Pirties nuoma

Sodyba su pirtimi nuomai

Ieškote malkinės pirties nuomos su nakvyne? Galime pasiūlyti stilingą sodyba su pirtimi Dzūkijoje, netoli Druskininkų. Esame Dzūkijos nacionaliniame parke. Kiemą supa pušynas, teritorijoje yra tvenkinys , teka upelis. Šalia mažojo pirties namelio įrengtas lieptelis maudynėms.

Pirtis siūloma tik “Dzūkijos uoga” svečiams. Dėl malkomis kūrenamos pirties nuomos ir SPA paslaugų galima susitarti atvykus. Vertiname privatumą. Todėl mūsų sodyba Dzūkijoje vienu metu priima tik vieną poilsiautojų kolektyvą – nuo 10 iki 18 žmonių.

Sodyba su pirtimi prie Druskininkų - "Dzūkijos uoga"„Dzūkijos uoga“ – sodyba su pirtimi Dzūkijos nacionaliniame parke – prie Druskininkų. Dėl nuomos teirautis: info@dzukijosuoga.lt   +37069963565

Kaimo turizmo sodybos pirtis įrengta mažajame namelyje. Pirmame pirties namelio aukšte yra poilsio erdvė su židiniu, stalu ir kėdėmis. Iš priepirčio galima patekti į persirengimo kambarį.

Pirties nuoma su sodyba - "Dzūkijos uoga"

Pirtyje yra kaitinimosi kamera bei vonios kambarys. Antrajame namelio aukšte yra 5 miegamosios vietos. Poilsiautojai čia apgyvendinami tik tuomet, jei kolektyvas didesnis, nei 13 žmonių. Kitu atveju svečių nakvynei atveriame tik pagrindinį namą su 6 miegamaisiais.

VIRTUALUS 360° TURAS PO STILINGĄ SODYBĄ TRUMPALAIKEI NUOMAI

Sodybos pirtis kūrenama malkomis, ją prišildyti trunka apie 2-3 val. Čia galima kaitintis tiek sausuoju būdu ( kaip saunoje) , tiek ir šlapiuoju būdu – pilant vandenį ant įkaitintų akmenų. Užsisakius pirtį, visuomet aprūpiname vantomis.

Poilsis sodyboje su pirtimi

Šalto vandens kubilas  sodyboje su pirtimi – puiki atgaiva! Užsisakykite sodybą su pirtim: info@dzukijosuoga.lt ; +37069963565

Šalia pirties namelio yra dengta lauko terasa bei šalto vandens kubilėlis. Jis skirtas greitam atvėsimui po kaitinimosi kameros. Atsigaivinti po pirties galima ir tvenkinyje bei šiltame duše šalia priepirčio.

Video: poilsis „Dzūkijos uoga“ sodybos  pirtyje žiemą

Sodybos nuoma su pirtimi atveria visą SPA pramogų gamą. Malkomis kūrenamos pirties garas puikiai sušildys po plaukimo baidarėmis Ūlos upe vėsią dieną. Moteriškiems kolektyvams siūlome SPA laisvalaikį su pirtininkais. 

Pirtininkų SPA paslaugos sodyboje su pirtimi - "Dzūkijos uoga"

Poilsis su SPA  moteriškiems kolektyvams „Dzūkijos uoga“ sodybos pirtyje. Teiraukitės: info@dzukijosuoga.lt   +37069963565

Pirtininkų teikiamos sveikatinimo paslaugos:

• Pilingas su druska kaitinimosi kameroje   • Vanojimas 3-5 rūšių vantomis  • Prausimas 38 žolelių ekstraktu

• Ekstremalaus garo procedūra (tik pageidaujant) • Medaus procedūra • Vytelių masažas  • Garso terapija

SPA procedūros pirtyje trunka apie 3- 4 valandas.

*Dėl pirtininkų paslaugų reikia tartis iš anksto. Pirtininkų paslaugu kaina kaskart derinama su pirtininkais.

