Patogumai

Kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje

Kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje yra bent kelių tipų. Kelios jų- naujos, švarios, prižiūrėtos. Su erdviomis patalpomis, modernia buitine technika, blizgančiais vonios kambariais ir skoningai tvarkoma aplinka. Tačiau šių sodybų yra nedaug.


Tokias kaimo turizmo sodybas Dzūkijoje pamėgę šeimos su vaikais bei nedidelių įmonių kolektyvai. Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga“ – viena tokių !

360° TURAS PO „DZŪKIJOS UOGĄ“ >> PRABANGIOS SODYBOS NUOMA DZŪKIJOJE  

Kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje nuoma - "Dzūkijos uoga" sodyba

„Dzūkijos uoga“ šeimininkai ypatingai rūpinasi švara, poilsiautojų komfortu ir privatumu bei aplinkos priežiūra. Tai jauki ir stilinga apgyvendinimo įstaiga ežerų ir pušynų apsuptyje. Laukiame kokybišką poilsį vertinančių svečių.

Sodybos Dzūkijoje patogumai šeimoms

Poilsis sodyboje Dzūkijoje šeimoms su vaikais :  info@dzukijosuoga.lt   +37069963565

„Dzūkijos uoga“ įsikūrusi mažame Dzūkijos kaimelyje – miške prie vandens, nacionalinio parko teritorijoje, šalimais Druskininkų. Kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje kieme teka upelis, šalia miško ežerėlio yra pirtis, pavėsinė, supynės, molio krosnis ir laužavietė su malkiniu griliumi. Supynės ir žaidimų aikštelė vaikams čia įrengta netoli pavėsinės, kad būtų patogu stbėti jaunąsias atžalas poilsio metu.

Šioje Dzūkijos regiono sodyboje rasite visus civilizacijos malonumus : greitą Wi-Fi, audio ir video aparatūrą, jaukius miegamuosius su patalyne, malkomis kūrenamą židinį, didelę svetainę, švarius vonios kambarius ir modernią virtuvę su buitine technika ir naujais indais.

Sodybos Dzūkijoje nuoma įmonėms ir poilsiui su vaikais - "Dzūkijos uoga"Rudens naktis „Dzūkijos uoga“ kieme. Stilingas poilsis ir privatumas. Sodybos nuoma Dzūkijoje 12- 18 žmonių kolektyvams.

Didelėje aptvertoje „Dzūkijos uoga“ sodybos teritorijoje veiklos pasiūlysime šeimoms su vaikais ar ramybės išsiilgusiems kolegų ar bendradarbių kolektyvams.
Elegantiškas poilsis gražioje Dzūkijos kaimo turizmo sodyboje pateisins jūsų lūkesčius. Stilingas privatumas ir individualios laisvalaikio pramogos kaip magnetas traukia Lietuvos didmiesčių gyventojus bei užsienio svečius. Mes žinome kodėl 🙂


Laukiame jūsų – kreipkitės sodybos „Dzūkijos uoga“ kontaktais !

Foto: kaimo turizmo sodybos Varėnos rajone miegamasis - Dzūkijos uoga

Komfortas

Gražios kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje nuoma

 • Švara
 • Greitas Wi-Fi
 • Židinys su malkomis
 • Erdvi svetainė
 • Palydovinė televizija
 • Audio centras
 • Moderni virtuvė
 • Visa reikalinga buitinė technika ir indai
 • Indaplovė
 • Šildomos grindys
 • Individualios laisvalaikio pramogos
Kaimo turizmo sodybos Varėnos rajone vonia - Dzūkijos uoga

Stilius

Sodybos Dzūkijoje skandinaviškas dizainas

 • Patogios lovos ir nauji baldai
 • Stilingi spindintys vonios kambariai
 • Septyni šviesūs jaukūs miegamieji
 • Nauja švari patalynė ir rankšluosčiai
 • Higienos priemonės
 • Dengtos lauko terasos
 • Vaikų žaidimų aikštelė, supynės
 • Kepsninė, šašlykinė, grilis
 • Tikras molinis picų pečius
 • Vabzdžių tinkleliai ant langų
 • Didelis vidinis kiemas, tarp miško  ir vandens
"Dzūkijos uoga" - sodybos Dzūkijoje virtuvė

