Savaitgalis šeimai – poilsis prie ežero su vaikais Lietuvoje

Šeimos savaitgalis Lietuvoje: poilsis sodyboje prie ežero su vaikais

Poilsis sodyboje prie ežero Lietuvoje su vaikais - "Dzūkijos uoga"
Sodyba “Dzūkijos uoga” poilsiui prie ežero su vaikais ir šeima

“Dzūkijos uoga” sodyba poilsiui su vaikais Lietuvoje

Artėja Lietuviškas savaitgalis – dvi trumputės dienos, skirtos šeimos poilsiui Lietuvoje. Taigi, kuriame pramogų planus. Tačiau ką pasirinkti, kas geriau: tradiciniu tapęs laisvalaikis dūzgiančiame mieste, ar aktyvus poilsis prie ežero su šeima ir vaikais?

O..bet..tačiau…tikriausiai vėl nersime į didžiausią įmanomą spūstį prie kurio nors  prekybcentrio. Vėliau su atžalomis manevruosime eilėse prie matavimosi kabinų, dar šiek tiek pasistumdysime prie kasų ir galiausiai sumedžiosime  “nuolaidėlę” kokiam nors “komplektėliui”, kuris iki galo užkimš rūbų spintą.

Medžiotojo instinktas patenkintas. Šeima aprengta. Vyras su vaikais  šiek tiek burzga, tačiau tai praeis… Bet ar tikrai tai tas išsvajotas poilsis su vaikais Lietuvoje, kurio norėjo visa šeima? Ar  tikrai aktyvus poilsis Lietuvoje reiškia aktyvų nardymą miniose ir “gerų dylų” paiešką?

O gal visgi  poilsis prie ežero su vaikais ? Kur nors miške, stilingoje kaimo turizmo sodyboje Druskininkuose . Dar žiūrėk ir draugų prisijungtų…Taip, tai tikrai geriau, nei savaitgalinės “pramogos” mėgaujantis vaikų  kančiomis ant matavimosi kabinos slenksčio!

10 priežasčių, kodėl poilsis šeimai sodyboje geriau

Aktyvus poilsis Lietuvoje - sodyboje ":Dzūkijos uoga"

1.Kad ir kokios būtų savaitgalio pramogos, Lietuvos gamtoje jos tampa tikru poilsiu šeimai

Savaitgalis sodyboje ar poilsis prie ežero su vaikais suteiks naujų patyrimų ir atvers duris į visą šūsnį naujų pramogų.Pramogų,  kurių miesto vaikai galbūt dar neregėjo. Pakeitus aplinką ir  “medžioklės plotus”, nerami širdis vėl uždainuos!

Aktyvus poilsis Lietuvoje įkvėps energijos.Lietuviškos gamtos apsuptis, pušyno skleidžiami aromatai  ir vandens gaiva padovanos jėgų naujiems iššūkiams tiek jums, tiek ir visai šeimai. Savaitgalį su šeima praleisite kitaip – pabėgsite nuo miesto rutinos ir kasdieninių rūpesčių.

Poilsis su vaikais Lietuvoje- plaukimas baidarėmis Dzūkijoje su šeima - "Dzūkijos uoga"

2.Pagaliau vaikai jūsų "nebenervins" - jie bus pasinėrę į naujus atradimus ir pramogas sodyboje

Savaitgalio poilsis kaimo turizmo sodyboje šeimai suteiks tikrą džiaugsmą. Grynas oras,  didelė erdvė aktyvioms pramogoms ir nerūpestingam poilsiui prie ežero su vaikais privers pamiršti visus “nuotaikų svyravimus”.

Jaunosios kartos atstovai taps neregėtai mieli ir nebereikalaus asmeninio dėmesio, o jūs galėsite atsipūsti ir užsiimti širdžiai malonia veikla. Kaimo turizmo sodyba “Dzūkijos uoga”organizuoja plaukimą baidarėmis, dviračių žygius, edukacines programas, maisto gaminimo užsiėmimus ant laužo, pirties programas  ir daug daugiau. Aktyvus poilsis  su vaikais Lietuvoje ar pliažinis savaitgalis sodyboje prie ežero išgydys “skaudančią galvą” ir išvaduos iš kasdienių rūpesčių .

Active outdoor attractions in LIthuania with family and kids at villa "Dzukijos uoga"

Savaitgalio poilsis šeimai sodyboje prie ežero - "Dzūkijos uoga"

3.Įveiksite iššūkį - patenkinsite gamtos šauksmą

Net jeigu miškas jus gąsdina, galite tik trumpam praverti duris , pasigėrėti vaizdeliu, įkvėpti to nenusakomo  gaivos kvapo… ir  vėl pasislėpti stilingos sodybos name  už didelio TV, Wi-Fi, Facebook,..pavalgykim, paplepėkim,..

Nauja moderniai įrengta sodyba suteiks rimtą prieglobstį jūsų poilsiui prie ežero su vaikais laukinės gamtos platybėse. Kaimo turizmo sodyba “Dzūkijos uoga” pritaikyta tiek ramiam, tiek ir aktyviam poilsiui Lietuvoje. Čia rasite švarą, jaukų privatumą, stilingą vidaus dizainą,  visą reikalingą įrangą, buitinę techniką ir  laisvalaikio pasiūlymus šeimoms.”Dzūkijos uoga” įsikūrusi mažame Varėnos rajono kaimelyje šalia Druskininkų – Dzūkijos nacionalinio parko pušynuose prie vandens.

