Sodybos nuoma kolektyvui su pramogomis

Sodybos nuoma 10 - 15 žmonių kolektyvui su pramogomis - kaip rasti?

Foto: sodyba kolektyvui su pramogomis - "Dzūkijos uoga"

Ieškote sodybos nuomos 10 – 15 žmonių kolektyvui? Norite rasti sodybą su pramogomis ir maitinimu, kad nereiktų sukti galvos, ką veiks darbo kolegos išvykos į gamtą metu?  Jūs ją jau radote! “Dzūkijos uoga” – sodyba kolektyvui su pramogomis prieš jūsų akis!

Sodyba su pramogomis - ką gali pasiūlyti?

Foto: sodybos nuoma 10 iki 20 žmonių kolektyvui - "Dzūkijos uoga"

Sodybos nuoma su pramogomis – tai mūsų specializacija. Pasiūlysime sodybos nuomą ir pramogas iki 15 žmonių kolektyvui Dzūkijos nacionaliniame parke. Galime parinkti ir organizuoti pramogas įmonėm su įvairaus amžiaus darbuotojais. Sodyba su pramogomis siūlo edukacines, poilsines ir aktyvias veiklas kolektyvams.Rasime ką pasiūlyti tiek įmonėms, tiek ir šeimoms su vaikais ar grupėms kolekgų.

Poilsis sodyboje su kolektyvu : kokios aktyvios pramogos?

Foto: aktyvios pramogos su kolektyvu prie sodybos - "Dzūkijos uoga"

Organizuosime plaukimą baidarėmis, pramoginį dviračių žygį po Dzūkijos nacionalinį parką ar pėsčiųjų žygį su darbo kolektyvu, aplankant vaizdingas Dzūkijos vietas. Mūsų sodyba su pramogomis gali pasiūlyti ir pasivaikščiojimą po pelkę, grybavimą ar plaukimą plaustais.Na o po aktyvių dienos pramogų sodyboje pailsėsite prie vakaro laužo, po žvaigždėtu dangumi bendraudami su darbo kolegomis.Jums nereiks niekuo rūpintis – mes pasirūpinsime tiek maitinimu, tiek ir aktyviomis pramogomis kolektyvui.

Nestandartinės aktyvios pramogos kolektyvui

Nestandartinės pramogos kolektyvui gali sudominti ofise ypatingai užsisėdėjusius bendradarbius. Jeigu kolektyvo poreikis iššūkiams didelis, “garą nuleisime” pasiūlydami nestandartines pramogas: lipimą virve Puvočių apžvalgo bokšte, naktinį pėsčiųjų žygį Dzūkijos miškų glūdumoje, plaukimą baidarėmis sutemus  ar kitą panašią atrakciją. Adrenalino tikrai visiems užteks!

Sodybos nuoma su pramogomis ramiam poilsiui

Foto: pramogos kolektyvui sodybos pirtyje - "Dzūkijos uoga"

Jeigu darbo kolektyvas linkęs prie ramaus poilsio, siūlome sodybos nuomą derinti su pažintinėmis ar relaksacinėmis pramogomis. Vakaro pirtis su pirtininkų programa – tai daugiau, nei galite tikėtis. Pirtininkai turi paruošę 3-4 valandas SPA malonumų, po kurių bus smagu pasėdėti prie laužo, gurkšnodami Dzūkijos pievų žolelių arbatas.

„Dzūkijos uoga“ – sodybos nuoma su pramogomis – turi ir daugiau idėjų: įvairiausių patiekalų gaminimas tikrame moliniame pečiuje ar kulinariniai užsiėmimai prie laužo, edukacinė juodosios keramikos pramoga, pažintinis pasivaikščiojimas- ekskursija po vaizdingas Dzūkijos vietas, pažintinė bitininkystės muziejaus Musteikos kaime pramoga.

Foto: kulinarinės pramogos su kolektyvu sodyboje - "Dzūkijos uoga"

Sodyba kolektyvui

Foto: sodyba nuo 10 iki 15 žmonių kolektyvui - "Dzūkijos uoga"

Rūpinamės svečių privatumu ir apgyvendinimo kokybe. Vienu metu sodyba nuomojama tik vienam svečių kolektyvui, be pašalinių. Sodybos kolektyvui kaina priklauso nuo atvykstančių žmonių skaičiaus. Sodyboje “Dzūkijos uoga” yra 5 dviviečiai, 1 trivietis ir 1 penkiavietis miegamasis. Optimaliausia sodybos nuoma nuo 10 iki 15 žmonių kolektyvui. Maksimaliai talpiname iki 18 žmonių. Mūsų sodyba kolektyvui garantuoja asmeninį dėmesį, švarą, puikias apgyvendinimo sąlygas bei įkvepiančias pramogas Dzūkijoje. Užsukite į „Dzūkijos uogą“ – mes gydome visus „galvos skausmus“ !

Foto: kokybiškas apgyvendinimas kolektyvui - "Dzūkijos uoga"

KLAUSKITE APIE SODYBA KOLEKTYVUI SU PRAMOGOMIS!

Verification: 0b2d3744007cf254