Galerija

Lankytinos vietos Dzūkijoje aplink Merkinę - Dzūkijos n.p.

Sodybos apylinkės

Dzūkijos N.P ir Druskininkai

Foto: Sodyba su maitinimu - troškinys pečiuje

Maistas sodyboje

„Dzūkijos uoga“ 

 

Gražiausios sodybos Youtube  filmukai

KLAUSKITE DĖL SODYBOS NUOMOS POILSIUI SU ŠEIMA  DZŪKIJOJE!

info@dzukijosuoga.lt    +37069963565

  Gražiausios sodybos foto nuotraukos

  Gražiausios sodybos nuotraukos

  „Dzūkijos uoga“ židinys. Dėl gražiausių kaimo turizmo sodybos nuotraukų  kreipkitės: info@dzukijosuoga.lt   +37069963565

  Čia pateiktos geriausios ir gražiausios sodybos foto nuotraukos, kurias pavyko užfiksuoti patiems. Visuomet  laukiame ir lankytojų padarytų sodybos nuotraukų. Siųskite viską, kas susiję su sodyba „Dzūkijos uoga“ ir  ką galėtume paskelbti socialiniuose tinkluose arba kaimo turizmo sodybos internetinėje svetainėje.

  Laukiame geriausių sodybos foto su jūsų pramogomis, aktyviu poilsiu sodybos apylinkėse ar  detalių, kurias pavyko įamžinti objektyvu. Džiaugsimės, jei dalinsitės žinia apie sodybą „Dzūkijos uoga“.

  Gražiausios nuotraukos sodyboje "Dzūkijos uoga"

  Gražiausios kaimo turizmo sodybos nuotraukos gaunasi fotografuojant anksti ryte arba vakare, leidžiantis saulei. Tuomet apšvietimas tinkamiausias daryti foto.

  Geriausios kaimo turizmo sodybos foto

  Sodybos svečiai gražiausias sodybos foto nuotraukas gali atsiųsti  į „Dzukijos uoga“ kontaktai  nurodytą el.paštą. Sezono pabaigoje paskelbsime  geriausios sodybos nuotraukos konkursą ir rinksime laimėtojus. Nuotraukas su komentarais galite dėti ir į „Dzūkijos uoga“ sodybos Facebook paskyrą  ,   kaimo turizmo sodybos Google maps paskyrą ar sodybos Instagram  paskyrą. Taipogi galite aplankyti „Dzūkijos uoga“ Linkedin paskyrą. 

  Gražiausios sodybos nuotraukos bus pastoviai atnaujinamos. Ypač laukiame aktyvaus laisvalaikio pramogų sodyboje foto nuotraukų!

  Labai tikimės jūsų dalyvavimo, komentarų ir palaikymo socialinėje erdvėje. Galite laisvai dalintis mūsų padarytomis sodybos foto , kurios paskelbtos šiame puslapyje. Tik nepamirškite nurodyti, kad tai „Dzūkijos uoga“ sodyba!

   

  Iki kitų gražiausios sodybos nuotraukos rinkimų!

  Tomas ir Regina

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254