Poilsis Lietuvoje su vaikais

Poilsis su vaikais Lietuvoje ir atostogos Druskininkuose

Foto: Atostogos Lietuvoje su vaikais ir šeima sodyboje prie ežero - Dzūkijos uoga

Galvojate apie atostogas Lietuvoje? Poilsis su vaikais Lietuvoje – teisingas pasirinkimas ieškantiems ramybės, privatumo ir įkvepiančių pramogų. Ypač jei svečiose šalyse siaučiančios ligos, miglotas saugumas ir oro uostų erzelis kelia susirūpinimą jauniesiems šeimos nariams.

Atostogų idėjų Lietuvoje tikrai nepritrūksite. Poilsis prie ežero Dzūkijoje, pramogos Druskininkuose šeimai, Lietuvos pajūris  ar sodybos nuoma atostogoms Lietuvos kaime gali būti puiki alternatyva masiniam turizmui užsienio šalių kurortuose. O ypač šiu metu, kai dėl viruso pandemijos atvirų turizmui vietų smarkiai mažėja. Na o ir tos pačios pastoiai keičia reikalavimų sarašą atvykstantiems.

Kada geriausia atostogauti Lietuvoje su vaikais ?

Foto: atostogos ir poilsis Lietuvoje - pramogos sodyboje "Dzūkijos uoga"

Atostogos Lietuvoje vasarą gali tapti taip pat ir pakankamai prabangiu poilsiu. Liepa ir rugpjūtis yra pats atostogų įkarštis, todėl kainos šiais mėnesiais smarkiai išauga. Lygiai kaip ir poilsiautojų kiekis.

Tačiau gegužė, birželis ar rugsėjo pradžia taipogi puikiai tinka poilsiui Lietuvoje su vaikais! Poilsiui su šeima pasirinkdami vasaros pradžią ne tik išvengsite spūsčių prie lankomų objektų, bet ir ženkliai sutaupysite. Šiuo metu turiningos atostogos Lietuvoje bus pagal kišenę net ir mažiau pasiturinčioms šeimoms su vaikais.

Atostogos Lietuvoje su vaikais ir šeima -poilsis sodyboje "Dzūkijos uoga"

Mėgstantiems su šeima atostogauti žiemą, sausį ir vasarį Lietuvoje yra didžiausia tikimybė pamatyti baltuojančius miškus, pačiuožinėti slidėmis, rogutėmis ar pačiūžomis. Žiemos metu ypatingai laukiami ir poilsiautojai Druskininkuose – SPA procedūroms taikomos didelės nuolaidos, o aplink kurortą išsibarstę kaimo turizmo sodybos siūlo masę aktyvaus laisvalaikio pramogų. Malkomis kūrenama pirtis – tai tiesiog būtina atostogų Lietuvoje pramoga žiemą.


Video: lankytinos vietos Dzūkijos nacionaliniame parke ir Druskininkų sav. žiemą

Kur atostogauti Lietuvoje su šeima ?

Populiariausios kryptys poilsiui su vaikais Lietuvoje yra  atostogos sodyboje prie ežero Lietuvos kaime, pajūrio kurortai, o taipogi Birštonas ir Druskininkai. Konkrečią vietą reikėtų rinktis atsižvelgiant į jūsų šeimos pomėgius ir vaikų amžių.

Mėgstantiems kavines, barus ar parduotuves verta apsistoti kurortų centruose – svečių namuose, viešbučiuose, ar kuriame nors  privataus sektoriaus „ liukselyje“. Čia nuobodžiauti neleis poilsiautojų klegesys, gyvastimi alsuojančios maitinimo įstaigos ir vakariniai muzikos garsai. Po ranka ir prekybos centrai, atrakcionų parkai bei visi kiti civilizacijos džiaugsmai.

Video: poilsis su vaikais Lietuvoje sodyboje „Dzūkijos uoga“

Tuo tarpu vertinantiems gamtą ir privatumą patrauklesnės bus atostogos Lietuvos kaime – jaukiose kaimo turizmo sodybose  pušynų ir vandens telkinių apsuptyje. Pastaruoju metu šeimos su vaikais atostogauti pamėgo prie Druskininkų esančio Dzūkijos nacionalinio parko sodybose.

