Dzūkijos uoga atsiliepimai ir kontaktai

Sodyba „Dzūkijos uoga“ 

Dzūkijos nacionalinis parkas

Viršurodukio km, 9 (šalia Druskininkų)

Pašto kodas 65344

Alytaus apskritis

Skambinkite  tel.:+37069963565  

Ršykite el.p. : info@dzukijosuoga.lt

Dzukijos uoga Facebook

Dzūkijos uoga Linkedin

Sodyba „Dzūkijos uoga“ Google žemėlapiuose

Dalinkitės : @dzukijosuoga #dzukijosuoga

Darbo laikas : I-VII , 08.00-21.00 val. Atvykimas – svečius priimame tik susitarus iš anksto.

Apgyvendinimo paslaugų licencijos Nr. AP-664.

Veiklą vykdo Tomas Baltušis, verslo liudijimo Nr.JR618142-1 .

Dzūkijos uoga video: kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje vidus ir apylinkės

Sodybos nuomos kaina

Sodyba "Dzūkijos uoga"
Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga“ – kainos ir kontaktai

„Dzūkijos uoga“  sodybos nuomos kaina priklauso nuo poilsiautojų grupės dydžio, bendro nakvynių skaičiaus ir sezono.

Nuomojame tik visą sodybą, todėl tikimės 12 – 18 poilsiautojų kolektyvo. Jeigu grupė mažesnė, kainos aptariamos atskirai. Sezono metu savaitgaliais sodyba nuomojama 2 arba daugiau nakvynių.

Poilsio kaina žmogui  svyruoja nuo 38 iki 55 eurų už vieną naktį. Priklausomai nuo sezono, minimalus grupės dydis yra 8, 10 arba 12 žmonių. Maksimaliai „Dzūkijos uoga“  gali apgyvendinti iki 18 žm. kolektyvą. Mažamečiams vaikams taikomos specialios kainos. Minimali sodybos nuomos kaina yra 370 eur.

Sodybą nuomojant ilgesniam nei 3 dienų periodui, taikomos nuolaidos. Dėl tikslios poilsio kainos susisiekite tiesiogiai el. paštu info@dzukijosuoga.lt  arba telefonu +37069963565 

„Dzūkijos uogoje“ priimame augintinius tik iš anksto susitarus. Priklausomai nuo jų dydžio, gali būti taikomas mokestis. 

Vienu metu apgyvendiname tik vieną poilsiautojų grupę. Tai reiškia, kad visoje kaimo turizmo sodybos teritorijoje būsite vieni. Sodybos šeimininkai gyvena atskirai – gretimame kaime. Stilingos sodybos nuoma poilsiui laukia Jūsų!

Teiraukitės dėl „Dzūkijos uoga“ sodybos Druskininkiuose užimtumo bei nuomos kainų. 

Klauskite apie sodybą įmonės renginiams ar poilsiui su šeima. 

Užpildykite formą ir mes netrukus susisieksime!

  Dzūkijos uoga atsiliepimai

  Dzūkijos uoga atsiliepimai pateikti  kaimo turizmo sodybos Google atsiliepimų  bei Tripadvisor  puslapiuose. Taipogi galite mus įvertinti  TrustPilot platformnoje. Turime virtualų turą po sodybos vidų ir kiemą:

  Virtualus turas po sodybą trumpalakei nuomai >>

  Visuomet laukiame naujų atsiliepimų iš mus aplankiusių poilsiautojų.Ypač nuotraukų ir filmukų. Dalinkitės #dzukijosuoga @dzukijosuoga naujienomis socialiniuose tinkluose!

  Įvertinkite „Dzūkijos uogą“ Google žemėlapiuose >> 

  Nuorodos kaip mus rasti

  Mus galima rasti į navigaciją įvedus „Dzūkijos uoga“ pavadinimą. Pagal jį esame lengvai aptinkami visose navigacijos sistemose ( įskaitant Google Maps ir Waze).

  Atstumas nuo „Dzūkijos uoga“ iki Druskininkų – 18 km ; iki Merkinės -12km; iki Alytaus 40km; iki  Vilniaus – 115 km; iki Kauno-110 km.  Sodyba yra Varėnos rajono ir Druskininkų savivaldybės ribų sankirtoje, Dzūkijos nacionalinio parko teritorijoje.Esant reikalui, galime Jus sutikti ir palydėti. 

  Tiems , kas nori mus rasti patys: iš Vilniaus  ar iš Kauno važiuokite Druskininkų kryptimi. Privažiavę žiedo formos sankryžą prie Merkinės (A4 ir 129 bei 133 kelių susikirtimas), keliaukite toliau link Druskininkų 2,5 km. Pravažiavus tiltą per Merkio upę ir pakilus ant kalniuko rasite posūkį kairėn ir  ženklą „Marcinkonys 19 km” (priešingoje pusėje yra nuoroda į „Merkinės piramidė“). Sukite link Marcinkonių čia >> ir važiuokite asfaltu 5,5 km iki nuorodos „Viršurodukis 2,5 km”. Pasukite čia>> ir  važiuokite miško keliuku iki pat kaimo turizmo sodybos „Dzūkijos uoga“ tyliame Viršurodukio kaimelyje.

  Iš Druskininkų: važiuokite A 4 keliu link Merkinės.Nuo Druskininkų miesto ženklo pravažiavus 14 km, pasukite dešinėn į „Kelią į Dzūkijos uogą“ čia>>.  Važiuokite miško keliu 4 km, kol atsidursite sodybos kieme. Laukiame svečių iš viso pasaulio!

  Žemėlapis: pažymėtas kelias į „Dzūkijos uoga“ sodybą iš Vilniaus/Kauno pusės ir iš Druskininkų pusės. Norodas galima eksportuoti į mobilų įrenginį KML arba KMZ  formatu.

  Sodybos rezervacijų kalendorius

  Covid-19 informacija

  Šiuo metu Covid-19 apribojimai kaimo turizmo veiklai netaikomi. „Dzūkijos uoga“  poilsiui bei privatiems renginiams priima 10-15 svečių kolektyvus.Vienu metu sodyba ir visa jos teritorija išnuomojama tik vienai poilsiautojų grupei, be pašalinių. Organizuojame aktyvaus laisvalaikio renginius mažoms įmonėms ir kolektyvams iki 20 žmonių.

  Oficialią informaciją apie aktualius Covid- 19 suvaržymus galima rasti https://koronastop.lrv.lt/lt/ svetainėje.

  "Dzūkijos uoga" kontaktai

  • Dzūkijos nacionalinis parkas, Viršurodukis 9, Varėnos rajonas, Alytaus apskritis, Lietuva
  • +37069963565

  Paslaugos tiekėjas: kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga„. VVTAT licencijos Nr. AP-664.

  Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantis subjektas: Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p.: tarnyba@vvtat.lt, tel.: 8 5 2626751, interneto svetainė :  www.vvtat.lt)

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254