Privatumas

Dzūkijos kaimo turizmo sodybos stilinga aplinka

 • Privatumas ir ramybė – jokių pašalinių
 • Kiemo pavėsinė su stalu ir kėdėmis
 • Laužavietė vakaro pasisėdėjimams
 • Pirtis  su židiniu  ir terasa, visa sodyba su pirtimi tik Jums
 • Per kiemą tekantis upelis
 • Ežeras su lieptu maudynėms
 • Užburianti atmosfera
 • Sodyba Dzūkijoje su civilizacijos malonumais
 • Lėtas mažo Dzūkijos kaimelio judesys

Kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje nuoma skirta vienam 12-18 svečių kolektyvui. Minimalus poilsiautojų grupės dydis – 10 žmonių. Sodyba yra netoli Merkio, Dzūkijos nacionalinio parko pušynuose prie vandens telkinio. Kaimo turizmo sodyba „DZŪKIJOS UOGA“- tai stilingas poilsis Dzūkijoje ir komfortiškas apgyvendinimas nuostabioje pietų Lietuvos gamtoje.

Sodybos nuoma Dzūkijoje

Etnografinės sodybos Dzūkijoje nuoma
Etnografinė Dzūkijos sodyba

Kita kaimo turizmo sodybų Varėnos rajone rūšis – tai nuomai skirtos etnografinės sodybos, pritaikytos senovės ir istorijos mylėtojams.Čia aptiksite šimtmečius skaičiuojančių rakandų, pajausite praeito amžiaus kasdienybės dvelksmą. Etnografinėse sodybose dar gyvos Dainavos krašto tradicijos ir kultūrinis paveldas.


Šios Dzūkijos sodybos mielai priima ekskursijas, siūlo edukacijas vaikams. Tokio tipo objektai puikuojasi pažintinio turizmo vystytojų programose. Dauguma sodybos nuoma Dzūkijoje užsiimančių apgyvendinimo įstaigų priklauso būtent etnografiniam palikimui.


„Dzūkijos uoga“ svečiai turi puikią galimybę aplankyti gretimuose kaimeliuose įsikūrusius gyvos istorijos aruodus. Paragauti dzūkiškų patiekalų, susipažinti su senovine bitininkyste ir juodąja keramika. Mūsų poilsiautojams ranka pasiekiamos ne tik Dzūkijos lankytinos vietos , bet ir Druskininkų laisvalaikio renginiai.

Dzūkijos sodybos šventėms

Yra dar ir trečia kaimo turizmo sodybų Dzūkijoje kategorija. Tai pobūviams ir trenksmingoms šventėms nuomojamos sodybos. Pastarosios turi didelę salę „šokiams su kardais“ bei lovų tiradą poilsiui „po sunkių dienos darbų“. Šios institucijos nėra pritaikytos paukščių čiulbesio ir ramybės išsiilgusiems tautiečiams. Tai jaunimo pasilinksminimų vieta su prilipusia neigiama „kaimo turizmo“ etikete. Laimei, šios kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje pamažu nyksta.


Kiekviena  sodyba Dzūkijoje turi savo lankytojų ratą ir savitą kaimo turizmo sampratą. „Dzūkijos uogoje“ vertiname poilsio kokybę, privatumą ir propaguojame aktyvias laisvalaikio pramogas gamtoje. Pasidžiaukite mūsų stilingu komfortu ir mažo etnografinio kaimelio ramybe! „Dzūkijos uoga“ sodybos Youtube kanalas.

„Dzūkijos uoga“ –  kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje nuoma ir stilingas poilsis vertinantiems kokybę!

Ką veikti aplink sodybą Dūkijoje?

