuoma - "Dzūkijos uoga"„Dzūkijos uoga“ – prabangi sodyba rudenį. Dėl trumpalaikės nuomos kreipkitės : info@dzukijosuoga.lt +37069963565

  Trumpalaikę sodybos nuomą siūlome ištisus metus. Vienu metu apgyvendiname tik vieną 10-18 žmonių kolektyvą, be pašalinių poilsiautojų. Taigi, visoje „Dzūkijos uogoje“ būsite vieni.  Kaimo turizmo sodybos šeimininkai gyvena atskirai. 

  Komfortiškam poilsiui pritaikyta sodyba yra Dzūkijoje, nacionalinio parko teritorijoje – mažame Viršurodukio kaimelyje. Čia labai ramu, pastoviai reziduoja  5 vietiniai gyventojai. Tik savaitgaliais kaimelis šiek tiek atgyja.

  Dzūkijos nacionalinis parkas garsus vaizdingais reginiais ir turiningo laisvalaikio pagundomis. Netoliese išsidėstę pagrindinės Merkinės lankytinos vietos, vilioja plaukimas baidarėmis Ūlos upe .

  Prabangios sodybos Dzūkijoje nuoma - "Dzūkijos uoga"

  „Dzūkijos uoga“ – kaimo turizmo sodybos nuoma prabangiam poilsiui  vaizdingų reginių apsuptyje: info@dzukijosuoga.lt +37069963565

  Na o tie, kas negali gyventi be miesto šurmulio, būtinai pasinaudos sodybos prie Druskininkų teikiamais pranašumais.

  Pro prabangios sodybos langus atsiveria vaizdingas kiemas, apsuptas pušyno. Teritorijoje teka upelis, yra tvenkinys, pirtis ir pavėsinė. Poilsiautojų laukia picų pečius ir vaikų žaidimų aikštelė. Gražiausios sodybos nuotraukos čia >>.

  Susitarus iš anksto, organizuojame įvairias degustacijas, plovo virimą kazane ant laužo, grybavimą, plaukimą baidarėmis su vaikais, dviračių turus, pėsčiųjų žygius ir daugelį kitų pramogų.

  „Dzūkijos uoga“ – prabangios sodybos trumpalaikė nuoma. info@dzukijosuoga.lt +37069963565  Čia daugiau gražiausios sodybos Youtube filmukų.

  Trumpalaikei nuomai atviri 2 sodybos pastatai. Pagrindiniame name yra 6 miegamieji, talpinantys 13 svečių. Mažajame poilsio namelyje papildomai įrengtos dar 5 vietos nakvynei.

  Pagrindiniame name yra židinys, didelė svetainė su minkštu kampu ir televizoriumi, švara spindintys vonios kambariai ir moderni virtuvė. Čia rasite visą reikalingą buitinę techniką: šaldytuvą, indaplovę, audio centrą, puikų Wi-Fi ryšį, skalbimo mašiną. Virtuvėje yra indai su stalo įrankiais. Miegamuosiuose yra patalynė, rankšluosčiai ir kiti vonios reikmenys.

  Mažajame poilsio namelyje yra pirtis, vonios kambarys, svetainė su židiniu. Antrame namelio aukšte įrengtos 3 atskiros erdvės, kuriose yra 5 miegamosios vietos. Mažasis namelis atveriamas tik tuomet, kai svečių grupė didesnė, nei 13.


  Video: prabangios kaimo turizmo sodybos „Dzūkijos uoga“ vidus ir apylinkių vaizdai. info@dzukijosuoga.lt  +37069963565

  Nors esame giliai pasislėpę Dzūkijos pušynų platybėse, sodybą iš Vilniaus arba iš Kauno nesunkiai pasieksite per valandą su trupučiu. Užtruksite tik pusvalandžiu ilgiau, nei pasirinkę artimiausią Vilniaus arba Kauno sodybą.

  Tačiau pas mus jūs nejausite didmiesčio pulso. Būsite garantuotai pasprukę nuo sostinių gaudesio. Sodybos nuoma Varėnos rajone užtikrins prabangų poilsį Dzūkijos nacionalinio parko gamtos glėbyje.

  Susidomėjote stilingu poilsiu sodyboje „Dzūkijos uoga“ ? Susisiekite su mumis sodybos kontaktais arba užpildykite paklausimo formą apačioje. Komfortas nuostabių reginių apsuptyje laukia Jūsų!

  TEIRAUKITĖS DĖL TRUMPALAIKĖS SODYBOS NUOMOS PRABANGIAM POILSIUI !

  info@dzukijosuoga.lt +37069963565 

  Kaimo turizmo sodyba Facebook 

   Demos

   Layout

   Wide
   Boxed
   Share it!
   Verification: 0b2d3744007cf254