Aktyvus laisvalaikis sodyboje su pramogomis

Sodyba su pramogomis

Aktyvios pramogos šeimoms sodyboje "Dzūkijos uoga"

Aktyvaus laisvalaikio pramogos sodyboje „Dzūkijos uoga“. Daugiau info: info@dzukijosuoga.lt  +37069963565

Sodybos su pramogomis tarp tautiečių tampa vis populiaresniu savaitgalio praleidimo būdu. Aktyvus poilsis su komfortiška nakvyne gamtoje ypač mėgstamas šeimų vaikais.  Vieniems tai proga susitikti su bičiuliais,  kitiems-  tai naujos galimybės  suburti įmonės kolektyvą, laikinai pakeisti darbo aplinką.

Sodyba su pramogomis yra patogus būdas organizuoti įmonės iškylą gamtoje. Aktyvaus poilsio sodybų šeimininkai pasirūpina ne tik kolektyvo maitinimu, bet ir užimtumu. Daugeliu atveju jie puikiai žino vietovę ir gali pasiūlyti daug daugiau laisvalaikio idėjų nei visagalis internetas.

Sodyba „Dzūkijos uoga“  ir  pramogos aplink Druskininkus sudomins tiek įmones, tiek ir  gamtos iššūkiams nusiteikusių miestiečių kolektyvus . Sodybos programa – skani, linksma, įkvepianti, …bet tikrai ne  „agentūrinė“!

Aktyvus laisvalaikis sodyboje kolektyvams

Nestandartinės pramogos sodybos „Dzūkijos uoga“ svečiams.Susisiekite: info@dzukijosuoga.lt   +37069963565

Lengvas pasivaikščiojimas po Dzūkijos krašto pelkes , pakeliui aplankant vietines įžymybes ir vaizdingas nacionalinio parko vietas puikiai suburs kolektyvą. Sodybos programa trunka apie 2-3 valandas.

Aplankysime atokų užpelkėjusį miško ežeriuką, tyrinėsime jo augmeniją, brisime per liūliuojantį raistą. Mėgausimės nuostabiais vaizdais ir motulės gamtos teikiamomis atrakcijomis. Sezono metu  norintys turės galimybę pagrybauti. Sodybos programa  organizuojama Druskininkų ir Merkinės apylinkėse. Pasivaikščiojimas basomis per kiminus ir maudynės neįprastai minkštame ežero vandenyje abejingų nepaliks! Sodybos pramogų pasiūlymai darbo kolektyvams >>

Edukacijos ir pramogos vaikams

Edukaciniai užsiėmimai sodyboje su pramogomis - "Dzūkijos uoga"

Juodosios keramikos edukacija prie Merkinės šeimoms su vaikais

Juodosios keramikos meistras Petras gyvena atokiame miško vienkiemyje, legendomis apipintame name. Čia yra ir jo dirbtuvės, ir dirbinių ekspozicija, ir seniausia Lietuvoje veikianti juodosios keramikos krosnis.

Sodybos „Dzūkijos uoga“ svečiai pajus tvyrančią senųjų keramikos dirbtuvių „ aurą“. Pabendrauite su daug žinančiu meistru apie juodosios keramikos raidą ir apie visas kitas gyvenimo tiesas. Meistras pademonstruos savo įgūdžius, iš molio kurdamas įvairiausias formas ir dirbinius.

Na o kai sodybos poilsiautojai patikės, kad minkyti molį paprasta, kiekvienam bus duotas šansas išbandyti tai pačiam.Prisėdus prie žiedimo staklių šis įsitikinimas dažniausiai pasikeičia. Tai 1-1,5 valandos trunkanti sodybos edukacinė programa šeimoms su vaikais.

Pramogos sodybos pirtyje

SPA pramogos sodybos pirtyje - "Dzūkijos uoga"Pirtininkų programa sodyboje „Dzūkijos uoga“. Teiraukitės: info@dzukijosuoga.lt  +37069963565

Tikroje pirtyje turi jaustis dūmo kvapas, persipinantis su žolelių arbatų aromatais, vantų garsais ir kūno puoselėjimo ritualais. Daugelis net neįtaria, kiek džiaugsmo gali suteikti pirtis. Ypač, jei kai procedūras atlieka profesionalūs pirtininkai. Programa apima visą šūsnį  SPA procedūrų.Ši edukacija ypač patinka moteriškiems kolektyvams. Plačiau apie  sodybos su pirtimi  pasiūlymus.

Aktyvus poilsis - ką veikti aplink sodybą?

