Festivalis "Vidur girių" Dzūkijoje 2018

Ką veikti savaitgalį? Aktyvus poilsis su šeima Dzūkijoje ir festivalis „Vidur girių“ laukia jūsų!

Kaimo turizmo sodyba “Dzūkijos uoga“ prisideda prie Dzūkijos nacionalinio parko ir „Baltijos aplinkos forumo“ organizuojamo festivalio „Vidur girių“ programos 2018.04.27-29d.

Siūlome aplankyti festivalį „Vidur girių“ ir aktyviai praleisti savaitgalį Dzūkijoje su šeima ir draugais. Pajuskite atgyjančią gamtą, išgirskite sugrįžusių paukščių čiulbesį,  aplankykite Čepkelių raistą klausydamiesi  gamtininko pasakojimų,  pasinerkite į edukacines pramogas ir veiklas, degustuokite, minkite dviračius ir vakarokite prie laužo!

Sodyba “Dzūkijos uoga“  festivalio „Vidur girių“ dalyviams siūlo:

04.27 – 29 d. Nakvynę po aktyvaus poilsio 8-15 svečių grupei. Sodybos „Dzūkijos uoga“ vieta žemėlapyje

Foto: "Dzūkijos uoga" - kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje vaizdas iš viršaus

04.28d. 12.00 Pramoginį – edukacinį picos kepimą tikrame moliniame pečiuje. Tai puiki pramoga tiek šeimoms su vaikais, tiek ir visiems širdimi jauniems dalyviams. Programoje:

♦ Pompėjos tipo molinio picų pečiaus kūrenimas sodybos „Dzūkijos uoga“ kieme. Picų kepimo pradžia 12.00.

♦  Draugiškas įvairiausių dydžių, formų ir skonių picų lipdymas ir kepimas moliniame pečiuje, 350 laipsnių temperatūroje. Pica vidutiniškai kepa tik apie 20 sekundžių – taigi veiklos užteks visiems!

♦ Pačių iškeptų kulinarinių šedevrų degustacija ir sotūs pietūs viename

13.30 Dviračių žygis,  aplankant Dzūkijos kaimelius bei  gražias ir įdomias Dzūkijos nacionalinio parko vietas. Žygis skirtas aktyvaus poilsio mėgėjams, pasiruošusiems 4 valandas minti  pedalus. Dviračių žygio startas sodyboje “Dzūkijos uoga“.Tiems, kas važiuos savo dviračiais, pramoga nemokama.  Dviračių žygio metu:

 ♦ Stebėsime iš žiemos miegų bundančią Dzūkiją, kelsimės beždžionių tiltais, klaidžiosime miško takais, o patys drąsiausi galės išsimaudyti lediniuose Ūlos vandenyse.
♦ Dviračių maršruto ilgis – 37 km. Siūlome važiuoti savo atsivežtais arba išnuomotais dviračiais. Dviračių nuoma pasirūpinsime (rezervacija būtina).
♦ Dviratininkai renkasi Marcinkonyse, Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centro kieme. 11.30 Dviratininkų autobusiukas išvyksta į sodybą „Dzūkijos uoga“
♦ Dviračių žygio finišas apie 17.30 – 18 val. Marcinkonyse, festivalio „Vidur girių“ stovykloje prie Kastinio ežero.

Po dviračių žygio ar picos kepimo visi galės jungtis į kitas festivalio „Vidur girių“ organizuojamas pramogas ir veiklas Marcinkonyse.

Kaimo turizmo sodybos „Dzūkijos uoga“ organizuojamos programos  dalyvių skaičius ribotas. Registracija būtina.

Sodybos „Dzūkijos uoga“ kontaktai  registracijai į dviračių žygį

Visos “ Vidur girių“ festivalio programos aprašymas ir registracija į kitas veiklas

Iki susitikimo festivalyje Dzūkijoje!

KLAUSKITE, RAŠYKITE!

AKTYVIOS PRAMOGOS IR POILSIS DZŪKIJOJE LAUKIA JŪSŲ!

  Demos

  Layout

  Wide
  Boxed
  Share it!
  Verification: 0b2d3744007cf254