Aktyvus laisvalaikis sodyboje su pramogomis

Sodybos su pramogomis nuoma kolektyvui

Sodybos su pramogomis atrakcijos kolektyvui - "Dzūkijos uoga"

Sodybos su pramogomis ir aktyvus poilsis gamtoje tarp tautiečių tampa vis populiaresniu savaitgalio praleidimo būdu. Vieniems tai proga susitikti su bičiuliais,  kitiems-  tai naujos galimybės  suburti įmonės kolektyvą ar net laikinai pakeisti darbo aplinką.Sodyba su pramogomis yra patogus būdas organizuoti įmonės iškylą gamtoje.Aktyvaus poilsio sodybų šeimininkai pasirūpina ne tik kolegų maitinimų, bet ir užimtumu. Daugeliu atveju jie puikiai žino vietovę ir gali pasiūlyti daug daugiau laisvalaikio idėjų nei visagalis internetas.

Sodyba „Dzūkijos uoga“  ir jos teikiamos pramogos aplink Druskininkus sudomins tiek įmonių kolektyvus, tiek ir šeimas su vaikais ar gamtos iššūkiams nusiteikusius miestiečius. Sodybos programa – skani, linksma, įkvepianti, …bet tikrai ne  „agentūrinė“!

Aktyvus laisvalaikis sodyboje: ką veikti Dzūkijos miškuose ?

Lengvas pasivaikščiojimas po Dzūkijos pelkes , pakeliui aplankant vietines įžymybes ir gražias vietas puikiai suburs kolektyvą. Sodybos programa trunka apie 2-3 valandas. Aplankysime atokų užpelkėjusį miško ežeriuką, tyrinėsime jo augmeniją, brisime per liūliuojančią pelkę ir mėgausimės motulės gamtos teikiamomis atrakcijomis. Dar nebuvo nei vieno nusivylusio sodybos programa Dzūkijos gamtoje aplink Druskininkus. Pasivaikščiojimas basomis per kiminus ir maudynės neįprastai minkštame ežero vandenyje nepaliks abejingų.

Sodybos edukacinės pramogos

Edukaciniai užsiėmimai sodyboje su pramogomis - "Dzūkijos uoga"

Juodosios keramikos meistras Petras gyvena atokiame miško vienkiemyje, legendomis apipintame name. Čia yra ir jo dirbtuvės, ir dirbinių ekspozicija, ir seniausia Lietuvoje veikianti juodosios keramikos krosnis.

Mūsų sodybos su pramogomis svečiai pajus tvyrančią dirbtuvių „ aurą“ ir pabendraus su daug žinančiu meistru: tiek apie juodosios keramikos raidą, tiek ir apie visas kitas gyvenimo tiesas. Meistras pademonstruos savo įgūdžius, iš molio kurdamas įvairiausias formas ir dirbinius. Na o kai sodybos svečiai patikės, kad minkyti molį paprasta, kiekvienam bus duotas šansas išbandyti tai pačiam.Prisėdus prie žiedimo staklių šis įsitikinimas dažnai pasikeičia. Tai 1-1,5 valandos trunkanti sodybos edukacinė programa.

Pramogos sodybos pirtyje

Pramogos sodybos pirtyje su SPA

Tikroje pirtyje turi jaustis dūmo kvapas, persipinantis su žolelių arbatų aromatais, vantų garsais ir kūno puoselėjimo ritualais. Daugelis net neįtaria, kiek džiaugsmo gali suteikti pirtis, kai procedūras atlieka profesionalai. Sodybos programoje ne tik SPA procedūros pirtyje, bet ir edukacinės pirtininkų programos kolektyvams. Ieškokite sodybos su sodybos su pirtimi!

Aktyvus poilsis sodyboje su pramogomis

Pramoginis plaukimas baidarėmis su sodyba - "Dzūkijos uoga"Plaukimas  baidarėmis, dviračių ir  pėsčiųjų žygiai Dzūkijos miškuose aplink Druskininkus puikiai tiks aktyvaus poilsio mėgėjams. Organizuojame 2-5 valandų pažintinius žygius, aplankant senovinius medinius Dzūkijos kaimus, Druskininkų apylinkes, keliaujame upių ir ežerų pakrantėmis , keliamės kabančiais tiltais. Sodybos su aktyviomis pramogomis pasiūlymus pritaikome konkrečiam kolektyvui.

Sodybos pramogos: pasivaikščiojimas mišku - "Dzūkijos uoga"

Maisto ruošimas – viena iš sodybos pramogų

Sodybos pramogos: dzūkiškos bandos kepimas - "Dzūkijos uoga"Pietūs, paruošti tikrame moliniame pečiuje ar vakarienė, pagaminta ant laužo – tai džiaugsmo akimirkos visam kolektyvui. Ypač, jeigu maistą ruošiate patys. Visuomet improvizuojame: grybų sezonu ant laužo verdame grybienę. Jeigu atsirado rimtų žvejų – verdame žuvienę, žarijose kepame bulves.

Svečiams siūlome grybienę ant laužo išsivirti iš pačių surinktų grybų. O grybų aplink sodybą tikrai gausu!

Pramogos sodyboje- Dzūkiškos grybienės virimas ant laužo

Pečiuje gaminame dzūkišką bandą, įvairiausius troškinius ar netgi organizuojame picų vakarėlius. Mėsos mėgėjams siūlome jautienos steikus su marinuotomis daržovėmis, o jūros gėrybių gurmanai gali mėgautis tigrinėmis krevetėmis su skrudinta duona ir daržovėmis.Sodybos su pramogomis meniu labai įvairus, o maisto ruošimas gamtoje gali tapti puikiu laiko praleidimu visam draugų kolektyvui!

“Dzūkijos uoga” sodybos šeimininkai organizuoja pažintinius dviračių turus po Dzūkijos nacionalinį parką ir Merkinės apylinkes. Dviračių maršrutai parenkami pagal kolektyvo pageidavimus ir gali būti nuo poros iki kelių valandų trukmės. Tai puikus būdas susipažinti su lankytinomis Dzūkijos vietomis, pabendrauti su vietiniais gyventojais, pasigrožėti Druskininkių apylinkių miškais.

Netoli sodybos “Dzūkijos uoga” yra  Merkinės ir Puvočių apžvalgos bokštai, Merkinės piramidė, drevinės bitininkystės muziejus po atviru dangumi, partizanų žieminės, Čepkelių rezervato pažintinis takas, “Ūlos akis”  ir gausybė nuostabaus grožio vietų bei gamtos paminklų.

Video: “Dzūkijos uoga” – naujos, gražios ir stilingos sodybos nuoma Druskininkuose

Užsukite į Dzūkijos miškų apsuptas  kaimo turizmo sodybas Varėnos rajone . Čia rasite švarą, privatumą ir aktyvaus poilsio pramogas kolektyvams ar šeimoms  su vaikais.

KLAUSKITE APIE SODYBOS SU PRAMOGOMIS NUOMĄ!

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254