Plaukoimas baidarėmis su nakvyne sodyboje "Dzūkijos uoga"Plaukimas baidarėmis su nakvyne sodyboje „Dzūkijos  uoga“: info@dzukijosuoga.lt  +37069963565

Plaukimas  baidarėmis, dviračių ir  pėsčiųjų žygiai Dzūkijos miškuose puikiai tiks aktyvaus poilsio mėgėjams.Šeimų plaukimui su mažais vaikais puikiai tiks Merkys. Labiau patyrusiems kolektyvams galima rinktis baidarių maršrutus Ūlos ir Grūdos upe.

Taipogi organizuojame 2-5 valandų pažintinius žygiuspo Druskininkų apylinkes. Aplankysite senovinius Dzūkijos kaimus, keliausite upių ir ežerų pakrantėmis , kelsitės per kabančius tiltus. Aktyvaus laisvalaikio programą pritaikome konkrečiam sodybos  svečių kolektyvui.

 

Sodybos pramogos: pasivaikščiojimas mišku - "Dzūkijos uoga"

Pažintinis žygis po Dzūkijos nacionalinį parką su vaikais: info@dzukijosuoga.lt +37069963565

„Dzūkijos uoga“ sodyba organizuoja ir dviračių turus po Dzūkijos nacionalinį parką bei Merkinės apylinkes. Dviračių maršrutai parenkami pagal kolektyvo pageidavimus. Dviračių žygiai gali trukti nuo 2  iki 5 valandų.Tai puikus būdas susipažinti su lankytinomis Dzūkijos vietomis, pabendrauti su vietiniais gyventojais, pasigrožėti Druskininkių apylinkių miškais.

 

Dviračių žygiai Dzūkijoje - kaimo turizmo sodybos "Dzūkijos uoga" apulinkėse

Sodybos „Dzūkiojs uoga“ organizuojami dviračių žygiai kolektyvams. Kontaktai: info@dzukijosuoga.lt +37069963565

Netoli sodybos „Dzūkijos uoga“ yra  Merkinės  bei Puvočių apžvalgos bokštai, Merkinės piramidė, drevinės bitininkystės muziejus po atviru dangumi, partizanų žieminės, Čepkelių rezervato pažintinis takas, „Ūlos akis“ , Zackagirio pažintinis takas ir gausybė nuostabaus grožio vietų bei gamtos paminklų.

Laisvalaikis su bendraminčiais : maisto ruošimas sodybos kieme

Sodybos pramogos: dzūkiškos bandos kepimas - "Dzūkijos uoga"

Dzūkiška banda sodybos „Dzūkijos uoga“ kieme. Plačiau apie sodybos maisto gaminimo pramogas >>

Pietūs, paruošti tikrame moliniame pečiuje ar vakarienė, pagaminta ant laužo – tai džiaugsmo akimirkos visam kolektyvui. Ypač, jeigu maistą ruošiate patys. Visuomet improvizuojame: grybų sezonu ant laužo verdame grybienę. Jeigu atsirado rimtų žvejų – verdame žuvienę, žarijose kepame bulves. Na o iššūkių mėgėjams siūlome pagaminti  tikrą plovą ant laužo.

Pramogos sodyboje- Dzūkiškos grybienės virimas ant laužo

Dzūkiška grybienė kaimo turizmo sodybos „Dzūkijos uoga“ kieme

Svečiams siūlome išsivirti grybienę ant laužo iš pačių surinktų grybų. Grybų aplink sodybą tikrai gausu! Tai puiki vakaro pramoga visam kolektyvui. Turime ir specialią picų kepimo edukaciją moliniame pečiuje. 

 

Sodybos nuoma pramogomis

Video: „Dzūkijos uoga“ – naujos, gražios ir stilingos kaimo turizmo sodybos nuoma poilsiui Dzūkijoje

Užsukite į Dzūkijos miškų apsuptas  kaimo turizmo sodybas Varėnos rajone . Čia rasite švarą, komfortą bei įkvepenčias pramogas kolektyvams. Stilingo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga“ įsikūrusi mažame kaimelyje prie vandens telkinio, apsuptame vaizdingų  Dzūkijos nacionalinio parko pušynų.

Mūsų svečiai turi unikalią galimybę suderinti pramogas gamtoje su šalimais esančių Druskininkų laisvalaikio pasiūlymais. Sodyboje yra 7 atskiri miegamieji. Vienu metu apgyvendiname tik vieną 10 -18 poilsiautojų kolektyvą. 

VIRTUALUS TURAS PO „DZŪKIJOS UOGA“ SODYBĄ PRABANGIAM POILSIUI IR PRAMOGOMS GAMTOJE

KLAUSKITE APIE SODYBOS SU PRAMOGOMIS NUOMĄ!

Sekite „Dzūkijos uoga“  sodybą Facebook

info@dzukijosuoga.lt   +37069963565 

 

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254