Visos pramogos

Aktyvus poilsis ir pramogos sodyboje

Laisvalaikio idėjos Dzūkijos Nacionaliniame parke, savaitgalis Druskininkuose

Norime keisti tradicijas.Tikime, kad kaimo turizmas gali būti nuostabus ir kokybiškas poilsis su šeima ar nepamirštama aktyvaus laisvalaikio pramoga su bendraminčiais. Pateikiame keletą aktyvaus poilsio Dzūkijos nacionalinio parko gamtoje ir laisvalaikio Druskininkuose idėjų. Jų gali būti ir daugiau.

Dviračiai. Jais pasieksite atokiausius kaimelius, pabendrausite su vietiniais gyventojais, pamatysite jų buitį, sužinosite senovės bitininkystės paslaptis, aplankysite žemynines kopas, raistelius, gėrėsitės smėlingais upių skardžiais, miško ežeriukais, o gal sutiksite ir vieną kitą žvėrelį ar retą paukštį. Pro Dzūkijos uogos kaimo turizmo sodybą driekiasi dviračių trasa, viena iš dvylikos nužymėtų parko dvirčių trasų,kuriomis galima pasivažinėti savarankiškai. Jei pageidausite, jus palydės ir gamtos paslaptis atskleis kolegos gidai iš Dzūkijos nacionalinio parko.
Mes padėsime organizuoti dviračių žygį, maitinimą, techninę pagalbą (ypač kai kojos nebenori minti pedalų) ir pačius dviračius.

kaimo turizmas

Baidarės. Baidarių žygiai.Pasiplaukiojimas Dzūkijos uogos baidarių maršrutais. Gal tiesiog ramiai, draugų ar bendradarbių kompanijoje. O gal sraunia upe ar pelkėtu upeliuku? Kaimo turizmas jau neįsivaizduojamas be baidarių. Atostogos kaime dažnai net tapatinamos su vandens pramogomis.Organizuosime šią laisvalaikio pramogą, o svečiams pageidaujant- ir patys sudalyvausime.Netoliese teka Merkys, Ūla ir Grūda.

Pirties programa su pirtininkais, SPA: aromoterapija, pilingas,masažas. SPA rocedūra trunka apie 3 valandas. Priklausomai nuo grupės dydžio,iš Druskininkų atvyks du arba trys  pirties specialistai, turintys didelę SPA procedūrų praktiką.Pirmiausia jus lengvai “apšildys” pirtyje.Čia gausite druskos inhaliacijų,mėgausitės įvairių Lietuvos augalų skeidžiamais aromatais.Apšilus kūnui,jums  atliks viso kūno pilingą su druska. Vėliau ,profesionalams lengvame gare darbuojantis  įvairių lapuočių vantomis, būsite maloniai nustebinti atradę, ką reiškia tikra pirtis. Po pirties jus nupraus 37 žolelių ekstraktu, išteps medumi, ilsėsitės gurkšnodami įvairių ar vaistažolių arbatą.Visi norintys galės išbandyti ir ekstremalaus garo procedūrą, atliekamą pabaigoje.Papildomai galima užsisakyti japonišką vytelių masažą. Mėgstatniems atsigaivinti, šalia pirties įrengtas šalto vandens kubilas,šalimais yra tvenkinys.

Sūrio degustacija. Netoliese gyvena ir darbuojasi žymus sūrininkas, įkūręs sūrinę”Varinis puodas”.Įdomus ir skanus laisvalaikis su profesionalu.Klausysimės, ragausime, klausime, bendrausime.Sūrininkas atvyks tiesiai į mūsų sodybą.

Maisto gaminimas ant laužo. Pramoga, tinkanti visoms amžiaus grupėms. Virsime dzūkišką grybienę, kepsime žuvies ir mėsos kepsnius, šviežiai marinuotas daržoves ar netgi uzbekišką plovą. Vakaro pramoga sodybos kieme.

Kulinariniai užsiėmimai  vaikams ir suaugusiems.  Maisto gaminimo pramogos tikroje  molinėje krosnyje sodybos kieme. Picų vakarėliai, troškiniai, kepsniai ir kitos kulinarinės linksmybės

Pažintis su juodąja keramika.Svečiuosimės pas žinomą menininką, juodosios keramikos meistrą Petrą Pretkelį, gyvenantį mažame Dzūkijos kaimelyje.Apžiūrėsime seniausią veikiančią Lietuvoje krosnį juodajai keramikai degti, pabendrausime su Petru,išklausysime jo pasakojimų ir pamąstymų.Pamatysime, kaip gimsta menas.Vėliau visi norintys galės patys nužiesti keramikinį puodą.Ši pramoga trunka apie vieną valandą.

Lengvas pasivaikščiojimas po pelkę.Pajausite, kaip linguoja žemė po kojomis.Pramogas pelkėje galima organizuoti tiek dieną, tiek ir naktį. Pamatysite pelkės augmeniją, galbūt sutiksime ir vieną kitą vandens gyventoją. Pasivaikščiojimo trukmė- apie vieną valandą.Pramogas pelkėje galima organizuoti tiek dieną, tiek ir naktį. Galima organizuoti ir rimtą žygį per pelkę.Aktyvus laisvalaikis iššūkių mėgėjams, komandos formavimui.

