Atrakcje

Druskienniki-atrakcje w Dzukijskim Parku Narodowym

Staramy się robić wspaniałe wakacje każdemu z naszych gości. Sugerujemy indywidualne rozwiązania wakacyjne dla Twojego wspaniałego wypoczynku w Dzukijskim Parku Narodowym i w kurorcie Druskienniki. Bez względu na to, czy jesteś wielką rodziną czy grupą przyjaciół, pokażemy prawdziwą litewską gościnność. Będziesz czuć osobisty opiekun. Oto kilka pomysłów na twoje wakacje i atrakcje w Druskiennikach i w Dzukijskim Parku Narodowym:

Foto: Poilsis sodyboje - pramogos Druskininkuose -dviračiai

Wycieczki rowerowe.Jazda na rowerze jest doskonałym sposobem, aby dotrzeć do najbardziej odległych wiosek, aby rozmawiać z mieszkańcami, aby zobaczyć, jak żyją, poznać tajniki pszczelarstwa, aby odwiedzić wydmy kontynentalne, bagna, aby cieszyć się piaszczyste klify rzek, aby zobaczyć jeziorka leśne, a nawet spotkać zwierząt leśnych lub rzadkiego ptaka.

Poilsis sodyboje - pramogos Druskininkuose. Foto: Baidarių žygiai-baidarių nuoma - kaimo turizmas Dzūkijoje

Kajakarstwo.Kayaki w rzekach Dzukijskiego Parku Narodowego.Istnieje wiele szlaków kajakowych w kilku rzekach naszego  parku. Można wybrać z 2-3 godzin do całego dnia lub dwa dni wycieczki. Możemy wypożyczyć kajaki i zorganizować całą atrakcję.

Aktyvus poilsis gamtoje-edukacinės pramogos sodyboje ir Druskininkuose

Degustacja lokalnego sera. To jest 1,5-godzinna atrakcja przeznaczona wyłącznie dla dorosłych. Będziesz smakować 10 różnych rodzajów świeżych i dojrzałych serów. Porozmawiasz ze specjalistami i zadasz pytania. Będziesz mieć doskonały czas!

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams

Różne zupy i potrawy gotowane na ognisku. Wieczorne wydarzenie dla całej grupy naszych gości.

Foto: Sodyba su maitinimu - troškinys pečiuje

Gotowanie różnych potraw w piecu glinianym.Litewska kuchnia narodowa.

Picca- vecherinka

Wieczory pizzy dla całej rodziny. Gotowanie pizzy w oryginalnym piecu z gliny .

Poilsis sodyboje - pramogos Druskininkuose

Spacer w bagnie. Usłyszysz tysiące śpiew ptaków i odkrywania przyrody zdalnego bagna, który otacza małe jezioro z naturalnych wysp pływających. Będziesz mieć możliwość kąpieli w krystalicznie czystej wodzie i poczuć przemieszczających grunt pod nogami. Dla miłośników ekstremalnych możemy zorganizować spacer w nocy w świetle księżyca

Foto: Juodoji keramika - edukaciniai užsiėmimai sodyboje Dzūkijos uoga

Programy edukacyjne czarny ceramiki. Wizyta do garncarza. Lekcje garncarskie.

СБОР ГРИБОВ И ЯГОД

Grzybowanie.Nasza willa jest otoczona sosnowym lasem z tysiącami różnych grzybów. Grzybowanie z naszymi gośćmi jest doskonałym miejscem na wypoczynek. Zresztą później przygotowujemy dużą zupę misy z zebranych grzybów. Al, że robimy na ognisku w na podwórku naszej wakacyjnej willi Dukijos Uoga

Fot: Bitininkystės muziejus. Poilsis sodyboje - pramogos Druskininkuose

Wycieczki w przyrodzie parku narodowego Dzukijski na Litwie. Odkryją litewskie zabytki i żywe widoki, odwiedzą muzeum pszczelarstwa, pójdą na szlak pszczelarski lub szlaki turystyczne wzdłuż odległych brzegów rzeki w głębi lasu litewskiego. Poznasz dzikość litewskiej przyrody i wspaniałych miejsc.

