Sodyba įmonėms: kaip tinkamai išsirinkti?

Sodyba įmonėms

Rasti sodybą įmonės šventei ar darbo kolektyvo mokymams gamtoje gali tapti tikru iššūkiu netgi patyrusiems HR ar ofiso administravimo vilkams. Taigi, nuo ko pradėti kaimo turizmo sodybos paiešką įmonės renginiui Lietuvos miškų platybėse ? Kaip išsirinkti sodybą įmonės šventei ar išvažiuojamajam seminarui?

Sodyba įmonių šventėms - "Dzūkijos uoga"
Sodyba įmonėms „Dzūkijos uoga“

„Dzūkijos uoga“ –  sodyba įmonėms su 10-15 žmonių kolektyvu

Sodyba įmonių šventėms ir mokymams

Sodyba įmonių seminarams ir mokymams - "Dzūkijos uoga"
Sodyba seminarams gamtoje – „Dzūkijos uoga“ kiemas

Taigi, pirmiausia reiktų suformuoti klausimyną, kuris padės greitai ir neskausmingai išsigryninti sodybas, tinkančias konkrečiai jūsų įmonės kolektyvo šventei ar mokymams. Gavus atsakymus jums liks tik saujelė įmonės poreikius atitinkančių apgyvendinimo įstaigų. Na o vidinis balsas, patirtis ir bendravimo su sodybų savininkais ypatumai greitai parodys tą vienintelę, su kuria verta turėti reikalų.

Įmonės seminaras sodybos „Dzūkijos uoga“ teritorijoje

♦   Kiek bus dalyvių? Nuo to priklauso, kokio dydžio sodybos jums reikia. Jūs tikrai nenorite, kad vykstant išvažiuojamajam susirinkimui jus nemokamai linksmintų ir šalimais vykstančios „mažosios vestuvės“ . Taigi , kiek miegamųjų vietų, ar jūs būsite vieninteliai sodybos svečiai, ar sodybos šeimininkai gyvena atskirai – tai pakankamai svarbūs aspektai organizuojant įmonės išvyką į gamtą.

♦   Kokios grandies darbuotojams organizuojamas renginys sodyboje? Kitaip tariant , koks biudžetas skiriamas vienam darbuotojui ir kokio komforto lygio tikitės. Jei direktorius kviečia padalinių vadovus darbo dienai su aktyvia programa neformalioje aplinkoje, tikėtina, kad lūkesčiai apgyvendinimo įstaigai gali būti aukštesni, nei organizuojant įmonės šventę cecho darbininkams. Kiek miegamųjų , kiek lovų kambaryje, ar yra vieta bei priemonės nuotoliniam darbui sodyboje, kas įeina į apgyvendinimo kainą, kokios paslaugos papildomos? Ne paskutinėje vietoje ir švara, kraštovaizdis, privatumas bei buvusių svečių atsiliepimai. Tai tiesiog būtina išsiaiškinti, prieš pasakant galutinį „taip“. Atsakymų paieškoje gali padėti ir virtualus turas po pasirinktą sodybą trumpalaikei nuomai bei  atsiliepimai apie sodybą Google business ir Tripadvisor.

„Dzūkijos uoga“ sodybos apylinkės ir  vidus

♦   Sodybos vieta. Norint tikrai „ pabėgti“ nuo gimtojo ofiso kasdienybės, valanda – pusantros kelio iki sodybos įmonės renginiui būtų pakankamai optimalus pasirinkimas. Ypač jei dovanų gausite lietuviško pušyno skleidžiamus aromatus bei vandens čiurlenimą, praskaidrinantį susirinkimo diskusijų foną. Pasirinkus apgyvendinimą šalia įmonės buveinės, tiesiog nesijausite „pabėgę“ iš ofiso. Na o dvi – trys valandos vairavimo gali neigiamai atsiliepti šventės dalyvių savijautai. Sodybos vieta Google žemėlapyje parodys, per kiek laiko atvyksite į nuotolinio darbo ir poilsio tašką.

