Poilsis šeimai su vaikais kaimo turizmo sodyboje

Savaitgalio poilsis su šeima ir vaikais kaimo turizmo sodyboje

Foto: savaitgalio poilsis su šeima ir vaikais kaimo turizmo sodyboje Lietuvoje - "Dzūkijos uoga"

Artėja savaitgalio poilsis su šeima ir vaikais. Ką veiksime?
Tikriausiai vėl nersime į didžiausią įmanomą spūstį prie kurio nors  prekybcentrio. Vėliau su atžalomis manevruosime eilėse prie matavimosi kabinų, šiek tiek pasistumdysime prie kasų ir sumedžiosime  nuolaidą kokiam nors komplektui, kuris iki galo prikimš rūbų spintą.

Medžiotojo instinktas patenkintas.  Šeima aprengta. Vyras su vaikais  šiek tiek burzga, tačiau tai praeis… Bet ar tai tikrai tas savaitgalio poilsis su vaikais, kurio norėjo visa šeima?

O gal visgi verta rinktis tikrą  poilsį su šeima, vaikais ir kolegomis gamtoje? Kur nors stilingoje kaimo turizmo sodyboje miške prie ežero ar Druskininkuose? Kuo tai geriau, nei eilinis savaitgalis medžiojant nuolaidas?

10 priežasčių, kodėl poilsis šeimai sodyboje geriau

Foto: poilsis šeimai sodyboje su vaikais ir savaitgalio pramogos - Dzūkijos ugoa

1.Kad ir kokios būtų savaitgalio pramogos, gamtoje jos tampa tikru poilsiu šeimai

Savaitgalio poilsis šeimai sodyboje suteiks naujų patyrimų ir atvers duris į visą šūsnį pramogų. Pramogų,  kurių miesto vaikai galbūt dar neregėjo. Poilsis kaimo turizmo sodyboje neprailgs, pakeisite aplinką ir „medžioklės“ plotus.

Lietuviškos gamtos apsuptis, pušyno skleidžiami aromatai  ir vandens gaiva suteiks jėgų naujiems iššūkiams tiek jums, tiek ir visai šeimai. Savaitgalį su šeima praleisite kitaip – pabėgsite nuo kasdienybės!

Foto: Savaitgalio poilsis su šeima kaimo turizmo sodyboje- plaukimas baidarėmis Dzūkijoje su vaikais - Dzūkijos uoga

2.Pagaliau vaikai jūsų "nebenervins" - jie bus pasinėrę į naujus atradimus sodyboje

Poilsis kaimo turizmo sodyboje šeimai suteiks didelį džiaugsmą. Grynas oras,  didelė erdvė pramogoms ir nerūpestingam poilsiui privers pamiršti visus „nuotaikų svyravimus“.

Vaikai taps neregėtai mieli ir nebereikalaus asmeninio dėmesio. Jūs galėsite atsipūsti ir užsiimti sau malonia veikla.Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga“ gali organizuoti plaukimą baidarėmis, dviračių žygius, edukacines programas, maisto gaminimo užsiėmimus, malkinę pirtį, ir daug daugiau.

Foto: poilsis sodyboje su vaikais, sodyba savaitgalio poilsiui su šeima - "Dzūkijos uoga"

3.Įveiksite iššūkį - patenkinsite gamtos šauksmą

Net jeigu miškas jus gąsdina, galite tik trumpam praverti duris , pasigėrėti vaizdeliu, įkvėpti to nenusakomo  gaivos kvapo… ir  vėl pasislėpti stilingos sodybos name  už didelio TV, Wi-Fi, Facebook,..pavalgykim, paplepėkim,..

Nauja moderniai įrengta sodyba suteiks jums rimtą prieglobstį laukinės gamtos platybėse. Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga“ pritaikyta kokybiškam savaitgalio poilsiui su šeima ir vaikais. Čia rasite visą reikalingą įrangą, buitinę techniką, modernų vidaus dizainą, jaukumą ir privatumą.

„Dzūkijos uoga“ įsikūrusi mažame Varėnos rajone kaimelyje šalia Druskininkų- Dzūkijos pušynuose prie vandens. Čia gyvena tikros atostogos kaime su šeima!

Foto: savaitgalio poilsis su šeima sodyboje su maitinimu Varėnos rajone - "Dzūkijos uoga"

4.Sveikas ekologiškas maistas be jokių pastangų!

