Poilsis Lietuvoje su vaikais

Poilsis su vaikais Lietuvoje - atostogos šeimai

Atostogos Lietuvoje su vaikais - pramogos

Atostogos su vaikais Lietuvoje –  šeimos pramogos Dzūkijoje :  info@dzukijosuoga.lt   +37069963565

Galvojate apie poilsį su vaikais Lietuvoje? Atostogos šeimai Lietuvoje yra teisingas pasirinkimas ieškantiems ramybės, privatumo ir įkvepiančių pramogų. Ypač vasaros metu, kai miškuose pilna grybų ir uogų.Kai temperatūra maloniai vilioja į gamtą, o  mintys apie smagius vakarus su draugais bei artimaisiais jau senokai sukasi galvoje.

Šeimyninės pramogos Druskininkuose, lankytinos vietos su vaikais, poilsis prie ežero Dzūkijoje ar gražios  sodybos nuoma atostogoms – tai puiki alternatyva masiniam turizmui užsienio šalių kurortuose. Tuo labiau šiomis neramiomis dienomis, kai širdis traukia namų link. Lietuvoje gera. 

Kada geriausia atostogauti Lietuvoje su vaikais ?

Atostogos ir poilsis Lietuvoje - pramogos sodyboje "Dzūkijos uoga"

Poilsis Lietuvoje su šeima. Sodyba „Dzūkijos uoga“ Dzūkijos nacionaliniame parke prie Druskininkų :  info@dzukijosuoga.lt   +37069963565

Tačiau poilsis Lietuvoje vasarą gali būti nepigus. Liepa ir rugpjūtis yra pats sezono įkarštis, todėl kainos šiais mėnesiais smarkiai išauga. Lygiai kaip ir poilsiautojų kiekis. Praeitos vasaros patirtys kalba pačios už save. 

Kita vertus gegužė, birželis ar rugsėjo pradžia taipogi tinka atostogoms Lietuvoje su vaikais! Šeimos poilsiui pasirinkę vasaros pradžią išvengsite spūsčių ir ženkliai sutaupysite. Pramogos ir apgyvendinimas bus pagal kišenę net ir mažiau pasiturintiems tėvynainiams su mažyliais.

Atostogos Lietuvoje su vaikais ir šeima -poilsis sodyboje "Dzūkijos uoga"

Kulinarinės pramogos šeimai sodyboje „Dzūkijos uoga“. Dėl stilingų atostogų Lietuvos gamtoje kreipkitės: info@dzukijosuoga.lt   +37069963565   (WhatsApp, Viber).

Mėgstantiems atostogauti žiemos laikotarpiu, verta rinktis sausį ir vasarį.Tuomet didžiausia tikimybė pasigėrėti baltuojančiais miškais, pačiuožinėti slidėmis, rogutėmis ar pačiūžomis.

Šaltuoju periodu poilsiautojai ypatingai laukiami Druskininkuose. Čia SPA procedūroms taikomos didelės nuolaidos, o aplink kurortą išsibarstę kaimo turizmo sodybos siūlo įvairiausių laisvalaikio veiklų. Malkomis kūrenama pirtis yra tiesiog būtina atostogų pramoga kaimo turizmo sodyboje žiemą.

Gražios sodybos video: lankytinos vietos Dzūkijos nacionaliniame parke ir Druskininkų sav. žiemą

Poilsis Lietuvoje su šeima : kur apsistoti?

Ne paslaptis, kad pouliariausios kryptys aktyviam poilsiui su šeima yra Lietuvos nacionaliniai parkai, Druskininkai, Birštonas ir pajūrio kurortai. Atostogoms su vaikais duris atveria kaimo turizmo sodybos, nameliai prie ežero ir vilos. Konkrečią vietą reikėtų rinktis atsižvelgiant į jūsų šeimos pomėgius ir vaikų amžių.

Mėgstantiems kavines, barus, parduotuves ir turisų šurmulį, verta apsistoti kurortų centruose ir didmiesčiuose. Pasirinkimas platus: viešbučiai, spa gydyklos, svečių namai, kotedžai, privataus sektoriaus „liukseliai“…

Čia nuobodžiauti neleis poilsiautojų klegesys, gyvastimi alsuojančios maitinimo įstaigos ir vakariniai muzikos garsai. Po ranka ir prekybos centrai, atrakcionų parkai bei visi kiti civilizacijos džiaugsmai.

Video: poilsis su vaikais Lietuvoje – stilingoje sodyboje „Dzūkijos uoga“ info@dzukijosuoga.lt   +37069963565

Tuo tarpu vertinantiems gamtą ir privatumą, patrauklesnėmis gali pasirodyti atostogos Lietuvos gamtoje. Jaukios kaimo turizmo sodybos pušynų ir ežerų apsuptyje suteiks erdvės tiek pramogoms, tiek ir jūsų mintims.