Aktyvus poilsis Lietuvoje šeimoms su vaikais - dviračiai sodyboje "Dzūkijos uoga"

4.Sveikas ekologiškas maistas be jokių pastangų!

Jums neteks pirkti chemiškai apdorotų  maisto produktų. Ekologiški grybai, uogos ir vaisiai auga  miške aplink sodybą.Poilsiaujant su vaikais jų galima tiesiog  prisirinkti.Ir jokių “E” ! Juodalksnio malkų žarijose kepta šviežiai pagauta žuvis,  daržovės ar žuvienė ant vakaro laužo suteiks ne tik skonį, bet ir džiaugsmą.

“Dzūkijos uoga” siūlo visą eilę kulinarinių pramogų, skirtų poilsiui šeimoms su vaikais: picos kepimas tikrame moliniame pečiuje, dzūkiškos bandos,  dzūkiška grybienė ant laužo ir daug daugiau. Argi nevilioja toks šeimos savaitgalio poilsis Lietuvoje?

Savaitgalio poilsis su šeima sodyboje su maitinimu Varėnos rajone - "Dzūkijos uoga"

5.Jums neteks dirbti už maistą

Už taurę vyno ir  labai mažytį nuostabaus skonio kepsniuką nebereiks valandų valandas atidirbinėti sporto klube. Dviračio minimo, irklavimo ir greitojo ėjimo pratimai gamtoje daug veiksmingesni! Aktyvus poilsis prie ežero su vaikais paryškins jūsų kūno linijas. Kurį laiką sporto salėje galėsite ir nebesilankyti. Pramogos Lietuvos gamtoje – vieni privalumai!

Aktyvus poilsis su vaikais Lietuvoje - sodyboje "Dzūkijos uoga"

6. Savaitgalio pramogų išlaidas galima bus priskirti prie investicijų su palūkanomis

Skirtingai nei turas po prekybos centrus, savaitgalio poilsis prie ežero su vaikais yra ne išlaidos, o investicija. Aktyvus poilsis su vaikais Lietuvoje, pažintis su  gamtos paminklais, edukacinės programos Dzūkijos kaime ir  nuoširdus pokalbis prie vakaro laužo po žvaigždėtu dangumi –  tai ilgam atmintyje išliekančios akimirkos.

Poilsis Lietuvoje sodyboje prie Druskininkų - uogavimas prie sodybos "Dzūkijos uoga"

7.Gausite neįkainojamų išgyvenimo pamokų

Išmoksite įkurti ugnį, maitintis tuo, ką randate aplink ( pvz. uogomis ir grybais), įprasite prie paukštelių keliamo triukšmo,  išbandysite maudynes atviruose vandens telkiniuose.Savaitgalio poilsis šeimai sodyboje prie ežero suteiks pasitikėjimo savimi.Gamta taps namais ir trauks labiau, nei kitos aktyvaus poilsio Lietuvoje alternatyvos.

Aktyvus poilsis su vaikais ie edukacinės programos sodyboje Varėnos rajone - "Dzūkijos uoga"

8.Tapsite žvaigžde

Pirmadienį galėsite pasigirti nepakartojamais savaitgalio įspūdžiais, o bendradarbiai jūsų klausys ne iš mandagumo. Poilsis ir pramogos sodyboje  suteiks atradimo džiaugsmą ir įkvėps ryžto ateities žygdarbiams.Jūsų pasirinktas poilsis su vaikais Lietuvoje  nepaliks abejingų.

Aktyvus poilsis šeimai Lietuvoje - sodyboje Druskininkuose "Dzūkijos uoga"

9. Įsitikinsite, kad ir Lietuvos gamta gali tapti nuostabia vieta poilsiui su šeima

Išsirinkus tinkamą vietą ir pramogas, aktyvus poilsis Lietuvoje gali būti nepalyginamai turiningesnis, nei trumpa išvyka į svečias šalis. Čia yra gausybė nuostabiausių gamtos kampelių, viliojančių tiek aktyvių pramogų mėgėjus, tiek ir  ramaus laisvalaikio išsiilgusius  tautiečius. Poilsis su vaikais Lietuvoje yra vertas dėmesio pasiūlymas.

Na o tiems, kas negali apsieiti be civilizacijos bruzdesio, “Dzūkijos uoga” suteiks puikią progą suderinti stilingos sodybos teikiamą privatumą su Druskininkų šurmuliu ir  kurortinėmis  pramogomis.

Poilsis Lietuvoje su vaikais ir šeima sodyboje Druskininkuose - "Dzūkijos uoga"

10. Sąžinės balsas po savaitgalio pramogų jums neturės ką pasakyti

Yra didelė tikimybė, kad tas nelemtas balsas, tūnantis viduje ir taip mėgstantis pasireikšti po savaitgalio, šį kartą neturės ką pasakyti. Poilsis sodyboje su vaikais suteiks ramybės ir harmonijos visai šeimai. Savaitgalis neprabėgs dar neatėjęs.

Aplankykite “Dzūkijos uogą”- stilingo turizmo sodybą poilsiui su vaikais Lietuvoje!

KLAUSKITE, RAŠYKITE!                 AKTYVIOS PRAMOGOS IR POILSIS STILINGOJE SODYBOJE SU VAIKAIS LAUKIA JŪSŲ!

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254