Atostogos su vaikais Lietuvoje

Atostogos Lietuvoje su vaikais - poilsis prie ežero

Foto: Atostogos Lietuvoje su vaikais ir šeima sodyboje prie ežero - Dzūkijos uoga

Galvojate apie  atostogas Lietuvoje su vaikais? Poilsis Lietuvoje šeimai – teisingas pasirinkimas ieškantiems ramybės, privatumo ir įkvepiančių pramogų. Ypač jei svečiose šalyse siaučiančios ligos, miglotas saugumas ir oro uostų erzelis kelia susirūpinimą.

Atostogų idėjų Lietuvoje pasirinkimas tikrai didelis. Poilsis prie ežero Dzūkijoje, pramogos Druskininkuose, Lietuvos pajūris  ar sodybos nuoma šeimos atostogoms kaime gali būti puiki alternatyva masiniam turizmui užsienio kurortuose.

Kada geriausia atostogauti Lietuvoje su vaikais?

Foto: atostogos Lietuvoje su vaikais ir pramogos sodyboje "Dzūkijos uoga"

Geros atostogos Lietuvoje vasarą gali tapti pakankamai prabangiu poilsiu. Liepa ir rugpjūtis yra pats atostogų įkarštis, todėl kainos šiais mėnesiais smarkiai išauga. Lygiai kaip ir poilsiautojų kiekis.

Atostogos Lietuvoje su vaikais ir šeima -pramogos sodyboje "Dzūkijos uoga"Tačiau gegužė, birželis ar rugsėjo pradžia taipogi puikiai tinka poilsiui Lietuvoje su mažais vaikais! Pasirinkdami poilsį Druskininkuose su šeima  ar atostogas sodyboje prie ežero vasaros pradžioje ženkliai sutaupysite. Šiuo metu geros  atostogos Lietuvoje bus pagal kišenę net ir mažiau pasiturinčioms šeimoms su vaikais.

Kur atostogauti Lietuvoje su šeima ?

Foto: Atostogos Lietuvoje su vaikais vasarą kaime - Sodyba "Dzūkijos uoga"

Populiariausios kryptys atostogoms Lietuvoje su šeima yra  poilsis prie ežero Lietuvos kaime, pajūris, Druskininkai ir Birštonas. Konkrečią vietą reikėtų rinktis atsižvelgiant į jūsų šeimos pomėgius ir vaikų amžių.

Mėgstantiems kavines, barus ar parduotuves verta apsistoti kurortų centruose – svečių namuose, viešbučiuose, ar kuriame nors  privataus sektoriaus „ liukselyje“. Čia nuobodžiauti neleis poilsiautojų klegesys, gyvastimi alsuojančios maitinimo įstaigos ir vakariniai muzikos garsai. Po ranka ir prekybos centrai, atrakcionų parkai bei visi kiti civilizacijos džiaugsmai.

Foto: Atostogos Lietuvoje su šeima sodyboje Dzūkijoje prie Druskininkų - "Dzūkijos uoga"

Tuo tarpu vertinantiems gamtą ir privatumą patrauklesnės bus atostogos kaime:  ramaus poilsio sodybos prie ežero nacionalinių parkų pušynuose. Pastaruoju metu šeimos su vaikais atostogauti pamėgo Dzūkijoje įsikūrusiose sodybose aplink Druskininkus. Čia galima derinti ramybę, privatumą, aktyvų poilsį gamtoje ir Druskininkų teikiamas pramogas.

Atostogos sodyboje Lietuvoje su šeima ir vaikais- "Dzūkijos uoga"

Lietuviškos atostogos kaime su vaikais. Poilsis Dzūkijoje prie ežero

Foto: atostogos kaime prie ežero sodyboje su vaikais ir šeima - Dzūkijos uoga

Dzūkijos nacionalinis parkas šalia Druskininkų  gali pasiūlyti daugybę pramogų ir puikias atostogas kaime su vaikais.  Miškuose prie ežerų įsikūrusios turizmo sodybos priims Lietuvoje atostogaujančias šeimas, pasirūpins maitinimu ir pramogomis vaikams.  Poilsis sodybose prie ežero patiks tiek aktyviems poilsiautojams, tiek ir tėvams su mažamečiais vaikais.

Atostogos su vaikais Lietuvoje sodyboje "Dzūkijos uoga"Dzūkijos sodybas juosiančiuose pušynuose driekiasi „Zackagirio“,“Skroblaus“ , „Girinio“ „Ilgabalės“ pažintiniai takai, vingiuoja baidarininkų pamėgtos Merkio, Ūlos ir Grūdos upės. Akį traukia ant upių krantų išsidėstę etnografiniai Dzūkijos kaimai.

