Prabangi sodyba - virtualus turas 360°

Virtualus turas po sodybą trumpalaikei nuomai. Spausdami rodyklę galite pasižvalgyti po „Dzūkijos uoga“ kiemą ir virtualiai pasivaikščioti prabangios sodybos viduje. Sekite kaimo turizmo sodybą Facebook  .

  Prabangi sodyba turi daug reikšmių:) . „Dzūkijos uoga“ yra jauki ir stilinga apgyvendinimo įstaiga, apsupta Druskininkų regiono miškų ir ežerų. Yra buvę svečių, kurie pavadino sodybą prabangia.

  Gražios kaimo turizmo sodybos kieme yra tvenkinys, teka upelis, aplink ošia pušynas. Čia rasite švarą ir privatumą. Modernus vidaus dizainas „nuspalvins“ jūsų savaitgalį gamtoje vien tik šviesiomis spalvomis:) .

  Stengiamės svečiams suteikti aukščiausios kokybės apgyvendinimo paslaugas. Patys organizuojame aktyvų poilsį su mažais vaikais ir laisvalaikio pramogas įmonių darbo kolektyvams .

  Trumpalaikę sodybos nuomą siūlome kolegų būrio ar kelių šeimų ratelio „pabėgimui į gamtą“. Baidarių nuoma su nakvyne domisi vandens turizmo mėgėjai. Pečiuje ir ant laužo pagamintas sodybos maistas yra puikus argumentas mėgstantiems skaniai užkąsti. Na o sodyba su pirtimi vilioja spa malonumų „medžiotojus“.

  Daugiau informacijos apie prabangią sodybą galite gauti susisiekę „Dzūkijos uoga“ kontaktais.

  Trumpalaikė prabangios sodybos nuoma

  Trumpalaikė prabangios sodybos nuoma - "Dzūkijos uoga"„Dzūkijos uoga“ – prabangi sodyba rudenį.

  Jeigu nėra valstybės lygiu paskelbtų apribojimų, prabangia trumpalaike sodybos nuoma užsiimame ištisus metus. Vienu metu apgyvendiname tik vieną 10-18 žmonių kolektyvą, be pašalinių poilsiautojų. Taigi, visoje „Dzūkijos uogoje“ būsite vieni.

  Komfortiškam poilsiui pritaikyta sodyba yra Dzūkijoje, nacionalinio parko teritorijoje – mažame Viršurodukio kaimelyje. Čia labai ramu, reziduoja tik 3 vietiniai gyventojai. Savaitgaliais kaimelis šiek tiek atgyja.

  Dzūkijos nacionalinis parkas garsus vaizdingais reginiais ir turiningo laisvalaikio pagundomis. Netoliese išsidėstę pagrindinės Merkinės lankytinos vietos, vilioja plaukimas baidarėmis Ūlos upe .

  Na o tie, kas negali gyventi be miesto šurmulio, būtinai pasinaudos sodybos prie Druskininkų teikiamais pranašumais.

  Pro prabangios sodybos langus atsiveria vaizdingas kiemas, apsuptas pušyno. Teritorijoje teka upelis, yra tvenkinys, pirtis ir pavėsinė. Poilsiautojų laukia picų pečius ir vaikų žaidimų aikštelė.

  „Dzūkijos uoga“ – prabangios sodybos trumpalaikė nuoma. Žiūrėkite gražiausios sodybos Youtube filmukus!

  Trumpalaikei nuomai atviri 2 sodybos pastatai. Pagrindiniame name yra 6 miegamieji, talpinantys 13 svečių. Mažajame poilsio namelyje įrengtos dar 5 vietos nakvynei.

  Pagrindiniame name yra židinys, didelė svetainė su minkštu kampu ir televizoriumi, švara spindintys vonios kambariai ir moderni virtuvė. Čia rasite visą reikalingą buitinę techniką: šaldytuvą, indaplovę, audio centrą, wi-fi ryšį, skalbimo mašiną. Virtuvėje yra indai su stalo įrankiais. Miegamuosiuose yra patalynė, rankšluosčiai ir kiti vonios reikmenys.

  Mažajame poilsio namelyje įrengta pirtis, yra vonios kambarys, svetainė su židiniu. Antrame namelio aukšte yra 5 miegamosios vietos. Mažasis namelis atveriamas tik tuomet, kai svečių grupė didesnė, nei 13.

  Nors esame giliai pasislėpę Dzūkijos pušynų platybėse, sodybą iš Vilniaus arba iš Kauno nesunkiai pasieksite per valandą su trupučiu. Užtruksite tik pusvalandžiu ilgiau, nei pasirinkę artimiausią Vilniaus arba Kauno sodybą.

  Tačiau pas mus jūs nejausite didmiesčio pulso. Būsite garantuotai pasprukę nuo sostinių gaudesio. Sodybos nuoma Varėnos rajone užtikrins prabangų poilsį Dzūkijos nacionalinio parko gamtos glėbyje.

  Susidomėjote stilingu poilsiu sodyboje „Dzūkijos uoga“ ? Susisiekite su mumis sodybos kontaktais arba užpildykite paklausimo formą apačioje!

  TEIRAUKITĖS DĖL TRUMPALAIKĖS SODYBOS NUOMOS !

   Demos

   Layout

   Wide
   Boxed
   Share it!
   Verification: 0b2d3744007cf254