Visos pramogos

Pramogos sodyboje.Aktyvus poilsis gamtoje

Laisvalaikio idėjos Dzūkijos nacionaliniame parke

Norime keisti tradicijas.Tikime, kad aktyvus poilsis gamtoje ir edukacinės pramogos sodyboje -tai tikrasis kaimo turizmo veidas. Viliamės, kad svečiai įvertins mūsų pastangas. Čia pateikiame keletą aktyvaus poilsio ir pramogų Druskininkuose ir  Dzūkijos gamtoje idėjų. Jų gali būti ir daugiau.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose -dviračiai

Dviračiai. Jais pasieksite atokiausius kaimelius, pabendrausite su vietiniais gyventojais, pamatysite jų buitį, sužinosite senovės bitininkystės paslaptis, aplankysite žemynines kopas, raistelius, gėrėsitės smėlingais upių skardžiais, miško ežeriukais, o gal sutiksite ir vieną kitą žvėrelį ar retą paukštį. Pro Dzūkijos uogos kaimo turizmo sodybą driekiasi dviračių trasa, viena iš trylikos nužymėtų parko dviračių trasų,kuriomis galima pasivažinėti savarankiškai. Jei pageidausite, patys jus palydėsime ir atskleisime gamtos paslaptis.  Dviračiai-puikus aktyvaus poilsio gamtoje sprendimas.

Baidarių žygiai-baidarių nuoma-kaimo turizmas Dzūkijoje

Baidarės. Baidarių žygiai.Pasiplaukiojimas Dzūkijos uogos baidarių maršrutais. Gal tiesiog ramiai, draugų ar bendradarbių kompanijoje. O gal sraunia upe ar pelkėtu upeliuku? Organizuosime šią laisvalaikio pramogą, o svečiams pageidaujant- ir patys sudalyvausime.Netoliese teka Merkys, Ūla ir Grūda.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose -pirtis

Pirties programa su pirtininkais sodyboje: aromoterapija, pilingas,masažas. Pirtininkų programa su SPA rocedūromis trunka apie 3 valandas. Priklausomai nuo grupės dydžio, atvyks du arba trys  pirties specialistai.Pirmiausia jus lengvai “apšildys” kaitinimosi kameroje.Čia gausite druskos inhaliacijų,mėgausitės įvairių Lietuvos augalų skeidžiamais aromatais.Apšilus kūnui,jums  atliks viso kūno pilingą su druska. Vėliau,pirtininkams lengvame gare darbuojantis  įvairių lapuočių vantomis, būsite maloniai nustebinti atradę, ką reiškia tikra pirtis. Po pirties jus nupraus 37 žolelių ekstraktu, išteps medumi, ilsėsitės gurkšnodami įvairių ar vaistažolių arbatą.Visi norintys galės išbandyti ir ekstremalaus garo procedūrą, atliekamą pabaigoje.Papildomai galima užsisakyti japonišką vytelių masažą. Mėgstantiems atsigaivinti, šalia pirties įrengtas šalto vandens kubilas,šalimais yra tvenkinys.Puiki pramoga sodyboje.

Aktyvus poilsis gamtoje-edukacinės pramogos sodyboje ir Druskininkuose

Sūrio degustacija. Netoliese gyvena ir darbuojasi žymūs “Varinio puodo” sūrininkai. Jie su įvairiausiais brandintais ir šviežiais sūriais atvyksta tiesiai pas mus į sodybą. Įdomus,skanus ir intelektualus laisvalaikis su profesionalais.Klausysitės ragausite, klausite, bendrausite.Pramogos sodyboje trukmė- apie 1,5 val.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams

Maisto gaminimas ant laužo. Pramoga, tinkanti visoms amžiaus grupėms. Virsime dzūkišką grybienę, kepsime žuvies ir mėsos kepsnius, šviežiai marinuotas daržoves ar netgi  plovą ant laužo. Vakaro pramoga sodybos kieme.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams

Kulinariniai užsiėmimai  vaikams ir suaugusiems.  Maisto gaminimo pramogos tikroje  molinėje krosnyje sodybos kieme. Picų vakarėliai, troškiniai, kepsniai ir kitos kulinarinės linksmybės

Juodoji keramika-edukaciniai užsiėmimai sodyboje Dzūkijos uoga

Pažintis su juodąja keramika.Svečiuosimės pas žinomą menininką, juodosios keramikos meistrą Petrą Pretkelį, gyvenantį mažame Dzūkijos kaimelyje.Apžiūrėsime seniausią veikiančią Lietuvoje krosnį juodajai keramikai degti, pabendrausime su Petru,išklausysime jo pasakojimų ir pamąstymų.Pamatysime, kaip gimsta menas.Vėliau visi norintys galės patys nužiesti keramikinį puodą.Ši pramoga trunka apie vieną valandą.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams

Lengvas pasivaikščiojimas po pelkę.Pajausite, kaip linguoja žemė po kojomis.Pramogas pelkėje galima organizuoti tiek dieną, tiek ir naktį. Pamatysite pelkės augmeniją, galbūt sutiksite ir vieną kitą vandens gyventoją. Pasivaikščiojimo trukmė- apie vieną valandą.Šią pramogą gamtoje galima organizuoti tiek dieną, tiek ir naktį.Aktyvus  poilsis iššūkių mėgėjams, komandos formavimui.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams

