Atostogos su vaikais Lietuvoje

Atostogos Lietuvoje su vaikais ir poilsis Druskininkuose

Foto: Atostogos Lietuvoje su vaikais ir šeima sodyboje prie ežero - Dzūkijos uoga

Galvojate apie atostogas Lietuvoje? Poilsis su vaikais Lietuvoje – teisingas pasirinkimas ieškantiems ramybės, privatumo ir įkvepiančių pramogų. Ypač jei svečiose šalyse siaučiančios ligos, miglotas saugumas ir oro uostų erzelis kelia susirūpinimą jauniesiems šeimos nariams.

Atostogų idėjų Lietuvoje tikrai nepritrūksite. Poilsis prie ežero Dzūkijoje, pramogos Druskininkuose šeimai, Lietuvos pajūris  ar sodybos nuoma atostogoms Lietuvos kaime gali būti puiki alternatyva masiniam turizmui užsienio šalių kurortuose.

Kada geriausia atostogauti Lietuvoje su vaikais ?

Foto: atostogos ir poilsis Lietuvoje - pramogos sodyboje "Dzūkijos uoga"

Geros atostogos Lietuvoje vasarą gali tapti pakankamai prabangiu poilsiu. Liepa ir rugpjūtis yra pats atostogų įkarštis, todėl kainos šiais mėnesiais smarkiai išauga. Lygiai kaip ir poilsiautojų kiekis.

Tačiau gegužė, birželis ar rugsėjo pradžia taipogi puikiai tinka poilsiui Lietuvoje su vaikais! Pasirinkdami poilsį Druskininkuose su šeima ar atostogas sodyboje prie ežero vasaros pradžioje ženkliai sutaupysite. Šiuo metu turiningos atostogos Lietuvoje bus pagal kišenę net ir mažiau pasiturinčioms šeimoms su vaikais.

Atostogos Lietuvoje su vaikais ir šeima -poilsis sodyboje "Dzūkijos uoga"

Mėgstantiems žiemos atostogas su vaikais, sausį ir vasarį Lietuvoje yra didžiausia tikimybė pamatyti baltuojančius miškus, pačiuožinėti slidėmis, rogutėmis ar pačiūžomis. Žiemą ypatingai laukiami ir poilsiautojai Druskininkuose – SPA procedūroms taikomos didelės nuolaidos, o aplink kurortą išsibarstę kaimo turizmo sodybos siūlo masę žiemos pramogų. Malkomis kūrenama pirtis – tai tiesiog būtina atostogų Lietuvoje pramoga žiemą.

Kur atostogauti Lietuvoje su šeima ?

Video: poilsis su vaikais Lietuvoje sodyboje “Dzūkijos uoga”

Populiariausios kryptys poilsiui su vaikais Lietuvoje yra  atostogos sodyboje prie ežero Lietuvos kaime, pajūrio kurortai, o taipogi Birštonas ir Druskininkai. Konkrečią vietą reikėtų rinktis atsižvelgiant į jūsų šeimos pomėgius ir vaikų amžių.

Mėgstantiems kavines, barus ar parduotuves verta apsistoti kurortų centruose – svečių namuose, viešbučiuose, ar kuriame nors  privataus sektoriaus „ liukselyje“. Čia nuobodžiauti neleis poilsiautojų klegesys, gyvastimi alsuojančios maitinimo įstaigos ir vakariniai muzikos garsai. Po ranka ir prekybos centrai, atrakcionų parkai bei visi kiti civilizacijos džiaugsmai.

Atostogos Lietuvoje ir poilsis su šeima sodyboje Dzūkijoje prie Druskininkų - "Dzūkijos uoga"

Tuo tarpu vertinantiems gamtą ir privatumą patrauklesnės bus atostogos Lietuvos kaime – jaukiose kaimo turizmo sodybose  pušynų ir vandens telkinių apsuptyje. Pastaruoju metu šeimos su vaikais atostogauti pamėgo prie Druskininkų esančio Dzūkijos nacionalinio parko sodybose. Čia galima derinti ramybę, privatumą, aktyvų poilsį gamtoje ir Druskininkų teikiamas pramogas.Apsistojus tokioje sodyboje, poilsis Druskininkuose šeimai bus ” ranka pasiekiamas”.

 

Atostogos sodyboje Lietuvoje su šeima ir vaikais- "Dzūkijos uoga"

360° TURAS PO SODYBĄ POILSIUI LIETUVOJE  “DZŪKIJOS UOGA” >> TRUMPALAIKĖ SODYBŲ NUOMA DZŪKIJOJE >> 

Poilsis su vaikais Lietuvoje - šeimos atostogos Dzūkijos sodybose

Atostogos lietuvoje prie ežero ir poilsis sodyboje su šeima - "Dzūkijos uoga"

Sodybos Varėnos rajone atostogoms su vaikais

Dzūkijos nacionalinis parkas šalia Druskininkų  gali pasiūlyti puikias atostogas Lietuvoje. Čia  daugybė  pramogų aktyviam poilsiui su vaikais. Miškuose ar prie ežerų įsikūrusios kaimo turizmo sodybos mielai apgyvendina šeimas su vaikais, organizuoja laisvalaikio užsiėmimus ir maitinimą.Poilsis sodybose prie Druskininkų patiks šeimoms su mažamečiais vaikais ir atostogaujantiems Lietuvoje su paaugliais.