Čia galima derinti ramybę, privatumą, aktyvų poilsį gamtoje ir Druskininkų teikiamas pramogas.Apsistojus tokioje sodyboje, poilsis Druskininkuose šeimai bus “ ranka pasiekiamas“.

Atostogos Lietuvoje ir poilsis su šeima sodyboje Dzūkijoje prie Druskininkų - "Dzūkijos uoga"

Dauguma Dzūkijos nacionalinio parko sodybų pakeitė savo kvalifikaciją ir tapo ramaus poilsio vieta gamtos apsuptyje. Namelių Dzūkijoje šeimininkai rūpinasi ne tik apgyvendinimo įstaigos komfortu, bet kartu siūlo ir pramogas poilsiaujantiems. Na o šeimos su vaikais šiuo meu yra pagrindiniai tokių sodybų svečiai.

 

Atostogos sodyboje Lietuvoje su šeima ir vaikais- "Dzūkijos uoga"

360° TURAS PO SODYBĄ POILSIUI LIETUVOJE  “DZŪKIJOS UOGA” >> TRUMPALAIKĖ SODYBŲ NUOMA DZŪKIJOJE >> 

Šeimos atostogos su vaikais Dzūkijos sodybose

Atostogos lietuvoje prie ežero ir poilsis sodyboje su šeima - "Dzūkijos uoga"

Sodybos Varėnos rajone atostogoms su vaikais

Dzūkijos nacionalinis parkas šalia Druskininkų  gali pasiūlyti tikrai puikias atostogas šeimoms su mažamečiais vaikais ar paaugliais. 91% teritorijos čia sudaro miškai. Šis regionas pasižymi upių gausa. Tyvuliuoja ir daugybė ežerų su smėlėtais paplūdimiais.  Tiek vietinių gyventojų , tiek ir atvykstančių poilsiautojų koncentracija čia daug kartų mažesnė, nei Lietuvos kurortuose. O siaučiant virusams tai gali būti svarbus argumentas,  renkantis  atostogų kryptį.

Aktyvus poilsis su vaikais ir atostogos Lietuvoje šeimai - "Dzūkijos uoga"

Dzūkijos sodybas juosiančiuose pušynuose driekiasi „Zackagirio“,“Skroblaus“ , „Girinio“ „Ilgabalės“ pažintiniai takai, vingiuoja baidarininkų pamėgtos Merkio, Ūlos ir Grūdos upės. Akį traukia ant upių krantų išsidėstę etnografiniai Dzūkijos nacionalinio parko kaimai.Viename iš jų – Musteikoje- įsikūręs senovinės bitininkystės muziejus. Bitininkas Romas čia tikriausiai pats populiariausias eksponatas – juk ne kasdien pamatysi, kaip plikomis rankomis  medžių drėvėse gyvenančių bičių medus kopinėjamas. Atostogos Lietuvoje turi savo žavesio!

Verta užsukti į Zervynas – seniausią Lietuvišką kaimą ant Ūlos kranto. Aplankykite Čepkelių raistą, Margionių klojimo teatrą, gatvinį Dubininko kaimą bei  Viršurodukio kaimelį, menantį Lietuvos partizanų kovas. Atostogos Lietuvoje gali būti labai spalvingos!

Atostogų LIetuvoje su vaikais pramogos Dzūkijos sodyboje- "Dzūkijos uoga"

Mediniuose Dzūkijos kaimuose vis dar galima paragauti grikinės babkos, dzūkiškos bandos ar aplankyti  senuosius juodosios keramikos meistrus.Vienas tokių –  meistras Petras Pretkelis, gyvenantis ir kuriantis  Zakavolių kaime netoli Merkinės. Meistras į svečius priima visus norinčius susipažinti su juodąja keramika, o ypač atostogas su vaikais Lietuvoje leidžiančius tautiečius.Merkinės lankytinos vietos taipogi traukia būrius poilsiautojų iš Druskininkų. Čia rasite nuostabųjį Merkinės apžvalgos bokštą, Merkinės piliakalnį, Merkinės piramidę ir daugelį kitų lankytinų vietų.

