Ieškantiems jaukios sodybos Lietuvoje

Jaukios sodybos Lietuvoje nuoma

Jauki sodyba su židiniu, apgaubta Dzūkijos pušynų ošimo ir čiurlenančio vandens garsų gali tapti puikiu poilsiu didelei šeimai ar draugų kolektyvui. „Dzūkijos uoga“ – tai moderni sodyba, įsikūrusi Dzūkijos nacionaliniame parke, visai šalia Druskininkų – pietų Lietuvoje. Sodybos teritorijoje teka upelis, yra tvenkinys, pirtis , pavėsinė ir netgi tikras picų pečius. Pas mus rasite mažo dzūkiško kaimelio ramybę ir stilingos sodybos miške teikiamą privatumą.

Jaukios sodybos su židiniu nuoma Lietuvoje - "Dzūkijos uoga"

Jauki sodyba prie Druskininkų

Nors esame miškų platybių ir upių vingių apsuptyje, sodybą nuo Druskininkų skiria vos 18 kilometrų. “Dzūkijos uoga” – tai puikus pasirinkimas norintiems suderinti Druskininkų teikiamas pramogas ir stilingą poilsį Lietuvos gamtoje.
Sodybos vidus bei kiemo išplanavimas vilioja savo jaukumu. „Dzūkijos uoga“ yra ne per didelė, tačiau tuo pačiu metu ir erdvi. Svečiams siūlome kokybišką apgyvendinimą 7 dviviečiuose ar triviečiuose miegamuosiuose, modernią virtuvę, švarius vonios kambarius ir svetainę su židiniu.


Pas mus yra visi reikalingi indai, virtuvės reikmenys, rankšluosčiai, patalynė, higienos priemonės bei įvairios malonios smulkmenos, suteikiančios sodybai šilumos.
Jaukios sodybos svečiams siūlome pirties paslaugas, organizuojame edukacines ir aktyvaus laisvalaikio pramogas bei maitinimą. Galime tartis dėl plaukimo baidarėmis, dviračių turų, SPA programų ar maisto ruošimo užsiėmimų.

Jaukios sodybos Druskininkuose miegamasis - "Dzūkijos uoga"
Siekiant užtikrinti komfortą, vienu metu priimame tik vieną 10 -15 žmonių kolektyvą. Jūs visuomet būsite mūsų vieninteliai!
Kai nesiaučia karantinas ar negalioja kiti veiklos suvaržymai, svečių laukiame ištisus metus. Ypač tų, kurie ieško kokybiškos nakvynės Alytaus regione bei stilingo poilsio Lietuvos gamtoje. „Dzūkijos uoga“ sodyba – puiki vieta pasislėpti nuo kasdienybės.

Jaukios sodybos atsiliepimai ir rezervacija internetu

Jaukios ir stilingos sodybos vonia - "Dzūkijos uoga"Norintiems išgirsti nuomonę ir iš kitų šaltinių, čia rasite jaukios sodybos atsiliepimus online :
„Dzūkijos uoga“ atsiliepimai Tripadvisor
„Dzūkijos uoga“ atsiliepimai Google
Sodybos Facebook atsiliepimai
Virtualus turas po gražią sodybą prie Druskininkų  trumpalaikei nuomai >>

Jaukios sodybos virtuvė -"Dzūkijos uoga" prie Druskininkų
Na o jeigu jau galutinai apsisprendėte apsistoti pas mus , nakvynę galite rezervuoti internetu : užpildę rezervacijos formą puslapio apačioje arba atsiuntę paklausimą per kontaktų puslapį. Sodybos nuomos kainos priklauso nuo svečių kiekio bei nakvynių skaičiaus. Skambinkite, rašykite. Mūsų darbas – jūsų svajonių pildymas!

Iki susitikimo “Dzūkijos uogoje“- jaukioje sodyboje su židiniu 10-15 žmonių kolektyvams!

KLAUSKITE APIE JAUKIOS SODYBOS SU ŽIDINIU REZERVACIJĄ!

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254