Aktyvus poilsis su vaikais ir atostogos Lietuvoje šeimai - "Dzūkijos uoga"Dzūkijos sodybas juosiančiuose pušynuose driekiasi „Zackagirio“,“Skroblaus“ , „Girinio“ „Ilgabalės“ pažintiniai takai, vingiuoja baidarininkų pamėgtos Merkio, Ūlos ir Grūdos upės. Akį traukia ant upių krantų išsidėstę etnografiniai Dzūkijos nacionalinio parko kaimai.Viename iš jų – Musteikoje- įsikūręs senovinės bitininkystės muziejus. Bitininkas Romas čia tikriausiai pats populiariausias eksponatas – juk ne kasdien pamatysi, kaip plikomis rankomis  medžių drėvėse gyvenančių bičių medus kopinėjamas. Atostogos Lietuvoje turi savo žavesio!

Verta užsukti į Zervynas – seniausią Lietuvišką kaimą ant Ūlos kranto. Aplankykite Čepkelių raistą, Margionių klojimo teatrą, gatvinį Dubininko kaimą bei  Viršurodukio kaimelį, menantį Lietuvos partizanų kovas. Atostogos Lietuvoje gali būti labai spalvingos!

Atostogų LIetuvoje su vaikais pramogos Dzūkijos sodyboje- "Dzūkijos uoga"

Mediniuose Dzūkijos kaimuose vis dar galima paragauti grikinės babkos, dzūkiškos bandos ar aplankyti  senuosius juodosios keramikos meistrus.Vienas tokių –  meistras Petras Pretkelis, gyvenantis ir kuriantis  Zakavolių kaime netoli Merkinės. Meistras į svečius priima visus norinčius susipažinti su juodąja keramika, o ypač atostogas su vaikais Lietuvoje leidžiančius tautiečius.Merkinės lankytinos vietos taipogi traukia būrius poilsiautojų iš Druskininkų. Čia rasite nuostabųjį Merkinės apžvalgos bokštą, Merkinės piliakalnį, Merkinės piramidę ir daugelį kitų lankytinų vietų.

Merkinės apžvalgos bokštas kviečia užsukti atostogaujančius Lietuvoje su vaikais - "Dzūkijos uoga"

Atostogaujančius Lietuvoje Dzūkijos kraštas sudomis savo gamtos įvairove.“Ūlos akis”, “Gaidžių kopa”, “Bakanauskų” pelkė, “Meškos šikna” tai tik keli pavadinimai, vilionatys poilsiaujančius su vaikais Lietuvoje. Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centre Marcinkonyse  vaikams įrengta moderni gamtos ekspozicija. Čia susitarsite dėl pažintinės ekskursijos po Čepkelių raistą.Vasaros metu Marcinkonyse dirba jauni aktyvūs savanoriai, mokantys bendrauti su mažaisiais lankytojais.

Atostogos šeimai Lietuvoje. Liškiavos vienuolynas prie Druskininkų - "Dzūkijos uoga"

Atostogas Lietuvoje leidžiantys aktyvaus poilsio mėgėjai Dzūkijos nacionaliniame parke ras 14 dviračių maršrutų, Dzūkiškškos pirties malonumus, pėsčiųjų takus ir gausybę baidarių nuomos punktų.Keliaujant link Druskininkų, verta aplankyti Liškiavos vienuolyną su mumifikuotų vienuolių palaikų ekspozicija. Iš Liškiavos į Druskininkus ir atgal Nemunu kursuoja garlaivis.

Pramogos ir poilsis Druskininkuose šeimai

Poilsis Druskininkuose šeimai ir pramogos su vaikais - "Dzūkijos uoga"

Poilsiaujančias Druskininkuose šeimas su vilioja „ Aqua“ parko pramogos, slidinėjimas „Snow arenoje“ , „Lynų kelias“ , laipiojimo atrakcionų parkas medžiuose. Druskininkuose galite susipažinti su medinių skulptūrų ekspozicija, „apverstu namu“, miško muziejumi „Girios aidas“.

Smagu pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračių takais. Šeimos poilsį Druskininkuuose paįvairins šalia kurorto esantis „Grūto“ parkas su dalimi Lietuvos istorijos. Poilsiaujančioms šeimoms su vaikais „Grūte“ įrengta žaidimų aikštelė su sūpynėmis ir žvėrynėlis. Ką pamatyti Druskininkuose ras kiekvienas!

Šeimos atostogos su vaikais sodyboje „Dzūkijos uoga“

Atostogos lietuvos kaime prie ežero sodyboje "Dzūkijos uoga" ir poilsis Druskininkuose su vaikais

Sodyba „Dzūkijos uoga“ pritaikyta kolegų ar kelių šeimų atostogoms Lietuvoje ar poilsiui su vaikais. Nauja stilinga kaimo turizmo sodyba įsikūrusi Druskininkų pašonėje, mažame Dzūkijos nacionalinio parko kaimelyje, miško ir vandens apsuptyje.

Atostogoms Lietuvoje priimame 8-18 svečių grupes, organizuojame aktyvaus poilsio pramogas šeimoms su vaikais Dzūkijos gamtoje. “Dzūkijos uogoje” rasite modernų vidaus dizainą, naują buitinę techniką, Wi-Fi, jaukų židinį, didelį kiemą su vaikų žaidimų aikštelę, pirtį, lauko terasą, pavėsinę …o svarbiausia – privatumą ir tikras atostogas  kaime su šeima.
Puikios atostogos Lietuvoje, poilsis Druskininkuose su vaikais ir kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje  pramogos laukia Jūsų!

KLAUSKITE APIE ŠEIMOS ATOSTOGAS  LIETUVOJE – SODYBOJE “DZŪKIJOS UOGA”!

Share it!
Verification: 0b2d3744007cf254