Vizitas į naują apžvalgos bokštą Merkinėje. Įspūdingas Dzūkijos miškų, Nemuno ir jo salelių peizažas.Galima derinti su kitomis netoliese esančiomis pramogomis: pelke, juodąja keramika,Merkinės piramide,plaukimu baidarėmis.

Pėsčiųjų žygiai,orientaciniai žaidimai, komandos formavimas.  Puiki pramoga bendradarbių kolektyvui.Keliausite po aplinkinius kaimelius, aplankysite gamtos paminklus, eisite Dzūkijos nacionalinio parko pažintiniais takais. O gal jums įdomu, kaip atrodo raistas…naktį…žvaigždžių šviesoje? Laisvalaikis gamtoje gali būti pilnas netikėtumų!Drąsiai reikškite savo mintis!

Bitininkystės muziejus ir apylinkės. Kartais pasiūlymas atrodo mažiau viliojantis, negu iš tikrųjų yra. Bitininkystės takas gali būti pilnas išbandymų!Pamatysime senovės bitininkų įrenginius, išklausysime pasakojimų apie Dzūkijos bitininkų tradicijas, aplankysime “draves”, paragausite šviežio medaus. Muziejuje galima organizuoti žvakių liejimo užsiėmimus.Pramoga skirta visoms amžiaus grupėms.

Mokslinis grybavimas. Dzūkija – grybų karalystė. Na o vietiniai karaliai renka tik kelias grybų rūšis, kurias gausiai perka grybų supirktuvės. Pažvelkime giliau: aplink mus šimtai įvairiausių valgomų grybų rūšių.Į svečius galime pasikviesti grybų žinovą- mikologą. O vakare draugiškai mėgausimės dzūkiška grybiene iš pačių surinktų grybų.

Aplink sodybą -Dzūkijos miškai, pilni įvairiausių uogų.Sezonas ilgas- birželio viduryje prasideda žemuogės, vėliau- mėlynės, avietės, bruknės, gervuogės,galiausiai spanguolės… Puikus poilsis su šeima.

Pramogos Druskininkuose

Savaitgalio idėjos ir laisvalaikis Druskininkuose

Slidinėjimas kalnų slidėmis Snow Arenoje – tai puiki vieta pramokti kalnų slidinėjimo tiek mažam, tiek dideliam. Arena veikia ištisus metus. Nuostabus aktyvus laisvalaikis Druskininkuose.

Druskininkų vandens pramogų parkas.Laisvalaikis su šeima ar draugais.Pramoga vandens mėgėjams.

Sovietinų skulptūrų parkas(Grūto parkas).Tai puiki galimybė jaunąjai kairtai susipažinti su Lietuvos istorijos dalimi. Parkas įrengtas miško apsuptyje.Tai nėra vien tik eilėje sustatyti monumentai. Čia tvyro vaiznuojamo laikmečio dvasia.Galima ir į tarybinių laikų kavinę užsukti, kur pionieriais apsirengę padavėjai paeitks silkės uodegą ant laikraščio skiautės.Vaikai čia ras ir mini zoologijos sodą bei daug įvairiausių supynių. Puiki 2-3 valandų pramoga visai šeimai.

Plaukimas garlaiviu Nemune.Laisvalaikis Druskininkuose su šeima. Kelių valandų plaukimo metu gėrėsitės Nemuno krantais, aplankysite Liškiavos Švenčiausios Trejybės bažnyčios rūsius su mumifikuotais vienuolių palaikais, klausysimės įdomių gido pasakojimų.

Pasivažinėjimas riedučiais Druskininkuose. Kurorte neseniai įrengtos naujos lygios riedučių bei dviračių trasos.Jas rasite pliažo apylinkėse.

Nuotykių parkas medžiuose.Laipiojimas ir įvairios atrakcijos netoli Druskininkų vandens parko.Čia įrengtos atskiros trasos vaikams, suaugusiems, pažengusiems ir profesionalams. Galite išbandyti skrydį per Nemuną.

Skrydis parasparniu tandeme,… kartą gyvenime tai būtina išbandyti. Pažvelgti į Žemę iš paukščio skrydžio,patirti tą nenusakomai stulbinantį jausmą. Orų prognozė čia labai svarbi.Skraidoma Valkininkų skraidavietėje, apie 60km nuo sodybos

Visa tai rasite pas mus, kaimo turizmo sodyboje. Norisi kažko daugiau? Skambinkite! Čia tik dalis, ką gali pasiūlyti Dzūkijos uogos sodyba. Ar tai būtų įmonės vidinis renginys, seminaras, konfrencija,ar šeimyninis poilsis gamtoje – rasime tinkamą programą ir išpildysime jūsų lūkesčius. Patikėkite mumis ir įsitikinsite, kad atostogos kaime gali būti nuostabios!Pramogų galerija

Skambinkite : +37069963565

Rašykite: info(at)dzukijosuoga.lt

Dzūkijos uoga-aktyvaus laisvalaikio ir įkvepiančių pramogų sodyba Dzūkijos nacionaliniame parke, šalia Druskininkų.