Pastaruoju metu šeimos su mažais vaikais atostogoms vis dažniau renkasi Dzūkijos nacionalinį parką ir Druskininkų apylinkių sodybas.

Sodyba poilsiui Lietuvoje su vaikais -"Dzūkijos uoga"

„Dzūkijos uoga“ – stilinga ir komfortiška sodyba 10- 18 žm.poilsiui Lietuvos gamtoje. Vienu metu apgyvendiname tik vieną svečių kolektyvą. Dėl sodybos nuomos kreipkitės: info@dzukijosuoga.lt ; +37069963565 (WhatsApp, Viber)

Apsistojus komfortiškoje miško sodyboje prie Druskininkų, galėsite džiaugtis gamtos teikiama ramybe bei „nadryti“ po  Druskininkų laisvalaikio pasiūlymus vienu metu. Čia galima derinti privatumą ir aktyvų poilsį gamtoje su šurmuliuojančio kurorto pramogomis.

Atostogos Lietuvoje ir poilsis su šeima sodyboje Dzūkijoje prie Druskininkų - "Dzūkijos uoga"

Dzūkijos nacionalinis parkas Lietuvoje slepia daugybę pramogų pasiūlymų šeimoms su vaikais

Daugelis Dzūkijos nacionalinio parko sodybų jau senokai pakeitė savo kvalifikaciją ir tapo ramaus poilsio vieta gamtos apsuptyje. Namelių Dzūkijoje šeimininkai rūpinasi ne tik apgyvendinimo įstaigos komfortu, bet kartu siūlo ir pramogas poilsiaujantiems. Šeimos su vaikais ir bičiuliai yra pagrindiniai tokių sodybų svečiai.Kartkartėmis  sodybą įmonės renginiams  čia renkasi ir darbo kolektyvai.

 

Sodyba "Dzūkijos uoga" atostogoms Lietuvoje su vaikais

„Dzūkijos uoga“ – stilingai komfortiška sodyba pušyno ir vandens apsuptyje poilsiui su vaikais. Dėl atostogų kreipkitės: info@dzukijosuoga.lt  +37069963565

360° TURAS PO „DZŪKIJOS UOGĄ“ – PRABANGIĄ SODYBĄ POILSIUI

Poilsis su mažais vaikais Lietuvoje - lankytinos vietos

Atostogos lietuvoje prie ežero ir poilsis sodyboje su šeima - "Dzūkijos uoga"

Sodybos Varėnos rajone nuoma atostogoms su mažais vaikais.  „Dzūkijos uoga“ : info@dzukijosuoga.lt ; +37069963565

Dzūkijos nacionalinis parkas šalia Druskininkų  gali pasiūlyti tikrai puikias atostogas šeimoms su mažamečiais vaikais ar paaugliais. 91% teritorijos čia sudaro miškai. Šis regionas pasižymi upių gausa.

Dzūkijoje tyvuliuoja daugybė atokių ežerų su smėlėtais paplūdimiais.  Tiek vietinių gyventojų , tiek ir atvykstančių poilsiautojų koncentracija čia daug mažesnė, nei didžiuosiuose Lietuvos kurortuose. Nuostabūs Dainavos krašto pušynai leis atsipūsti nuo miesto kasdienybės ir pasinerti į nuostabias pramogas Lietuvos gamtoje.

Aktyvus poilsis su vaikais ir atostogos Lietuvoje šeimai - "Dzūkijos uoga"

Aktyvaus laisvalaikio pramogos Dzūkijoje poilsiaujančioms šeimoms su vaikais : info@dzukijosuoga.lt +37069963565

Varėnos rajono sodybas juosiančiuose pušynuose driekiasi „Zackagirio“, “Skroblaus“ ir „Čepkelių“ pažintiniai takai. „Zackagirio“ pėsčiųjų takas – tai nacionalinio parko „perliukas“.

Poilsiautojams su mažais vaikais galima pasirinkti trumpąją 7 km. tako atkarpą. Su vaikais ją įveiksite per 1,5-2 val. Pateiktame žemėlapyje ši atkarpa pažymėta žaliai. Bijantiems per daug nutolti nuo civilizacijos puiki alternatyva yra10,5 km „Zackagirio“ tako atkarpa, įveikiama per 2-2,5 val. Žemėlapyje ji pažymėta violetine spalva.