Merkinės apžvalgos bokštas kviečia užsukti atostogaujančius Lietuvoje su vaikais - "Dzūkijos uoga"

Atostogaujančius Alytaus apskrities sodybose Dzūkijos kraštas sudomins savo gamtos įvairove.“Ūlos akis”, “Gaidžių kopa”, “Bakanauskų“ pelkė, “Meškos šikna” tai tik keli pavadinimai, viliojantys Lietuvoje poilsiaujančias šeimas su vaikais. Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centre Marcinkonyse jauniesiems turistams įrengta moderni gamtos ekspozicija. Čia susitarsite dėl pažintinės ekskursijos po Čepkelių raistą. Vasaros metu Marcinkonių  centre dirba jauni aktyvūs savanoriai, mokantys bendrauti su mažaisiais lankytojais.Tad jei nusprendėte, kad vaikams būtinas ne tik poilsis , bet ir akiračio praplėtimas naujomis žiniomis  – Dzūkijos nacionalinis parkas yra tinkamas pasirinkimas pramogoms su šeima.

Atostogos šeimai Lietuvoje. Liškiavos vienuolynas prie Druskininkų - "Dzūkijos uoga"

Atostogas Lietuvoje leidžiantys aktyvaus poilsio mėgėjai Dzūkijos nacionaliniame parke ras 14 dviračių maršrutų, Dzūkiškškos pirties malonumus, pėsčiųjų takus ir gausybę baidarių nuomos punktų.Keliaujant link Druskininkų, verta aplankyti Liškiavos vienuolyną su mumifikuotų vienuolių palaikų ekspozicija. Iš Liškiavos į Druskininkus ir atgal Nemunu kursuoja garlaivis.

Pramogos ir poilsis Druskininkuose šeimai

Poilsis Druskininkuose šeimai ir pramogos su vaikais - "Dzūkijos uoga"

Poilsiaujančias Druskininkuose šeimas su vilioja „ Aqua“ parko pramogos, slidinėjimas „Snow arenoje“ , „Lynų kelias“ , laipiojimo atrakcionų parkas medžiuose. Druskininkuose galite susipažinti su medinių skulptūrų ekspozicija, „apverstu namu“, miško muziejumi „Girios aidas“.

Smagu pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračių takais. Šeimos poilsį Druskininkuose paįvairins šalia kurorto esantis „Grūto“ parkas su dalimi Lietuvos istorijos. Poilsiaujančioms šeimoms su vaikais „Grūte“ įrengta žaidimų aikštelė su supynėmis ir žvėrynėlis. Ką pamatyti Druskininkuose ras kiekvienas!

Šeimos atostogos su vaikais sodyboje „Dzūkijos uoga“

Atostogos lietuvos kaime prie ežero sodyboje "Dzūkijos uoga" ir poilsis Druskininkuose su vaikais

Sodyba „Dzūkijos uoga“ pritaikyta kolegų ar kelių šeimų atostogoms Lietuvoje ar poilsiui su vaikais. Nauja stilinga kaimo turizmo sodyba įsikūrusi Druskininkų pašonėje, mažame Dzūkijos nacionalinio parko kaimelyje, miško ir vandens apsuptyje.

Atostogoms Lietuvoje priimame 8-18 svečių grupes, organizuojame aktyvaus poilsio pramogas šeimoms su vaikais Dzūkijos gamtoje. “Dzūkijos uogoje” rasite modernų vidaus dizainą, naują buitinę techniką, Wi-Fi, jaukų židinį, didelį kiemą su vaikų žaidimų aikštelę, pirtį, lauko terasą, pavėsinę …o svarbiausia – privatumą ir tikras atostogas  kaime su šeima.
Puikios atostogos Lietuvoje, poilsis Druskininkuose su vaikais ir kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje  pramogos laukia Jūsų!

KLAUSKITE APIE ŠEIMOS ATOSTOGAS  LIETUVOJE – SODYBOJE „DZŪKIJOS UOGA“!

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254