Verta užsukti į Zervynas – seniausią Lietuvišką kaimą ant Ūlos kranto. Aplankykite ir į gražiąją “Musteiką” su senovinės bitininkystės muziejumi, etnografinį Dubininko kaimą ir Viršurodukio kaimelį, menantį Lietuvos partizanų kovas.

Atostogų LIetuvoje su vaikais pramogos Dzūkijos sodyboje- "Dzūkijos uoga"

Mediniuose Dzūkijos kaimuose vis dar galima paragauti grikinės babkos ar susipažinti su senaisiais juodosios keramikos meistrais.Vienas tokių meistrų- Petras, gyvenantis ir kuriantis keramikos dirbinius Zakavolių kaime netoli Merkinės.Keramikas priima į svečius visus norinčius susipažinti su juodąja keramika, o ypač atostogas su vaikais Lietuvoje leidžiančius tautiečius.

Foto:Merkinės apžvalgos bokštas kviečia užsukti atostogaujančius Lietuvoje su vaikais - Dzūkijos uoga

Dzūkijos krašte atostogautojus su vaikais sudomins “Ūlos akis”, “Gaidžių kopa”, “Bakanauskų” ir “Meškos šiknos” pelkės. Marcinkonių parko lankytojų centre vaikams įrengta moderni gamtos ekspozicija. Čia susitarsite dėl pažintinės ekskursijos po Čepkelių raistą.Vasaros metu Marcinkonyse dirba jauni aktyvūs savanoriai, mokantys bendrauti su mažaisiais lankytojais.

Foto: Atostogos šeimai Lietuvoje idėjos. Liškiavos vienuolynas prie Druskininkų - Dzūkijos uoga

Aktyvaus poilsio mėgėjai Dzūkijos nacionaliniame parke ras 14 dviračių maršrutų, Dzūkiškškos pirties malonumus, pėsčiųjų takus ir gausybę baidarių nuomos punktų.Keliaujant link Druskininkų, verta aplankyti Merkinės apžvalgos bokštą, Merkinės piramidę, senąsias žydų kapines ir Liškiavos vienuolyną su mumifikuotų vienuolių palaikų ekspozicija. Iš Liškiavos į Druskininkus Nemunu kursuoja garlaivis.

Pramogos ir poilsis Druskininkuose su vaikais

Foto: Poilsis ir pramogos Druskininkuose su vaikais ir šeima - Dzūkijos uoga

Druskininkai atostogaujančias šeimas su vaikais vilioja „ Aqua“ parko pramogomis, slidinėjimu „Snow arenoje“ , „Lynų kelio“ apžvalgos maršrutu, laipiojimo atrakcionų parku medžiuose. Druskininkuose galite susipažinti su medinių skulptūrų ekspozicija, „apverstu namu“, miško muziejumi „Girios aidas“.
Šeimas su vaikais sudomins šalia Druskininkų esantis „Grūto“ parkas su dalimi Lietuvos istorijos. Vaikams „Grūte“ pastatyta žaidimų aikštelė su sūpynėmis ir žvėrynėlis. Šalimais poilsiui prie ežero įrengti pliažai.

Šeimos atostogos su vaikais sodyboje „Dzūkijos uoga“

Atostogos kaime prie ežero sodyboje "Dzūkijos uoga" ir poilsis Druskininkuose su vaikais ir šeima

Sodyba „Dzūkijos uoga“ pritaikyta kolegų ar kelių šeimų atostogoms su vaikais. Nauja stilinga kaimo turizmo sodyba įsikūrusi šalia Druskininkų, mažame Dzūkijos nacionalinio parko kaimelyje, miško ir vandens apsuptyje.

Sodyba atostogoms priima 8-18 svečių grupes, organizuoja aktyvias pramogas šeimoms ir vaikams Dzūkijos gamtoje. “Dzūkijos uogoje” rasite modernų vidaus dizainą, naują buitinę techniką, Wi-Fi, jaukų židinį, didelį kiemą su vaikų žaidimų aikštelę, pirtį, lauko terasą, pavėsinę …o svarbiusia – privatumą ir tikras atostogas kaime su šeima.
Atostogos Lietuvoje ir poilsis Druskininkuose su vaikais laukia Jūsų!

KLAUSKITE APIE ATOSTOGAS SODYBOJE “DZŪKIJOS UOGA” SU ŠEIMA IR VAIKAIS!

Verification: 0b2d3744007cf254