Na o jeigu esate sportiški trekingo entuziastai, galima pasitinkti visą 13,8 km ilgio maršrutą.Šalimai „Zackagirio“ driekiasi ir neseniai renovuotas „Čepkelių“ pažintinis – mokomasis takas su perstatytu apžvalgos bokštu. Žemėlapyje takas pažymėtas rausvai.

Žemėlapis: „Zackagirio“ trumpasis ir ilgasis pėsčiųjų takai ir gražus bei smagus „Dzūkijos uoga“ dviračių maršrutas Dzūkijos nac. parke.

Mėgėjams minti pedalus siūlome išbandyti „Dzūkijos uoga“ sodybos parengtą dviračių maršrutą, žemėlapyje pažymėtą geltona spalva. Tai smagi trasa, einanti palei Merkio upę, etnografininį Dubininko kaimą, Puvočių , Viršurodukio ir Trasninko kaimelius. Maršrute parodytos vietos maudynėms, istoriniai ir gamtos paminklai. Šią dviračių trasą su vaikais įveiksite per 2-2,5 val.

Dzūkijos parke vingiuoja ir baidarininkų pamėgtos Merkio, Ūlos ir Grūdos upės. Akį traukia upių pakrantėse išsibarstę etnografiniai mediniai kaimai.

Viename iš jų- Musteikoje – įsikūręs senovinės bitininkystės muziejus po atviru dangumi. Bitininkas Romas Norkūnas čia bene pats populiariausias eksponatas. Juk ne kasdien pamatysi, kaip plikomis rankomis medžių drėvėse gyvenančių bičių medus kopinėjamas. Atostogos su vaikais Lietuvoje turi savo žavesio!

Video: drevinės bitininkystės muziejus Musteikos kaime. Edukacinė programa šeimoms su vaikais.

Verta užsukti į Zervynas – seniausią Lietuvišką kaimą ant Ūlos kranto. Aplankykite Čepkelių raistą, Margionis, gatvinį Dubininko kaimą , Musteiką , Zakavolius bei  Viršurodukio kaimelį, menantį Lietuvos partizanų kovas.

Etnografiniuose Dzūkijos kaimuose vis dar galima paragauti grikinės babkos, dzūkiškos bandos ar aplankyti  senuosius juodosios keramikos meistrus.Suteikite spalvų atostogoms su vaikais Lietuvoje! 

Edukacijos šeimoms su vaikais Lietuvoje - sodyba "Dzūkijos uoga"

Juodosios keramikos edukacija Dzūkijoje poilsiaujančioms šeimoms

Juodosios keramikos meistras Petras Pretkelis gyvenana ir kuria Zakavolių kaime netoli Merkinės. Meistras į svečius priima visus norinčius susipažinti su juodąja keramika.

Merkinės lankytinos vietos traukia būrius poilsiautojų iš Druskininkų. Čia rasite nuostabųjį Merkinės apžvalgos bokštą, Merkinės piliakalnį, Merkinės piramidę ir daugelį kitų pietų Lietuvos įžimybių.

Merkinės apžvalgos bokštas kviečia užsukti atostogaujančius Lietuvoje su vaikais - "Dzūkijos uoga"

Merkinės apžvalgos bokštas pietų Lietuvoje.Bokšto vieta ir darbo valandos čia.

Alytaus apskrities sodybų poilsiautojai turi unikalią galimybę atrasti daugybę lankytinų vietų Dzūkijoje. “Ūlos akis”, “Gaidžių kopa”, “Bakanauskų“ pelkė, “Meškos šikna” , 2023m duris atvėręs „Stėgalių“ stumbrynas- tai tik keli pavadinimai, viliojantys pietų Lietuvoje atostogaujančias šeimas su vaikais. Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centre jauniesiems turistams įrengta moderni gamtos ekspozicija.

Čia susitarsite dėl pažintinės ekskursijos po Čepkelių raistą. Vasaros metu Marcinkonių lankytojų  centre dirba jauni aktyvūs savanoriai, mokantys bendrauti su mažaisiais lankytojais.Tad jei nusprendėte, jog vertėtų praplėsti savo atžalų akiratį naujomis žiniomis apie gamtą – Dzūkijos nacionalinis parkas yra tinkama atostogų kryptis.