Vizitas į Merkinės apžvalgos bokštą. Įspūdingas Dzūkijos miškų, Nemuno ir jo salelių peizažas.Galima derinti su kitomis netoliese esančiomis pramogomis: pelke, juodąja keramika,Merkinės piramide,plaukimu baidarėmis.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams

Pėsčiųjų žygiai, komandos formavimas.  Puiki pramoga gamtoje bendradarbių kolektyvui.Keliausite po aplinkinius kaimelius, aplankysite gamtos paminklus, eisite Dzūkijos nacionalinio parko pažintiniais takais. O gal jums įdomu, kaip atrodo raistas…naktį…žvaigždžių šviesoje? Pramogos gamtoje gali būti pilnos netikėtumų!

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams

Bitininkystės muziejus ir apylinkės. Kartais pasiūlymas atrodo mažiau viliojantis, negu iš tikrųjų yra. Bitininkystės takas gali būti pilnas išbandymų!Pamatysite senovinius bitininkų įrenginius, išklausysite pasakojimų apie Dzūkijos bitininkų tradicijas, aplankysite “draves”, paragausite šviežio medaus.Pramoga skirta visoms amžiaus grupėms.

Sodyba su maitinimu-grybavimas Dzūkijoje

Grybavimas. Dzūkija – grybų karalystė, tačiau vietiniai gyventojai renka tik kelias grybų rūšis, kurias gausiai perka grybų supirktuvės. Aplink sodyba auga šimtai įvairiausių valgomų grybų rūšių.Kartu išeisime grybauti, o kai bus pilnos pintinės- vakare draugiškai mėgausimės dzūkiška grybiene, kartu išvirta ant laužo.

Sodyba su maitinimu-uogavimas Dzūkijoje

Aplink sodybą -Dzūkijos miškai, pilni įvairiausių uogų.Sezonas ilgas- birželio viduryje prasideda žemuogės, vėliau- mėlynės, avietės, bruknės, gervuogės,galiausiai spanguolės… Puikus poilsis su šeima.

Pramogos Druskininkuose vaikams ir suaugusiems

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams-snow arena

Slidinėjimas kalnų slidėmis Snow Arenoje – tai puiki vieta pramokti kalnų slidinėjimo tiek mažam, tiek dideliam. Arena veikia ištisus metus. Nuostabus aktyvus laisvalaikis Druskininkuose.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams-Druskininkų akvaparkas

Druskininkų  Aquaparkas. Vandens pramogos Druskininkuose vaikams ir  ne tik.Laisvalaikis su šeima ar draugais.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams-Grūto parkas

Grūto parkas.Puiki galimybė jaunajai kartai susipažinti su Lietuvos istorijos dalimi. Parkas įrengtas miško apsuptyje.Tai nėra vien tik eilėje sustatyti monumentai. Čia tvyro vaizduojamo laikmečio dvasia.Galima ir į tarybinių laikų kavinę užsukti, kur pionieriais apsirengę padavėjai pateiks silkės uodegą ant laikraščio skiautės.Vaikai čia ras ir mini zoologijos sodą bei daug įvairiausių supynių. Puiki 2-3 valandų pramoga  gamtoje šalia Druskininkų visai šeimai.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams

Plaukimas garlaiviu Nemune. Kelių valandų plaukimo metu gėrėsitės Nemuno krantais, aplankysite Liškiavos Švenčiausios Trejybės bažnyčios rūsius su mumifikuotais vienuolių palaikais, klausysimės įdomių gido pasakojimų.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams

Pasivažinėjimas riedučiais Druskininkuose. Kurorte neseniai įrengti lygaus asfalto takeliai   idealiai tinka ne tik dviračiams, bet ir riedučių mėgėjams. Takeliai vingiuoja po visus Druskininkus.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams-pramogų parkas

Nuotykių parkas medžiuose.Laipiojimas ir įvairios atrakcijos laipiojimo mėgėjams. Nuotykių parką rasite netoli Druskininkų vandens parko.Čia įrengtos įvairių sudėtingumų trasos tiek pradedantiems, tiek atskiros trasos pažengusiems ir profesionalams. Yra ir atskira vaikų trasa. Galite išbandyti ir skrydį per Nemuną.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose

Skrydis parasparniu tandeme,… kartą gyvenime tai būtina išbandyti. Pažvelgti į Žemę iš paukščio skrydžio,patirti tą nenusakomai stulbinantį jausmą. Orų prognozė čia labai svarbi.Skraidoma Valkininkų skraidavietėje, apie 60km nuo sodybos

Visa tai rasite šalimais mūsų stilingos kaimo turizmo sodybos Druskininkų gamtoje.Norisi kažko daugiau? Skambinkite! Čia tik dalis to, ką galime pasiūlyti.

 

Dzūkijos uoga-pramogos Druskininkuose vaikams ir suaugusiems. Aktyvus poilsis, Dzūkijos nacionalinio parko gamta, pramogos sodyboje.