Jums neteks pirkti chemiškai apdorotų  maisto produktų. Ekologiški grybai, uogos ir vaisiai auga  miške aplink sodybą.Čia jų galima tiesiog  prisirinkti.Ir jokių „E“ ! Juodalksnio malkų žarijose kepta šviežiai pagauta žuvis,  daržovės ar žuvienė ant vakaro laužo suteiks ne tik skonį, bet ir pramogą jūsų šeimos poilsiui sodyboje.

„Dzūkijos uoga“ siūlo visą eilę kulinarinių pramogų šeimoms su vaikais – picos kepimas tikrame moliniame pečiuje, troškiniai,  dzūkiška grybienė ant laužo ir daug daugiau.

Foto : Aktyvus poilsis kaimo turizmo sodyboje šeimoms su vaikais - "Dzūkijos uoga"

5.Jums neteks dirbti už maistą

Už taurę vyno ir  labai mažytį nuostabaus skonio kepsniuką nebereiks valandų valandas atidirbinėti sporto klube. Dviračio minimo, irklavimo ir greitojo ėjimo pratimai gamtoje daug veiksmingesni! Aktyvus savaitgalio poilsis su šeima paryškins jūsų kūno linijas. Kurį laiką į sporto salę galėsite neiti.

Foto: Savaitgalio poilsis šeimai sodyboje ir pramogos Dzūkijoje - "Dzūkijos uoga"

6. Savaitgalio išlaidas galima bus priskirti prie investicijų su palūkanomis

Skirtingai nei turas po prekybos centrus, savaitgalio poilsis su vaikais sodyboje yra ne išlaidos, o investicija. Pažintis su Lietuvos gamtos paminklais, edukacinės programos Dzūkijos kaime, nuoširdus  bendravimas prie vakaro laužo po žvaigždėtu dangumi –  tai ilgam atmintyje išliekančios akimirkos.

Foto: poilsis sodyboje -uogavimas Varėnos rajone su vaikais - "Dzūkijos uoga"

7.Gausite neįkainojamų išgyvenimo pamokų

Išmoksite įkurti ugnį, maitintis tuo, ką randate aplink ( pvz. uogomis ir grybais), įprasite prie paukštelių keliamo triukšmo,  išbandysite maudynes atviruose vandens telkiniuose.Poilsis sodyboje suteiks jums pasitikėjimo savimi. Galbūt kitą kartą savaitgalis su vaikais gamtoje neatrodys taip bauginančiai.

Foto: edukacinės pramogos ir poilsis sodyboje Varėnos rajone - "Dzūkijos uoga"

8.Tapsite žvaigžde

Pirmadienį galėsite pasigirti įkvepiančiais savaitgalio įspūdžiais, o bendradarbiai jūsų klausys ne iš mandagumo.Savaitgalio poilsis sodyboje su vaikais  suteiks atradimo džiaugsmą. Poilsio ir šeimos pramogų sodyba Dzūkijos nacionaliniame parke turi ką pasiūlyti tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Foto: pramoginė kelionė garlaiviu ir poilsis sodyboje Druskininkuose - "Dzūkijos uoga"

9. Įsitikinsite, kad ir Lietuvos gamta gali tapti nuostabia vieta poilsiui su šeima

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


 

 

6.Nors kartą savaitgalio išlaidas galima bus priskirti prie  investicijų su palūkanomis

 

7.Gausite neįkainojamų išgyvenimo pamokų – išmoksite maitintis tuo, ką randate aplink ( pvz. uogomis ir grybais), įprasite prie paukštelių keliamo triukšmo,  išbandysite maudynes atviruose vandens telkiniuose

Pramogos sodyboje-uogavimas Dzūkijoje su vaikais

 

8.Tapsite žvaigžde-pirmadienį galėsite pasigirti įkvepiančiais savaitgalio įspūdžiais, o bendradarbiai jūsų klausys ne iš mandagumo.

Juodosios keramikos pamokos sodyboje

 

9.Savo kailiu patirsite, kad ir Lietuva yra kurortas

 

10.Yra didelė tikimybė, kad  tas nelemtas sąžinės balsas, taip mėgstantis pasireikšti po  savaitgalio, šį kartą neturės jums ką pasakyti

Poilsis sodyboje su šeima

 

Klauskite, rašykite.Poilsis kaimo turizmo sodyboje „Dzūkijos uoga“ laukia jūsų!