Lankytinos vietos su vaikais Lietuvoje - Liškiavos vienuolynas

Liškiavos vienuolynas netoli Druskininkų

Keliaujant link Druskininkų, verta aplankyti Liškiavos vienuolyną su mumifikuotų vienuolių palaikų ekspozicija. Iš Liškiavos į Druskininkus ir atgal Nemunu kursuoja garlaivis.Aktyvaus poilsio mėgėjai Dzūkijos nac. parke ras 11 dviračių trasų, įvairaus ilgio pėsčiųjų takų ir gausybę baidarių maršrutų. 

pramogos su vaikais Lietuvoje - vandens turai Dzūkijoje

Plaukimas Merkiu su mažais vaikais. Dėl baidarių ir raftų turų Lietuvoje kreipkitės į stilingo turizmo sodybą „Dzūkijos uoga“

Gražią vasaros dieną verta užsisakyti plaukimą baidarėmis arba plaustu. Ši pramoga tinka ir šeimoms su mažais vaikais. Plaukimas baidarėmis su nakvyne jaukioje komfortiškoje sodyboje patiks aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Po vandens pramogų galima pasilepinti malkomis kūrenamoje kaimo turizmo sodybos pirtyje.

Poilsis Druskininkuose su vaikais

Poilsis Druskininkuose šeimai ir pramogos su vaikais - "Dzūkijos uoga"

Druskininkų kurortas rudenį

Poilsiaujančias Druskininkuose šeimas su vilioja „ Aqua“ parko pramogos, slidinėjimas „Snow arenoje“ , „Lynų kelias“ , laipiojimo atrakcionų parkas medžiuose. Kurorte galite susipažinti su medinių skulptūrų ekspozicija, „apverstu namu“, miško muziejumi „Girios aidas“, pasivaikščioti po daugybę parkų.

Pietums ar vakarienei verta užsukti į „Sicilia“ restoraną M.K čiurlionio gatvėje ar paragauti šviečių bandelių „Boulangerie“ kepyklėlėje. 

Poilsis Druskininkuose - ka veikti su vaikais

Poilsis Druskininkuose pavasarį. Jazminų žydėjimo šventė Lietuvos kurorte

Smagu  pasivažinėti dviračių takais. Šeimos poilsį paįvairins šalia kurorto esantis „Grūto“ parkas susovietinės eros palikimu. Poilsiaujančioms šeimoms su vaikais „Grūte“ įrengta žaidimų aikštelė su supynėmis ir žvėrynėlis. Ką pamatyti Druskininkuose ras kiekvienas!

Lankytinų vietų žemėlapis - aktyvus poilsis su vaikais

Pietų Lietuvos lankytinų vietų  žemėlapis. Pramogos ir aktyvaus poilsio rekomendacijos šeimoms su vaikais. Paspaudus ant atitinkamos ikonos, rasite detalesnę informaciją apie lankytiną vietą.

Šeimos atostogos su vaikais sodyboje „Dzūkijos uoga“

Stilingo poilsio sodyba „Dzūkijos uoga“  šalia Druskininkų.Teiraukitės dėl atostogų Lietuvoje 10-18 žm.kolektyvams:  info@dzukijosuoga.lt ; +37069963565

Sodyba „Dzūkijos uoga“ pritaikyta kolegų ar kelių šeimų atostogoms Lietuvoje ar poilsiui su vaikais. Nauja stilinga kaimo turizmo sodyba įsikūrusi Druskininkų pašonėje, mažame Dzūkijos nacionalinio parko kaimelyje, miško ir vandens apsuptyje. Ieškantiems sodybos su maistu,  siūlome maisto gaminimo programas ant laužo  ir moliniame pečiuje. 

Video: atostogos Lietuvoje su vaikais – poilisis ir pramogos sodyboje „Dzūkijos uoga“.

Kad atostogos Lietuvos gamtoje netaptų iššūkiu, verta iš anksto pasidomėti nuomojamo būsto komfortu, tvarka ir  aplinka. Tai ypač svarbu šeimoms su mažais vaikais. 

Kaimo turizmo sodyboje “Dzūkijos uoga” rasite švara spindinčius vonios kambarius, modernų vidaus dizainą, naują buitinę techniką, Wi-Fi, jaukų židinį, didelį kiemą su vaikų žaidimų aikštelę, pirtį, lauko terasą, pavėsinę ir visus šiuolaikinio būsto privalumus. Čia gražiausios sodybos nuotraukos

Poilsis kaimo turizmo sodyboje su vaikais Lietuvoje

Atostogoms priimame 8-18 svečių grupes, organizuojame aktyvaus poilsio pramogas Dzūkijos gamtoje.Vertiname poilsiautojų privatumą, todėl vienu metu apgyvendiname tik vieną svečių kolektyvą.Gyvename  netoliese ir galime atvykti pagal poreikį. 

Užsukite į „Dzūkijos uogą“. Puikios atostogos Lietuvoje, poilsis Druskininkuose su vaikais ir kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje  pramogos laukia Jūsų!

KLAUSKITE APIE ŠEIMOS ATOSTOGAS  LIETUVOJE – SODYBOJE „DZŪKIJOS UOGA“!

info@dzukijosuoga.lt  +37069963565 

Sodybos Facebook 

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254