Sodyba su atskirais miegamaisiais

Sodyba su atskirais miegamaisiais

Sodyba su atskirais miegamaisiais "Dzūkjos uoga"
Sodyba su atskirais miegamaisiais – tiesiog būtina sąlyga ieškantiems privatumo bei komforto Lietuvos kaime. Ypač jei ruošiatės poilsiauti su šeima , o studentiški vakarėliai jau seniai nebedera su toleruojamu gyvenimo būdu ar veikla.

Sodyba su atskirais miegamaisiais Dzūkijoje -"Dzūkijos uoga"
Taigi, įjungus “sodybos su atskirais miegamaisiais” filtrą, paieškos rezultatai smarkiai susiaurėja. Na o jeigu tokioje sodyboje norite būti vieninteliai svečiai, mėgstate nepriekaištingą švarą ar unikalią gamtą bandote suderinti su šiuolaikiniais civilizacijos pasiekimais, iš didelio kaimo turizmo objektų sąrašo telieka tik kelios “išrinktosios sodybėlės” , kuriose mielai praleistumėte išsvajoto poilsio akimirkas su šeima ir vaikais.

Plaukimas baidarėmis su nakvyne sodyboje su atskirais miegamaisiais - "Dzūkijos uoga"

Plaukimas baidarėmis Ūlos, Grūdos ir Merkio upėmis vilioja šeimas su vaikais ir aktyvių pramogų gamtoje mėgėjus.

Poilsis Dzūkijoje – sodyba šeimai

Renkantis sodybą šeimos poilsiui, akys nejučia krypsta į Dzūkiją. Poilsiautojus čia traukia į parką panašūs Dzūkijos nacionalinio parko pušynai, garsusis Druskininkų kurortas, vaizdingi Ūlos ir Merkio upių vingiai, smėlėti ežerų krantai, paslaptingasis Čepkelių raistas, senieji mediniai Dzūkijos kaimai ir daugybė kitų įdomybių.

Nesvarbu, koks vaikų amžius, visi jie ras širdžiai malonios  veiklos. Dzūkijos gamta pasiūlys daugiau, nei moderniausi prekybos centrai ar įdegusiais kūnais nukloti paplūdimiai. Aktyvios vaikų pramogos gamtoje dieną padovanos ramų ir romantišką vakarą prie laužo sodybos kieme.


Norintiems apsistoti smėlėtų Dainavos pušynų prieglobstyje, nakvynę pasiūlys 13 kaimo turizmo sodybų, išsibarsčiusios po nykštukinius Dzūkijos nacionalinio parko kaimelius.

Sodybos Dzūkijoje nuoma su atskirais miegamaisiai
Daugelis jų – garbų amžių menančios autentiškos Dzūkiškos pirkios, viliojančios savo istorija ir senovinės buities paprastumu. Tačiau jei galvoje sukasi nauja, švari, stilinga modernaus išplanavimo sodyba su atskirais miegamaisiais, pritaikyta šeimos poilsiui su vaikais- tokių čia rasite tik kelias.

Sodyba su židiniu ir atskirais miegamaisiais Dzūkijoje

Dzūkijos uoga” – tai nauja sodyba su 7 atskirais miegamaisiais , židiniu ir pirtimi pačiame Dzūkijos nacionalinio parko centre, apsupta pušynų ir vandens, vos 18 km nuo Druskininkų. Kaimo turizmo sodybos kieme teka upelis, yra pirtis, tvenkinys, supynės, vaikų žaidimų aikštelė, pavėsinė, laužavietė, tikras molio plytų pečius, dengta terasa ir grilius. „Dzūkijos uoga“ poilsiui priima 8-18 svečių grupes. Nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus, ši sodyba su atskirais miegamaisiais vienu metu nuomojama tik vienam kolektyvui, be pašalinių.


Ką rasite naujoje sodyboje tarp Dzūkijos miškų?

„Dzūkijos uoga“ viduje rasite ne tik atskirus sodybos miegamuosius, bet ir erdvų svečių kambarį su židiniu, modernią virtuvę, švytinčius dušus, stilingą vidaus dizainą, švarą, privatumą ir mažo Dzūkijos kaimelio ramybę.

Sodyba su atsirais miegamaisiais Druskininkuose- "Dzūkijos uoga"
Šeimos su vaikais galės džiaugtis aktyviomis pramogomis aplink žaliuojančiuose pušynuose: plaukti baidarėmis, minti pedalus nužymėtais dviračių maršrutais, grybauti, uogauti, pasinerti į edukacinius užsiėmimus ar gėrėtis gamta žingsniuojant pažintiniais Dzūkijos nacionalinio parko takais.


Vakare erdviame sodybos kieme veiklos taipogi užteks visiems: romantikai prie laužo gėrėsis žvaigždėtu dangumi, gurmanai – ruoš nepakartojamą vakarienę tikrame moliniame pečiuje ar rusenančiose žarijose, pirties entuziastai lepinsis šiluma iš vantų teikiamais malonumais.

Maitinimas sodyboje su atskirais miegamaisiais Druskininkuose - "Dzūkijos uoga"
Na o pavargusius nuo aktyvių pramogų ar staiga pasiilgusius civilizacijos, sodybos kambariuose lauks Wi-Fi, Hi-Fi, Sat-Tv ir kiti jaunosios kartos „traukos centrai“. Tėvai tuo metu galės mėgautis sodybos su atskirais miegamaisiais teikiamu privatumu bei nuostabiais gamtos vaizdais pro langą.

Kaimo turizmo sodyba su atskirais miegamaisiais Druskininkai - "Dzūkijos uoga"Parašykite komentarą

Verification: 0b2d3744007cf254