Trumpalaikė sodybos nuoma - 360° turas po sodybą "Dzūkijos uoga"

Trumpalaike sodybų nuoma Dzūkijoje užsiima 17 Dzūkijos nacionalinio parko sodybų.Jos teikia įvairaus komforto lygio apgyvendinimo paslaugas.Dauguma jų įsikūrusios vaizdingose vietose ir  svečiams siūlo  baidarių nuomą su nakvyne.

“DZŪKIJOS UOGA” – tai nauja, stilinga ir moderni sodyba skirta komfortiškam poilsiui prie ežero  šeimoms su vaikais ir gamtos mylėtojams, vertinantiems privatumą.

Trumpalaikė sodybos nuoma  populiariausia birželio – rugpjūčio mėnesiais. Šiuo periodu planuojantiems poilsį Lietuvoje, nakvyne sodyboje verta pasirūpinti iš anksto. Sezono metu gražiausios sodybos Dzūkijoje yra užimtos.

“Dzūkijos uoga” siūlo ne tik komfortišką nakvynę Dzūkijos miškų ir upių apsuptyje, bet organizuoja ir aktyvaus laisvalaikio pramogas Dzūkijos nacionaliniame parke ir aplink Druskininkus: dviračių ir pėsčiųjų žygius,  plaukimą baidarėmis, edukacines programas, maisto ruošimo užsiėmimus, malkomis kūrenamos pirties paslaugas. Trumpalaike sodybos nuoma užsiimame ištisus metus –  sodyba “Dzūkijos uoga” veikia pavasario, vasaros, rudens ir žiemos sezonu.

Trumpalaikė sodybos nuoma - "Dzūkijos uoga"
“Dzūkijos uoga” – sodyba trumpalaikei nuomai

“Dzūkijos uogos” kieme yra 2 gyvenami pastatai. Pagrindiniame sodybos name yra 6 miegamieji, talpinantys 13 svečių. Mažajame namelyje svečių poilsiui įrengtos dar 5 nakvynės vietos. Trumpalaikis apgyvendinimas siūloma 8-18 svečių kolektyvams, ieškantiems privatumo ir civilizuotos nakvynės Dzūkijos miškų apsuptyje.

Vienu metu  kaimo turizmo sodyboje priimame tik vieną svečių kolektyvą, be pašalinių svečių. Sodybos šeimininkai gyvena kitur. Trumpalaike sodybų nuoma užsiimame nuo 2014 metų. Pas mus rasite stilingą komfortą, švarą, privatumą, ir nuostabius supančios gamtos reginius: Dzūkijos pušynus, per kiemą tekantį upelį, tvenkinį, bei mažo kaimelio vos pastebimą judesį. Nuo mūsų iki  Vilniaus yra 115 km., o iki Kauno 110 km. Norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ar praleisti laiką nuostabioje Dzūkijos gamtoje –  tai tik  valanda kelio automobiliu. 

Kaimo turizmo sodybos  “Dzūkijos uoga” teritorijoje veikia Wi-Fi, viduje rasite jaukų židinį, poilsio erdves, pilnai įrengtą virtuvę , buitinę techniką, rankšluosčius, patalynę ir viską, kas privaloma trumpalaikei sodybų nuomai.Čia kelios gražiausios sodybos nuotraukos >>

Nakvynės kainos priklauso nuo svečių grupės dydžio ir poilsio sodyboje trukmės. Nakvojant vieną ar kelias naktis kaina gali smarkiai skirtis.

360° ture  galite apžiūrėti “Dzūkijos uoga” vidų ir virtualiai pasivaikščioti jos kieme. Norint patekti į antrą aukštą, dešinėje apačioje spauskite “II”. Jei norite pamatyti  kaimo turizmo sodybą ir jos apylinkes iš paukščio skrydžio – aplankykite gražiausios sodybos video pristatymą!

Sodybos nuoma vasarą

Vasaros periodui  “Dzūkijos uoga” dažniausiai  rezervuojama dar neprasidėjus aktyviam sezonui. Sodybos nuomą vasaros savaitgaliais  siūlome bent 2 nakvynėms, tačiau nemažai atostogautojų poilsiauja ir savaitę ar net ilgiau. Užsisakius  poilsį daugiau, nei 3 dienoms, daromos ženklios nuolaidos.  Vasarą tikimės 12- 18 svečių grupių.

Sodybos nuoma šiltuoju sezonu ypač vilioja šeimas su mažais vaikais, norinčias pabėgti nuo miesto daugiabučių ir praleisti laiką gryname Dzūkijos nacionalinio parko ore. Tai tapo ypač aktualu į Lietuvą atkeliavus COVID-19 virusui.

Šeimoms su vaikais siūlome pilnavertį poilsį prie mažo miško ežero : mūsų kieme visuomet trumpai nupjauta veja,  įrengta vaikų žaidimų aikštelė, yra pavėsinė su stalu ir kėdėmis,  terasa, molio plytų krosnis lietuviškiems patiekalams, šašlykinė. Turime vaikų maitinimo kėdutę ir lopšį. Poilsiaujančioms šeimoms su vaikais siūlome palydą plaukiant baidarėmis, padedame organizuoti edukacinius užsiėmimus. 

Sodybos nuoma poilsiui miške

Virtualiai pasivaikščioję po “Dzūkijos uoga” sodybos kiemą pastebėsite bent kelis vandens telkinius, besiribojančius su poilsiui skirta teritorija. Pietinėje dalyje yra mažas mišku apaugęs ežeriukas. Nusileidus nuo kalno, pačiame kaimo turizmo sodybos  kieme yra prūdas su tilteliu maudynėms ir poilsiui. Na o rytinėje kiemo pusėje teka upelis, puikiai tinkamas vaikų maudynėms ir žaidimams karštą vasaros dieną. Kaimelis apsuptas gražaus pušų miško, skleidžiančio puikų aromatą. Taigi, ieškantiems sodybos nuomos poilsiui prie ežero ar  miške – esame puikus atradimas! 

Pasiteirauti ar užsakyti trumpalaikės sodybos nuomos paslaugas galite užpildę paklausimo formą puslapio apačioje arba susisiekę tiesiogiai – čia  “Dzūkijos uoga” kontaktai . Jauki, graži ir  stilinga kaimo turizmo sodyba laukia jūsų!

RAŠYKITE, TEIRAUKITĖS DĖL TRUMPALAIKĖS SODYBOS NUOMOS !

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254