Sodyba prie Merkio upės – rezervuokite!

Sodyba prie Merkio - tikras poilsis ir idealios atostogos kaime!

Sodyba prie Merkio - "Dzūkijos uoga"

Dažnam sodyba prie Merkio upės sukelia gausybę emocijų: maudynės vėsiame Merkio vandenyje, plaukimas baidarėmis , vakaro pirtelė, dūmais kvepiantis kepsnys ir pasisėdėjimas prie laužo – ko daugiau reikia puikiam savaitgaliui?

Poilsiui Dzūkijoje prie Merkio rasite visą eilę pasiūlymų – pradedant stovyklavietėmis, baigiant naujomis stilingomis kaimo turizmo sodybomis, žvilgančiomis švara ir alsuojančiomis ramybe. Atostogos kaime ir sodybos prie Merkio nuoma – puiki alternatyva ieškantiems privatumo ir norintiems pabėgti nuo būrių vietos nerandančių turistų.

Naujos sodybos nuoma prie Merkio

Sodyba įsikūrusi mažame Dzūkijos kaime netoli Merkio upės, Dzūkijos nacionaliniame parke. Nuo kaimelio iki  Merkio – apie 3km. Sodybos „Dzūkijos uoga“ kieme teka upelis, yra tvenkinys, teritoriją juosia pušynas. Tai jaukus gamtos prieglobstis šeimoms su vaikais ir kokybę vertinantiems poilsiautojams.

Vienu metu „Dzūkijos uoga“ priima tik vieną 10-18 svečių grupę. Šeimininkai svečiams organizuoja plaukimą baidarėmis Merkiu ir Ūla, dviračių turus, įvairias  edukacines programas Dzūkijos gamtoje. Taigi, ieškantiems aktyvaus poilsio šalia Merkinės ar sodyboje prie Merkio – bus pasiūlytas visas sąrašas veiklų.Beliks tik išsirinkti!

Ko tikėtis poilsiaujantiems sodyboje „Dzūkijos uoga“ prie Merkio ?

Foto: Sodybs prie Merkio miegamasis - Dzūkijos uoga

Stilingos atostogos kaime

Sodyboje prie Merkio rasite

♦ Švarą, privatumą ir ramybę. Naujumu blizganti sodyba “Dzūkijos uoga” visuomet švari, prižiūrėta ir tvarkinga. Svečiai aprūpinami visomis būtinomis priemonėmis – indais, patalyne, rankšluosčiais, higienos reikmenimis.

♦ Wi-Fi, naują buitinę techniką, patogius baldus ir įrangą.Sodyboje prie Merkio yra moderni virtuvė, erdvi svetainė, dengtos terasos , stilingi vonios kambariai.

♦ Sodybos svečius apgyvendiname dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose. Sodyba talpina iki 18 svečių. Vienu metu priimame tik vieną grupę, be pašalinių.

Foto: maistas sodyboje prie Merkio - "Dzūkijos uoga"

Pramogos Dzūkijos miškuose

Aktyvus laisvalaikis sodyboje prie Merkio

♦ Sodybos “Dzūkijos uoga” lankytojams organizuojamos maisto gaminimo moliniame pečiuje ir ant laužo pramoginės programos. Svečius išmokysime virti dzūkišką grybienę ant laužo, ant žarijų iškepti žuvį, pagaminti troškinį ar surengti picų vakarėlį prie molinio pečiaus sodybos kieme.

♦  Sodybos prie Merkio svečiams organizuojamos aktyvios laisvalaikio pramogos: plaukimas baidarėmis Ūla,Merkiu ir Grūda; dviračių ir pėsčiųjų žygiai, pažintinės ir edukacinės programos po Dzūkijos nacionalinį parką ir aplink Merkinę.

♦  Sodyboje “Dzūkijos uoga” įrengta malkinė pirtis, šalimais yra tvenkinys. SPA mėgėjams siūlomos pirtininko paslaugos ir įvairių lapuočių vantos.

Foto: Sodyba prie Merkio upės - "Dzūkijos uoga"

Poilsis sodyboje prie Merkio

Ramaus poilsio mėgėjams

♦  “Dzūkijos uoga” turi didelį vidinį kiemą, kuriame galėsite mėgautis miško ramybe ir privatumu. Kieme teka upelis, yra tvenkinys su tiltuku, įrengta vaikų žaidimų aikštelė ir molinis picų pečius.

♦  Sodybos prie Merkio kieme yra didelė pavėsinė su lauko baldais, dengtos terasos, grilis ir laužavietė vakaro pasisėdėjimui.

♦ „Dzūkijos uoga“ tampa ypač populiari liepos – rugpjūčio mėnesiais. Jeigu susigundėte poilsiu mūsų sodyboje  prie Merkio,  rezervuokite savo atostogas kaime iš anksto. Kaimo turizmo sodybos prie Merkio kontaktai.

KLAUSKITE APIE SODYBĄ PRIE MERKIO !

Verification: 0b2d3744007cf254