„Dzūkijos uogos“ vieta atveria visą spektrą aktyvaus poilsio galimybių. Šalimais driekiasi Dzūkijos nacionalinio parko dviračių  ir baidarių maršrutai, pėsčiųjų trasos bei turistiniai objektai.

Šeimininkai siūlo plovo virimą ant laužo, troškinius moliniame pečiuje, įvairias edukacijas vaikams. Teritorijoje yra malkomis kūrenama pirtis, vieta maudynėms. Vos už 18 km Jūsų laukia Druskininkų laisvalaikis.

Pateiktame žemėlapyje rasite lankytinas vietas ir pramogų pasiūlymus Dzūkijos pušynuose aplink sodybą.

Kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje apylinkių žemėlapis.Paspaudus ant atitinkamo objekto ikonos, išsiskleis platesnis aprašymas.

Kada rezervuoti poilsį Dzūkijoje ?

Poilsis Dzūkijoje pasižymi dideliu sezoniškumu. Liepa ir rugpjūtis yra ypač intensyvus periodas daugumai baidarių ir sodybos nuoma užsiimančių individų.
Staiga pajutę, kad vasaros dienos negailestingai lekia pro šalį, „poilsiu miške prie ežero“ susidomi bene visa Lietuva. Netgi darbuose paskendę įmonės puola ieškoti pramogų darbo kolektyvui . Sezono įkarštis išpučia sodybų nuomos kainas, o vietų trūkumas neviltyje palieka daugelį paskutinės minutės akcijų medžiotojų.

Sodybos Dzūkijoje nuoma poilsiui - "Dzūkijos uoga"
Poilsis sodyboje „Dzūkijos uoga“

Todėl planuojantiems poilsį Dzūkijoje su šeima ar didesniu kolektyvu, vietų rezervacija verta pasirūpinti iš anksto. Įmonės sodybas su pramogomis rezervuojasi likus 2-3 mėnesiams iki poilsio datos. Didesnės šeimos su vaikais atostogų vietos pradeda ieškoti prieš 1-2 mėn. Pirmiesiems atsiveria platus sodybų ir laisvalaikio pramogų pasirinkimas.

Na o bet tačiau … poilsis Dzūkijoje uodžiant pavasario žiedus, mėgaujantis žvaigždėto rudens dangaus raiška ar gėrintis baltais žiemos vakarais taipogi yra puikus būdas pabėgti nuo pilkosios rutinos. Tuo labiau, kad „ darbas iš namų“ jau užkariavo pasaulį.

Rugsėjo- gegužės mėnesiais sodybos nuoma Dzūkijoje tampa labiau prieinama tiek kaina, tiek ir užimtumu. Dzūkijos nacionaliniame parke tuo metu daug mažiau lankytojų, tad sodybų šeimininkai linkę derėtis ir dalinti nuolaidas. Ypač planuojantiems kelių dienų poilsį Lietuvoje su šeima . Atostogauti su vaikais Lietuvoje yra paprasčiau ir saugiau. Vasaros čia šiltos, bet ne svilinančios. Gegužė- rugsėjis į Lietuvą atvilioja netgi pietinių šalių turistus, bėgančius nuo karščių bangų. Pietų Lietuvoje daug nuostabių gamtos kampelių, o poilsiautojų srautai dar nekelia rūpesčio.

Kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje vidus - "Dzūkijos uoga"
„Dzūkijos uoga“ – sodybos Dzūkijoje interjeras

Gražios ir stilingos sodybos rezervacija Dzūkijoje: info@dzukijosuoga.lt   +37069963565

Susigundėte atostogomis Dzūkijoje? Stilingas poilsis Lietuvos gamtoje laukia jūsų! Susisiekite užpildę formą apačioje arba užsukite į „Dzūkijos uoga“ kontaktų puslapį. Atsakome ir į  paklausimus sodybos Facebook paskyroje.

TEIRAUKITĖS DĖL KAIMO TURIZMO SODYBOS DZŪKIJOJE NUOMOS !

info@dzukijosuoga.lt   +37069963565

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254