СБОР ГРИБОВ И ЯГОД

Zbieranie jagód. Nasza wieś willa otoczona jest lasem sosnowym pełne różnych jagodów. Możesz znaleźć truskawki, maliny, czerwone borówki, jeżyny, żurawiny i jeszcze więcej rodzajów jagodów rosnących tutaj. To wielka przyjemność relaks zbieranie i degustacja jedzenia ekologicznego bezpośrednio z lasu.

Poilsis sodyboje - pramogos Druskininkuose vaikams - snow arena

Narciarstwo zjazdowe w Snow Arena, Druskiennikach. Otwarte cały rok. Idealne miejsce dla początkujących. Jednym z największych zamkniętych ośrodków narciarskich w Europie. Idealny zimowy wypoczynek w okresie letnim!

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams-Druskininkų akvaparkas

Aquapark Druskienniki . To doskonały całodniowy wypoczynek. Znajdziesz tu różne atrakcje wodne dla dzieci i dorosłych tutaj.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams-Grūto parkas

Grutas park sowieckich posągów. To nie tylko park z rzeźbami radzieckich czasu. Można doświadczyć prawdziwej sowieckiej atmosferę. Będziesz podróży przez epoki radzieckiej.W otoczeniu lasu i jeziora, jest to ładne kilka godzin rodzina atrakcją. Znajdziesz tu również małe zoo i plac zabaw dla dzieci

Aktyvus poilsis gamtoje - pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams

Rejs parowcem – dopłynąć do Liškiavos klasztornych. Podczas rejsu będą zbadać mieli brzegi Niemna, można odwiedzić piwnicach Liskiava Kościół Świętej Trójcy, gdzie zmumifikowane szczątki mnichów są pochowani, przewodnik powie Ci wiele ciekawych historii. Ten aktywny leisure potrwa około 2 godzin

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose vaikams

Na rolkach w Druskiennikach. Istnieje wiele drobnych gładkich torach rolkach w Druskiennikach dla aktywnego wypoczynku i rozrywki. Jest to wskazane, aby wziąć własne rollerblades, ponieważ nie ma lokalnych czynsze w Druskiennikach.

Foto: Poilsis sodyboje - pramogos Druskininkuose - pramogų parkas

Wspinaczka w parku rozrywki w Druskiennikach. Wspinaczka i atrakcje w drzewach. Oddzielne utworów dla dzieci i dorosłych. Można nawet poczuć orzeźwiającą lot nad Niemnem. Ta aktywna rozrywka może trwać od godziny aż do całego dnia.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose

Paralotniarstwo. Lot w tandemie z profesjonalistą. Trzeba doświadczyć tego co najmniej raz w życiu. Aby spojrzeć na Ziemię z lotu ptaka jest, aby doświadczyć tego niewiarygodnie wspaniałe uczucie. Zbadać ekstremum. Ten aktywny wypoczynek bierze udział około 60 km od naszej willi wakacje. Prognoza pogody w głównej nawet planowania.

Poilsis sodyboje - pramogos Druskininkuose

Zwiedzanie samochodem. Odwiedzimy ładne miejsca, pomniki przyrody, wsie etnograficzne i niezapomniane miejsca Dzukijski Parku Narodowego i okolice Druskiennik. Podróż ta może być łączona z innymi rekreacyjnych.

Aktyvus poilsis gamtoje-pramogos sodyboje ir Druskininkuose -pirtis

Rosyjska banja. Będziesz zadowolony, aby zrelaksować się w naszym ogrzewany drewnem bani.Zabiegi SPA i program do kąpieli: aromaterapia, złuszczanie, masaż. Ten procedura SPA trwa około 3-4 godzin. Pierwszym krokiem jest “rozgrzewania” procedura w rosyjskiej bani. Tutaj otrzymasz wdychania soli i cieszyć się aromaty różnych roślin litewskich. Po ogrzaniu się ciała otrzymasz pełny peeling z soli. Następnie Banja zostaną wypełnione parą, a twoje ciało będzie poklepał z miotły z  różnych liścia. Później będzie myte z wyciągiem z 37 ziół i posmarowane miodem. Następnie  będzie odpocząć pijąc herbatę lokalnie zbieranych ziół.

Willa Dzukijos uoga- twój doskonały wakacje wypoczynek,rozrywka i atrakcje w Druskiennikach i w Dzukijskim Parku Narodowym!