Pirties nuoma

Sodyba su pirtimi - pirties nuoma Druskininkuose

Sodyba su pirtimi Druskinuinkuose - "Dzūkijos uoga"

Sodyba su pirtimi  ir pirties nuoma Druskininkuose laukia jūsų! Kaimo turizmo sodybos pirtis  įrengta atskirame pastate, netoli tvenkinio, upelio ir ežerėlio su tiltuku maudynėms.Tikriems pirties mėgėjams sodybos Druskininkuose teritorijoje organizuojame pirtininkų programas. Mūsų sodyba su pirtimi tiks 10- 15 žmonių kolektyvui.

Priklausomai nuo grupės dydžio, atvyksta vienas arba du profesionalūs pirtininkai. Pirties programa trunka apie 3-4 valandas.Nuomojama tik visa sodyba su pirtimi prie Druskininkų , Dzūkijos nacionalinio parko teritorijoje.

Sodyba su pirtimi - "Dzūkijos uoga"

Sodybos nuoma su pirtimi

Sodybos su pirtimi nuoma Druskininkjuose - Dzūkijos uoga

Sodyba su pirtimi Druskininkuose

Sodyboje su pirtimi yra

 • Dengta lauko terasa prie pirties
 • Pirties poilsio kambarys  ir priešpirtis
 • Stalas su kėdėmis
 • Židinys pirties poilsio kambaryje
 • Persirengimo kambarys
 • Pirties dušas su tualetu
Sodyba su pirtimi - "Dzūkijos uoga"

Sodybos nuoma su pirtimi Druskininkuose

Nuomojamos sodybos pirtyje yra

 • Pirties kaitinimosi kamera, kūrenama malkomis
 • Pirties reikmenys – vantos, rankšluosčiai, indai prausimuisi
 • Šalto vandens kibirėlis – kubilas lauke
 • Sodybos nuoma su pirtimi šalia Druskininkų rezervuojama iš anksto
Sodyba su pirtimi - "Dzūkijos uoga"

Pirtininkų programa sodyboje

Sodyba su pirtimi siūlo

 • Aromaterapija, augalų aromatai
 • Pilingas su druska sodybos pirtyje
 • Vanojimas 3-5 rūšių vantomis
 • Prausimas 38 žolelių ekstraktu
 • Ekstremalaus garo procedūra
 • Medaus procedūra sodybos pirtyje
 • Kitos savaitgalio pramogos Merkinėje
Sodybos pirties kaitinimosi kamera  kūrenama malkomis,  o jos paruošimas trunka 2-3 valandas. Užsisakius sodybos nuomą su pirtimi , svečiai visuomet gaus ir  vantas.Norintiems SPA procedūrų ir pirtininko paslaugų, tai reikėtų užsisakyti iš anksto. Priklausomai nuo grupės dydžio ir  poilsiautojų pageidavimų, pirtininkų teikiami SPA malonumai  truks nuo 2 iki 4 valandų. Poilsis pirtyje ne tik atgaivina, bet ir atima daug jėgų. Todėl po pirties reikėtų planuoti ramų poilsį , gėrintis vakaro dangumi ar gurkšnojant žolelių arbatą.

Sodybos pirties nauda

Sodyba su pirtimi  gali būti ne tik malonumas, bet ir sveikatinimo procedūra. Pirties nauda žmogui yra nenuginčijama. Tai žinojo jau mūsų protėviai. Saikingo lankymosi pirtyje naudą pripažįsta gydytojai ir, be abejo, patys pirties mylėtojai.

Galima teigti, kad sodybos su pirtimi tradicija iki nūdienos atkeliavo dar iš antikos laikų. Anuomet pirtis sodyboje buvo ritualų, vėliau- susitikimų ir pokalbių vieta.Pirtyje žmonės ne tik prausėsi, bet ir gydėsi. Juk bene kiekvienas bent kartą jos paragavęs sutiks, kad po poilsio sodyboje su pirtimi žmogus giliau miega, atsipalaiduoja raumenys, išsivalo oda, silpsta sąnarių skausmai. Sodyba su pirtimi -tai geriausias vaistas nuo streso, jau nekalbant apie puikiai praleistą laiką bendraujant su kolegomis.

Kas gi vyksta maudymosi sodybos pirtyje metu – kokią naudą pirtis suteikia žmogaus sveikatai? Visų pirma suintensyvėja širdies, odos kraujagyslių ir plaučių darbas – žmogus pradeda gausiai prakaituoti, pagreitėja medžiagų apykaita.

Taigi, pirtyje sudeginamos nereikalingos kalorijos, išsiskiria lauk susikaupę toksinai, prasimankština sustingusios sausgyslės.

Sodybos su pirtimi nuoma - "Dzūkijos uoga"

Dėl staigių aplinkos šilumos ir drėgmes pokyčių žmogaus organizmas pradeda gaminti daugiau baltųjų kraujo kūnelių, žudančių bakterijas ir virusus.Poilsis sodyboje su pirtimi užgrūdina kūną, jis tampa atsparesnis ligoms, gamtos apsuptyje pamirštamos visos įtampos ir neigiamos emocijos.

Tačiau pirtis turi ir rizikos faktorių. Ji nerekomenduojama žmonėms su širdies ir kraujagyslių ligomis ar mažiems vaikams.

Į sodybos pirtį nerekomenduojama eiti išgėrus ar sočiai pavalgius. Tačiau saikingai ir reguliariai kaitinantis, sodyba su pirtimi svečiams suteiks neapsakomą bendravimo džiaugsmą bei  visokeriopą naudą.

Kreipkitės dėl sodybos su pirtimi nuomos, užpildę formą apačioje arba kaimo turizmo sodybos kontaktais.  Sekite mus  soc. tinkluose : kaimo turizmo sodyba Facebook ir gražios sodybos Youtube paskyra. 

Dzūkijos uoga” – sodyba su pirtimi, pirties  nuoma šalia Druskininkų ir sodybos renginiams nuoma.

KLAUSKITE APIE SODYBĄ SU PIRTIMI PRIE  DRUSKININKŲ!

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254