Galerija

Pagrindinis sodybos namas

Pirtis

Pramogos ir renginiai

Žiemos pramogos Dzūkijoje

Teritorija ir apylinkės

Kulinarija gamtoje

KLAUSKITE DĖL SODYBOS NUOMOS IR POILSIO SU ŠEIMA  DZŪKIJOJE!

Gražiausios sodybos foto nuotraukos

Gražiausios nuotraukos sodyboje "Dzūkijos uoga"

Čia pateiktos geriausios ir gražiausios sodybos foto nuotraukos, kurias pavyko užfiksuoti patiems. Visuomet  laukiame ir lankytojų padarytų sodybos nuotraukų. Siųskite viską, kas susiję su sodyba “Dzūkijos uoga” ir  ką galėtume paskelbti socialiniuose tinkluose arba kaimo turizmo sodybos internetinėje svetainėje.

Laukiame geriausių sodybos foto su jūsų pramogomis, aktyviu poilsiu sodybos apylinkėse ar  detalių, kurias pavyko įamžinti objektyvu. Džiaugsimės, jei dalinsitės žinia apie sodybą “Dzūkijos uoga”.

Gražiausios kaimo turizmo sodybos nuotraukos gaunasi fotografuojant anksti ryte arba vakare, leidžiantis saulei. Tuomet apšvietimas tinkamiausias daryti foto.

Geriausios sodybos foto

Sodybos svečiai gražiausias sodybos foto nuotraukas gali atsiųsti  į “Dzukijos uoga” kontaktai  nurodytą el.paštą. Sezono pabaigoje paskelbsime  geriausios sodybos nuotraukos konkursą ir rinksime laimėtojus.Nuotraukas su komentarais galite dėti ir į “Dzūkijos uoga” sodybos Facebook paskyrą  ,   kaimo turizmo sodybos Google maps paskyrą ar sodybos Instagram  paskyrą. Taipogi galite aplankyti kaimo turizmo video kanalą Youtube

Gražiausios sodybos nuotraukos bus pastoviai atnaujinamos.Ypač laukiame aktyvaus laisvalaikio pramogų sodyboje foto nuotraukų!

Labai tikimės jūsų dalyvavimo, komentarų ir palaikymo socialinėje erdvėje. Galite laisvai dalintis mūsų padarytomis sodybos foto , kurios paskelbtos šiame puslapyje. Tik nepamirškite nurodyti, kad tai “Dzūkijos uoga” sodyba!

Iki kitų gražiausios sodybos nuotraukos rinkimų!

Tomas ir Regina

Demos

Layout

Wide
Boxed
Share it!
Verification: 0b2d3744007cf254