Sodybos nuoma kolektyvui su pramogomis

Sodybos nuoma 10 - 20 žmonių kolektyvui su pramogomis - kaip rasti?

Ieškote sodybos nuomos 10 – 20 žmonių kolektyvui? Norite rasti sodybą su pramogomis ir maistu, kad nereiktų sukti galvos, ką veiks darbo kolegos išvykos į gamtą metu?  Jūs ją jau radote! “Dzūkijos uoga” – sodyba kolektyvui su pramogomis prieš jūsų akis!

Foto: sodyba kolektyvui su pramogomis - "Dzūkijos uoga"

Sodyboje 10 -20 žmonių kolektyvui siūlome pramoginį maisto gaminimą ant laužo, plaukimą baidarėmis, edukacinius užsiėmimus, degustacijas, dviračių turus po Dzūkijos nacionalinį parką ir daug kitų pramogų grupėms.

Kokias pramogas siūlo sodyba 10-20 žmonių kolektyvui?

Foto: sodybos nuoma 10 iki 20 žmonių kolektyvui - "Dzūkijos uoga"

Sodybos nuoma su pramogomis – tai mūsų specializacija. Pasiūlysime aktyvaus laisvalaikio pramogas ir sodybos nuomą 10-20 žmonių kolektyvui. Galime parinkti ir organizuoti pramogas įmonėms su įvairaus amžiaus darbuotojais. Sodyba su pramogomis siūlo edukacines, poilsines ir aktyvias veiklas kolektyvams.Rasime ką pasiūlyti tiek įmonėms, tiek ir šeimoms su vaikais ar kolegų kolektyvams.

Poilsis sodyboje su kolektyvu : kokios aktyvios pramogos?

Foto: aktyvios pramogos su kolektyvu prie sodybos - "Dzūkijos uoga"

Organizuosime plaukimą baidarėmis, pramoginį dviračių žygį po Dzūkijos nacionalinį parką ar pėsčiųjų žygį su su 10 – 20 žmonių darbo kolektyvu, aplankant vaizdingas Dzūkijos vietas. Mūsų sodyba su pramogomis gali pasiūlyti ir pasivaikščiojimą po pelkę, grybavimą ar plaukimą plaustais.Na o po aktyvių dienos pramogų sodyboje  galėsite ilsėtis prie vakaro laužo, po žvaigždėtu dangumi bendraudami su darbo kolegomis.Jums nereiks niekuo rūpintis – mes pasirūpinsime tiek maitinimu, tiek ir aktyviomis pramogomis kolektyvui.

Ekstremalios pramogos sodyboje grupėms

Kaimo turizmo sodybos “Dzūkijos uoga”  ekstremalios pramogos gali sudominti ofise ypatingai užsisėdėjusius bendradarbius. Jeigu kolektyvo poreikis iššūkiams didelis, “garą nuleisime” pasiūlydami nestandartines pramogas: nusileidimą virve nuo Puvočių apžvalgos bokšto, naktinį pėsčiųjų žygį Varėnos rajono miškų glūdumoje, plaukimą baidarėmis sutemus  ar kitą panašią atrakciją.Ekstremalios pramogos sodyboje organizuojamos iki 10 žmonių grupėms. Adrenalino tikrai visiems užteks!

Sodybos nuoma su pramogomis ramiam poilsiui iki 20 žmonių

Foto: pramogos kolektyvui sodybos pirtyje - "Dzūkijos uoga"

Jeigu darbo kolektyvas linkęs prie ramaus poilsio, siūlome sodybos nuomą derinti su pažintinėmis ar relaksacinėmis pramogomis. Vakaro pirtis su pirtininkų programa – tai daugiau, nei galite tikėtis. Pirtininkai turi paruošę 3-4 valandas SPA malonumų, po kurių bus smagu pasėdėti prie laužo, gurkšnodami Dzūkijos pievų žolelių arbatas.

„Dzūkijos uoga“ – sodybos nuoma iki 20 žmonių su pramogomis – turi ir daugiau idėjų: įvairiausių patiekalų gaminimas tikrame moliniame pečiuje ar kulinariniai užsiėmimai prie laužo, edukacinė juodosios keramikos pramoga, pažintinis pasivaikščiojimas- ekskursija po vaizdingas Varėnos rajono vietas, pažintinė bitininkystės programa Musteikos kaime.

Foto: kulinarinės pramogos su kolektyvu sodyboje - "Dzūkijos uoga"

Sodyba kolektyvui

Video: “Dzūkijo suoga”- sodybos nuoma iki 20 žmonių kolektyvams

Rūpinamės svečių privatumu ir apgyvendinimo kokybe. Vienu metu sodyba nuomojama tik vienam svečių kolektyvui, be pašalinių. Sodybos kolektyvui kaina priklauso nuo atvykstančių žmonių skaičiaus. Sodyboje “Dzūkijos uoga” yra 5 dviviečiai, 1 trivietis ir 1 penkiavietis miegamasis. Optimaliausia sodybos nuoma nuo 10 iki 15 žmonių kolektyvui. Maksimaliai  talpiname iki  20 žmonių. Mūsų sodyba kolektyvui garantuoja asmeninį dėmesį, švarą, puikias apgyvendinimo sąlygas bei įkvepiančias pramogas Dzūkijoje.

Foto: kokybiškas apgyvendinimas kolektyvui - "Dzūkijos uoga"

Užsukite į „Dzūkijos uogą“ – kaimo turizmo sodybą Varėnos rajone. Mes gydome visus „galvos skausmus“! Sodyboje labiausiai laukiame 10-15 žmonių kolektyvų.

KLAUSKITE APIE SODYBA KOLEKTYVUI SU PRAMOGOMIS!

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254