♦   Ar yra maitinimas? Šis klausimas ypač aktualus organizuojant įmonės šventę sodyboje. Sutikite, kad bendradarbiai nebus patenkinti, jei po aktyvaus laisvalaikio pramogų ar įtempto susirinkimo jiems dar teks ir prievolė pagaminti maistą visam kolektyvui. Žinoma, užkandžius kavos pertraukėlėms galima ir atsivežti. Yra įmonių, siūlančių tokias paslaugas – ypač „padėklus-paruoštukus“ su įvairaus tipo užkanda. Tačiau niekas neatstos garuojančio troškinio iš sodybos pečiaus ar laužo dūmais kvepiančio didkepsnio vakarėjančio dangaus fone. Verta iš anksto aptarti sodybos su maistu meniu.

Sodyba su maitinimu - "Dzūkijos uoga"
Sodyba su maistu įmonės renginiui

Maistas ant grotelių sodyboje „Dzūkijos uoga“

♦   Kada planuojate įmonės šventę sodyboje? Populiariausi yra vasaros renginiai. Aktyvusis kaimo turizmo sezonas tetrunka vos 10 -12 savaičių. Sodybų šeimininkai turi iki 12 paklausių savaitgalių, todėl penktadienį – šeštadienį dažniausiai priima tik dvejoms ar daugiau nakvynių. Planuojant įmonės šventę kaimo turizmo sodyboje, vertėtų pagalvoti apie darbo dienas. Netgi vasarą bus nesunku susitarti dėl vienos nakvynės paprastomis dienomis, įmonės darbuotojai aktyviau dalyvaus renginyje, o pramogaujant gamtoje turėsite daugiau privatumo, netrukdys būriai savaitgalinių poilsiautojų.
Iš kitos pusės ne vien tik vasara, bet ir ruduo, pavasaris ar žiema gali būti savotiškai patrauklūs organizuojant renginius kaimo turizmo sodybose. Rudenį gamta dovanoja nuostabius vaizdus. Oras vis dar šiltas ir skaidrus, bet saulė jau nebesvilina. Sodybų šeimininkai darosi sukalbami ir savaitgaliais.
Na o kas gali būti geriau už malkomis kūrenamą pirtį baltą žiemą ar pirmųjų pavasario žiedų skleidžiamus kvapus?

Aktyvios pramogos įmonių kolektyvams

Aktyvios pramogos įmonių kolektyvams
Komandos formavimo užsiėmimai įmonės kolektyvui – baidarės

Plaukimas baidarėmis Ūlos upe – populiari pramoga įmonių kolektyvams

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus klausimas – ką planuojate veikti ir kokias pramogas įmonės šventei gali pasiūlyti pati kaimo turizmo sodyba? Po seminaro ar susirinkimo miško sodyboje, darbo kolektyvui norėsis ir aktyvaus poilsio. O čia idėjų tikrai daug.
Priklausomai nuo vidutinio darbo kolektyvo amžiaus bei vyrų/moterų santykio , galima suplanuoti vos poros valandų ar visos dienos aktyvų laisvalaikį. Plaukimas baidarėmis dažniausiai sudomina bet kurį įmonės kolektyvą. Moterys renkasi ramų 2-3 valandų plaukimą baidarėmis Merkiu ir SPA procedūras pirtyje.

Sodybos su pirtimi pramogos įmonių kolektyvams
SPA ir pirtis sodyboje „Dzūkijos uoga“

SPA procedūros moteriškiems kolektyvams „Dzūkijos uoga“ sodybos pirtyje

Vyriški ar jaunatve trykštantys bendradarbiai linkę plaukti srauniąja Ūla ar Grūda. Jie balsuoja ir už dviračių turus, pėsčiųjų žygius ar net ekstremalias laisvalaikio pramogas šalia kaimo turizmo sodybos. Vyresni darbo kolegos mėgsta maisto gaminimo ant laužo edukacijas, vantų kvapą malkomis kūrenamoje pirtyje bei įvairias degustacines programas.

Grybienė ant laužo sodyboje su maistu

Dzūkiška grybienė ant laužo iš sodybos „Dzūkijos uoga“ svečių surinktų grybų

Taigi, drąsiai klauskite , kokias aktyvias pramogas įmonėms siūlo šeimininkai bei ką verta pamatyti ir nuveikti aplink sodybą! Aktyvios pramogos ir stilingas poilsis įmonių kolektyvams  laukia jūsų  „Dzūkijos uoga“ sodyboje!

KLAUSKITE APIE SODYBĄ ĮMONIŲ ŠVENTĖMS  SU PRAMOGOMIS !

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254