Sodybos nuoma su pirtimi šalia Druskininkų

Sodybos su pirtimi nuoma prie Druskininkų - "Dzūkijos uoga"

„Dzūkijos uoga“ sodybos pirties kaitinimosi  kamera. Dėl pirties nuomos susisiekite: info@dzukijosuoga.lt   +37069963565

Nuo mūsų sodybos Druskininkų kaimynystėje iki pačio kurorto yra tik 18 km. Iš Vilniaus ir iš Kauno „Dzūkijos uogą“ pasieksite per gerą valandą. Stilingos apgyvendinimo įstaigos teikiamas komfortas, vaizdinga vieta, pirties vantų kvapas ir mažo kaimelio ramybė užtikrins pilnavertį poilsį visam kolektyvui.

Apsistojus čia, neglumins tolimo miesto bruzdesys. Ryte pabusite nuo paukščių giesmių. Jums bus nesunkiai prieinamos tiek Druskininkų pramogos, tiek ir kitos lankytinos vietos Dzūkijoje .

Video: „Dzūkijos uoga“ – jauki sodyba su pirtimi stilingam poilsiui miške šalia Druskininkų.  Pramogos šeimoms ir įmonių kolektyvams.

Kaimo turizmo sodybos poilsiui pritaikyta kiemo erdvė tinka šeimoms su vaikais ir mažų įmonių renginiams. Kieme yra pavėsinė su stalu, vaikų žaidimų aikštelė su sūpynėmis, laužavietė, kepsninė ir molinis picų pečius. Grybai ir uogos auga čia pat. Aprūpiname malkomis.

Organizuojame maisto gaminimo pečiuje pramogas, plaukimą baidarėmis Dzūkijoje. Poilsiautojams siūlome įvairias edukacijas. Vedame pažintinius turus dviračiais ir pėsčiomis po Dzūkijos nacionalinio parko įdomias vietas.

Kuo naudinga pirtis?

Pirtis yra puiki vieta pabendrauti su kolegomis ir pasimėgauti SPA malonumais. Tačiau be viso to, reguliarus maudymasis pirtyje yra būdas užgrūdinti organizmą. Paruošti jį įvairioms negandoms ir netgi virusų antpuoliams. „Dzūkijos uoga“ sodybos pirtyje tikrai išsivaduosite nuo neigiamų emocijų ir kitų „įtampėlių“ sankaupos:) ..

Kaip pirtis veikia organizmą?

Po pirties žmogus giliau miega, atsipalaiduoja raumenys, išsivalo oda, silpsta sąnarių skausmai. Sodyba su pirtimi – tai bene geriausias vaistas nuo streso, jau nekalbant apie puikiai praleistą laiką.

Kaitinimosi kameroje suintensyvėja širdies, odos kraujagyslių ir plaučių darbas.

Sodyba su pirtimi - "Dzūkijos uoga"

Imame gausiai prakaituoti, pagreitėja medžiagų apykaita.

To pasekoje sudeginamos nereikalingos kalorijos, išsivalome nuo susikaupusių toksinų, prasimankština sustingusios sausgyslės.

Dėl staigių šilumos ir drėgmes pokyčių žmogaus organizmas pradeda gaminti daugiau baltųjų kraujo kūnelių, žudančių bakterijas ir virusus.

Na o bet tačiau… pirtis nerekomenduojama mažiems vaikams ir žmonėms su širdies ir kraujagyslių ligomis.

Nevertėtų maudytis sodybos pirtyje ir sočiai pavalgius ar pavartojus „ gazuotų “ gėrimų :).

Neišsigandote? Tuomet drąsiai teiraukitės dėl sodybos nuomos su pirtimi! Užpildykite paklausimo formą puslapio apačioje arba kreipkitės sodybos kontaktais !

KLAUSKITE APIE SODYBĄ SU PIRTIMI PRIE  DRUSKININKŲ!

info@dzukijosuoga.lt   +37069963565 

Sodybos Facebook 

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254